Unfriendly staff on OC Smichov store. Making the return complicated, even though it was few days from purchase and the cloths were never worn. Overall very poor experience.

velmi dlouhá čekací doba a nemožnost odeslat do schránky na balíky

• Decathlon mám rád a jeho výrobky taky ale logistika je opravdu příšerná.

Logistika obchodu je opravdu hrozná. Týden čekat na mikinu. No týden to je teď ale pořád není na prodejně. Mám Alza plus a jsem zvyklý že večer objemem a ráno mám. Ale čekat třeba měsíc na něco co mi psali při objednání že bylo skladem to je pro mě nepochopitelné. To každou věc musíte vyrobit před odesláním. Objednávám i ze světa. Doručení z Francie 3 dny. Z Polska 2 dny. Čína 5 až 12 dní průměrně.

• široký sortiment

kdyby zboží umělo chodit, už by přišlo samo, takhle po týdnu ještě nemáme ani zprávu, jestli vůbec dorazí

• Velmi dlouhé čekání na doručení do prodejny. Už je to skoro týden a zásilka se pořád připravuje.

neodpovídá velikosti

Nezabalené zboží při předávání zákazníkovi, špatná komunikace na prodejně, předem nedodaný QR kód k jedné zásilce,
    poškozený a stále pípající bezpečnostní rám při odchodu z prodejny, špatná dostupnost prodejny od MHD.

• obvykle dobrý poměr cena/výkon
    • internetové objednávky s vyzvednutím na prodejně jsou opravdu nezvládnuté. Dodací doba té minulé trvala cca 10 dní, ta aktuální měla trvat 7 dní, ale sedmý den přišlo upozornění, že se o dalších 5 dní zpozdí kvůli stahování zboží ze skladu z Francie (copak tohle se v normálním transparentním skladovém systému neukáže hned?). Pokud potřebujete něco včas, asi lépe jít jinam.

Zboží mělo být doručeno na obchod do 15.4.2024. Přišla mi sms, že termín doručení se odkládá o dalších 3-5 dní.

• Dlouhé doručení přes e-shop.

• Týden zaplacený nákup nikde
    • Nekomunikace obchodu
    • Nelze stornovat objednávku - pořád vyskakuje chyba

Před týdnem jsem objednala a zaplatila , od té doby nic, žádná komunikace, v aplikaci neustále nějaká “vyskytla se chyba” , storno objednávky nelze. Už nikdy nezaplatím u tohoto prodejce předem.

• široký sortiment zboží
    • objednávka je již 3 dny zaplacena, dnešek měl být prvním možným dnem doručení, a ještě na ní nezačali ani pracovat:-(

má první objednávka a zatím zklamání

Order was supposed to arrive between 17 and 21h00 (we paid for this option) and the transport company called after these hours. We have children and switch off the phone after 21h00.
    The courrier did not even bother to try (we have a 24/24 reception) and returned the goods to decathlon.

• Po objednávke tovaru zadna komunikace s obchodem, psal jsem jim 3 krát a zadna odpoveď

• Šíleně pomalé a nekvalitní doručení.
    • Zboží se ukazovalo jako "Skladem", až po objednání dorazil email že zboží je ve Francii a budu čekat 14 dní na doručení.
    • Balík naprosto diletantsky zabalen - péřové bundy napěchované v tenké kartonové krabici hned pod zalepením izolepou bez jakékoliv ochrany - jen zázrakem jsem je nerozřízl při otvírání balíku.
    • Na eshopu slíben produkt s příslušenstvím, dorazil produkt bez příslušenství.
    • Když jsem výše uvedené nedostatky reklamoval tak ani po týdnu nemám z decathlonu žádnou reakci.

Dříve super obchod, dnes už NEMOHU doporučit! :-(

Velmi nepříjemně mne překvapilo, jak bylo zboží dodáno ... žádný pokus o složení, chuchvalec vysypaný na pult, žádný obal, asi ekologie a neplýtvání plasty, ale byl to šok.

Co dodat, koupíte boty za cenu 1139 kc a krabice , balné není k ceně bot,za tuto cenu boty bez balení, chcete igelitku z jejich reklamou zaplaťte 7 Kč, to my připomíná Že bych si koupil limonadu bez kelímku rovnou do pusy, příště až si koupím v Decatlonu boty rovnou přijdu bos

• hrozná kvalita

Nechci nějak urazit, doteď jsem byla z Vašich výrobků nadšená, nakonec i recenze jsem Vám posílala samé kladné. Ale tento poslední balíček byl katastrofa. Jednak na krabici byly polské názvy a věci v balíčku rozházené, nesložené, plavky měly překroucená ramínka, jakoby je někdo svlékl a hodil do krabice. Zboží nebylo vůbec složené a převázané tím popruhem, ten jen visel mimo. Prostě jakoby někdo celý balíček vyzkoušel, naházel to zpátky a poslal prostě použité zboží. Navíc kvalita pánské mikiny s krátkým zipem vůbec nebyla taková, jaká byla představa podle dámské mikiny, kterou již mám asi rok. Prostě balíček vypadal jako z nějaké diakonie. Byla jsem doslova zhnusená. Moc, ale opravdu moc mě to mrzím, protože doteď jsem byla ze všech zásilek přímo nadšená.

• Zboží zatím nedorazilo.

• Zboží dosud - 6 dní od objednávky - nedorazilo