• Velky vyber zbozi skladem
    • Rychle dodani
    • Dobra kvalita zbozi
    • Nenabizi osobni odber v Praze

V obchodu jsem nakoupil poprve, ale urcite ne naposledy. Velka spokojenost s jednanim, informovanosti i celym procesem od objednani k brzkemu doruceni.

• Skladové zásoby
    • Nic jsem nenašel

Velmi příjemně mne překvapila dodací doba. Objednával jsem dárkové zboží jeden den cca. v 16:00 hod a druhý den v 10:00 hod. uz na mne zvonil pošták. Úžasné ;)

• Velmi ochotní pracovníci obchodu
    • Příznivé ceny

Bylo mi ze strany obchodu rychle a odborně porazeno. Toho si velmi cením, to nebývá samozřejmostí. Dostal jsem se na něj jako na nejlevnější z Heureky. Obchod tedy mohu doporučit a rád tu v budoucnu zase nakoupím.

• objednal jsem zboží, zaplatil jsem a nic, na e-maily nikdo nereagoval, když jsem se dovolal, tak prý byly problémy s dodavatelem, slíbili vyřešit do dvou dnů, do týdne stále nic

nekomunikují, nespolehliví, nedoporučuji

Reakce obchodu Darlings.cz

Vážený pane Plíšek,

mrzí mne, že jste nepocítil také 100% dobrou zkušenost s naším e-shopem, jako většina zákazníků před vámi. K vašemu případu musím dodat, že jsme spolu telefonicky hovořili nejednou. Objednal jste si zboží, které již v době vaší objednávky mělo uvedeno, že není skladem a několik dnů bude jeho naskladnění trvat.

Když jste volal poprvé, dohodli jsme se, že jelikož je objednáno u distributora, několik dnů ještě posečkáte, s tímto jste souhlasil. Když jste volal podruhé, na základě vaší nově vznešené žádosti měnící tu první vám byly peníze vráceny na váš účet do pěti minut.

Rád bych vám vyšel vstříc nad rámec standarních obchodních vztahů, bohužel jste mi k tomu nedal příležitost. Věřím, že případná další zkušenost s námi bude vámi vnímána lépe.
    Přeji vám hezký den.

Viktor Bílek
    darlings.cz

• Bezvadná komunikace
    • Profesionální přístup
    • Velmi rychlé dodání zboží

Super jednání, ochota, rychlé dodání zboží.
    Kdykoli zde budu s radostí nakupovat, všem doporučuji.

• Ochota

• Bezvadná komunikace
    • Profesionální přístup
    • Ryché zaslání zboží
    • Optimální poštovné
    • Kdykoli zde budu s radostí nakupovat
    • Není opravdu co vytknout

V tomto obchodě jsem nakoupila náhodně, ale velmi ráda se sem za nákupem opět vrátím. S takovou profesionalitou jsem se již dlouho nesetkala. Díky V.W.

• dobré ceny
    • velká nabídka

Doporučuji!

• Příjemná a milá komunikace
    • Zajištění a zabalení zboží
    • Rychlost zaslání zboží
    • Optimální poštovné
    • Stav a popis zboží souhlasí s reálem
    • není co vytknout

Přesně takto má vypadat nákup přes internet - jen doporučuji.

• Levný,super rychlý a přehledný obchod,dobrá komunikace,není co vytknout.

Všem vřele doporučuji nákup v tomto obchodě.

• Rychlé vyřízení objednávky a velká ochota

Byl to můj první nákup přes internet a zaujala mne Vaše nabídka nejvíc z ostatních.Určitě bych tento obchod každému doporučila.Ceny jsou příznivé a přístup k zákazníkům perfektní.

• Velký výběr položek
    • Snadná orientace
    • Příznivé ceny
    • Rychlé doručení

Líbí se mi sekce s dárky, je tam hodně drobností, které mohou potěšit. Objednané zboží jsem měl do tří dnů doma a líbila se mi ochota poradit jak přes telefon, tak i mail.

• izaujsdjksdjis8ikjioslzxo

y7dssdfouzxcjsci9j

• rychlé dodání zboží a dobrá cena

super obchodník, rychlé dodání.... všem mohu vřele doporučit

• - dobré ceny
    • - rychlé dodání
    • - velký výběr

Velmi mně potěšila svižná reakce obchodu v odeslání balíčku hned ten den, co jsem si objednal. Také ten zaslaný kód pro sledování balíčku je super. ZOO věcičky a gadgets v jednom balíčku za jedno poštovné, také příjemné. Doporučuju.

• Vyborna komunikace, priznive ceny, rychla komunikace

Vse probehlo na urovni, nic nebyl problem, dekuji za sebe i za kocku.

Super jednání, ochota, rychlé dodání zboží.

• Super komunikace,dostatečný výběr zboží,velmi příznivé ceny,rychlost a cena doručení.
    • Momentálně nemám nic,co bych vytkl.

Perfektní obchod,s velmi ochotnýmí pracovníky.

• Kvalita zboží
    • Dobré ceny
    • Nevím, málo kamenných prodejen

Výhodný eshop s rychlým dodáním, doporučuji!!

• 100%komunikace
    • nízké ceny