• Objednané zboží bylo doručeno obratem v prvotřídní jakosti.

Zaujala mě nabídka na internetu, na zboží mě upozornila kamarádka.
    Oceňuji rychlost dodání zboží a vynikající komunikaci s dodavatelem.

• Rychlá reakce na můj dotaz
    • Bez váhání určitě doporučuji

Vstřícná a jasná komunikace s prodávajícím, se kterou jsem byla velmi spokojená.

• Kvalita. Několikrát prověřeno.

Dobré jednání, dobrá kvalita zboží, dodací lhůta není nijak dlouhá.

• Rychlost dodani
    • Skvela komunikace s prodavajicim
    • Prehledna orientace v e-shopu
    • Rychla reakce na muj dotaz

Tento obchod bych jiste doporucila dalsim zajemcum.
    S nakupem jsem byla maximalne spokojena.

• Dlouha doba dodani. Dne 16.12.mi prisel mail,ze platba byla prijata.Balicek mi byl dodan 6.1.Obchod vubec nekomunikuje-nezveda telefony, i kdyz jsem volala a volala a volala...

Nespolehlivost dodavatele, dlouhatanska doba dodani zbozi, nulova komunikace obchodu!
    Obchod NEDOPORUCUJI!!!

Vážený anonyme,

systém Heureky povoluje zadat recenzi komukoliv, bez ohledu na to, zda skutečné v daném obchodě nakoupil. Mám silné podezření, že to je právě tento případ, jelikož telefon v pracovní době běžně zvedáme, na e-maily odpovídáme. Vaše zkušenost tak nejspíše patří nějakému jinému obchodu. Bohužel jste se nijak neidentifikoval(a), proto nemohu váš případ prověřit nijak konkrétně.

Přeji hezký den,

Darlings.cz

• vstřícnost
    • rychlé jednání

Z vlastní blbosti jsem si objednala a rovnou zaplatila špatné zboží, o kterém jsem si předem nezjistila dostatečné množství informací. Naštěstí pan Bílek je natolik vstřícný a chápavý, že mi problém běhěm několika málo dní pomohl vyřešit.
    Tento e-shop mohu vřele doporučit... jednají profesionálně!

• Vstřícnost obchodníka a ochota vyhovět

Skvělé doporučuji

• rychlost vyřízení
    • rychlost dodání
    • emailová komunikace
    • levné poštovné

Určitě doporučuji, spolehlivé a rychlé vyřízení objednávky.

• - příznivé ceny
    • - spolehlivé a včasné vyřízení objednávky
    • - doručené zboží bez závad

Slušný internetový obchod - doporučím jej známým

• Rychle doruceni
    • Levne postovne

Obchod probehl bez problemu a velmi rychle. Objednavala jsem 2 produkty, ktere byly skladem a byly mne doruceny hned dalsi den. Priste se opet porozhlednu v nabidce tohoto eshopu.

• V obchodě nakupuji už 3 roky.
    • Velký výběr.
    • Kvalitní zboží.
    • Okamžitá reakce na objednávku.
    • NIC se nedá vytknout

Vřele s klidným svědomím mohu všem doporučit! Zboží mi bylo vždy dodáno v perfektním stavu.

• Není žádné pro
    • Pan Bílek a jeho obchod Darlings.cz patří k těm, kterým je třeba se při nákupech vyhnout. Takto se p.Bílku neobchoduje!
    • ad1) po zaplacení zboží není dodáno, ani po 10. prac. dnech
    • ad2) obchod se zákazníkem vůbec nekomunikuje
    • Níže Vámi psané jsou výmluvy ( spam apod. ) , Kontaktovat Vás problémem je, jelikož neodpovídáte. Vůči zákazníkovi je slušností informovat jej o nedodané objednávce a jejím plnění.

Zařizuji 3 velká akvária. Před větší objednávkou, provedena testovací. Testovací nákup: jedna z položek dodání 5-8 dní, ostatní údajně skladem. Po 10. prac.dnech zboží nedodáno, info o objednávce žádné i přes žádost.
    I přes "přijatelnější" ceny, nemohu tento obchod doporučit.

Reakce obchodu Darlings.cz

to mne upřímně mrzí. Ano, vyřídit objednávku v tomto případě skutečně trvalo 10 dnů, namísto obvyklých 5 - 8. Na vině byl náš distributor, který přes slib zboží nedodal na první pokus. Máme jen omezené možnosti jak takovou situaci řešit. Jedna z nich je pak opakovaná objednávka k distributorovi, když ta již byla vyřízena kladně. Bohužel v té době jste již neměl zájem svou objednávku vyřídit, což chápu. Lze to ale řešit komunikací s námi, až pokud by toto nebylo možné, hodí se hodnotit. Spam nebyla výmluva, spam byla drsná realita. I to se může stát. Dnes je veškerá pošta v internetu kontrolována, ne všechna (i ta co má) dorazí na místo určení. Mne ale překvapuje, proč jste v tom případě nepoužil nějaký jiný komunikační kanál, jakým je např. kontaktní formulář na našich stránkách nebo telefon.

darlings.cz

• naprosto špatný výrobek, špatný eshop.
    • Toto hrablo je pouhá napodobenina, vyrobená v Číně, ale dvojnásobně předražená!! Neslouží na vyčesání podsady, ale pouze na rozčesávání. Vydává se za pravý, ale jde o náhražku!! V žádném případě nedoporučuji.

S obchodem edarlings.cz mám velmi negativní zkušenost. Koupila jsem nefunkční výrobek, který jsem vrátila obratem zpět a nebyly mi navráceny peníze!!!!!!! Po několika telefonátech a emailové komunikaci, kdy mi bylo přislíbeno navrácení mých peněz se pan Bílek - majitel eshopu-k celé záležitosti staví tak, že peníze dosud nemám, pán slibuje, ale peníze nevrací!!!! Dávejte si na něj pozor a nenakupujte u něj!!!!!!!!!

Po několika výhružkách a urgencích mi peníze byly vráceny. Ovšem o 150Kč méně.

Reakce obchodu Darlings.cz

mrzí nás Vaše zkušenost s naším obchodem, nicméně je možné, že někdo jiný by stejnou situaci hodnotil naopak kladně. Váš popis je mírně negativně emočně zabarven, zdaleka ne se vším můžeme souhlasit. Kupříkladu hrablo mělo popis a především fotografie zcela reálné, pořízené námi na reálném kusu zboží. Nikdo nezastíral, že se jedná o zboží vyrobené v Číně (a co dnes není?), koupené od českého distributora. Nikdo vám neříkal, že by se snad mělo jednat o zboží z EU/USA nebo nevím, co přesně jste čekala. Nicméně kvalita prodávaného zboží byla na vysoké úrovni - za ten výrobek se nestydíme. Prodali jsme vám přesně to, co jsme inzerovali a čehož jsme již dříve prodali desítky kusů bez jediné reklamace. Peníze Vám byly vráceny v zákonné lhůtě. Omlouvám se, ale v zrovna jsme neměli kapacity na to, vyjít vám vstříc s platbou do druhého dne, jak jste chtěla. Že bychom poslali méně, než na čem jsme byli jasně dohodnutí (a toto bylo odsouhlaseno oběma stranami) rázně odmítám.

darlings.cz

• vyborna komunikace
    • zajimave zbozi
    • rychle dodani

Vybral jsem si tesne pred Vanoci originalni darek, ktery jsem jinde nemohl sehnat. Odeslan byl obratem, takze Vanoce jsem stihnul. Za to jsem velmi rad.

• vstřícnost, rychlost

Výborná domluva, emailem doplněná objednávka a dodání bylo k mému překvapení hned do druhého dne.

V obchode jsem nakupoval poprve, ale vse probehlo zcela bez problemu. Doporucuju.

Nakupoval jsem zde Furminator pro meho hafana. Necekal jsem, ze ho budu mit doma jiz druhy den. Tento vyrobek mohu take velmi doporucit. Mam labradora a na nej /ale asi ne jen na nej/ je to jak delane. Krasne se tim vyceva jeho podsada. Parada. S obchodem zadny problem.

• dobré ceny
    • delší doba dodání zboží ( 5 dnů )
    • na emaily nikdo neodpovídal
    • musela jsem zavolat, kdy mi přijde zboží, nikdo by se jinak neozval, po zavolání přišlo zboží druhý den
    • špatný popis zboží ( zamilované hrnečky ) na jedné stránce máte hrnečky červeno bílé, ovšem na druhé jsou pouze bílé. Není napsáno, které vám přijdou, mě přišli bílé, ale protože jsem na objednávku chvátala / svatební dar / nic jsem nevracela

Jsem zvyklá na rychlejší dodání zboží.
    Výrobky by měli být přesně popsané důkladněji / viz. např. barva /

Reakce obchodu Darlings.cz

mrzí mě, že jste si z nákupu v našem obchodě odnesla popisovanou zkušenost. Dovolte mi však reagovat na Vaše výtky.

Ano, dodání bylo pět dnů, nicméně zboží nebylo skladem a na produktové stránce uvádíme, že doručení v tom případě může trvat 5 - 8 dnů.

Na e-mail jsem vám odpovídal. Prohlédla jste si složku SPAM? O tom, že vám nedošel jsem se dozvěděl až z onoho telefonátu.

Sama uvádíte, že jste si vědoma toho, že obrázky uvádí obě varianty, Jak celobílou, tak kombinovanou červeno-bílou. Bohužel nejsme schopni barvu v tomto případě garantovat, nic takového ale ani neslibujeme. V případě pochybností není problém nás s dotazem kontaktovat. Variantu, jakou si výslovně nepřejete bychom vám neposílali.

Věřím, že případná budoucí zkušenost s naším obchodem bude vnímána pozitivněji.

• - velke mnozstvi produktu v nabidce i skladem
    • - prehledny design shopu

S obchodem jsem byl spokojeny, rad zde nakoupim znovu.

Vsechno bylo v poradku. Obchod doporucuju.