• i prodej naprostych predrazenych suntu

manipulativni popisy zbozi,velmi opatrne !!!

Reakce obchodu Dárky Best

Reakci pana Lachovského naprosto nechápeme. Zakoupil tento výrobek: http://www.darkybest.cz/darky-pro-muze-c1/mlynek-na-kavu-kolo-keramicky-i2695/. Mlýnek je keramický, má litonové kolo na rozdíl od konkurence a rozměr mlýnku odpovídá popisu. Nechápeme co pan Lachovský myslí větou manipulativní popisy? Cena zboží vychází z nákupních cen a stojíme si za tím, že mlýnek předražený není.Kromě toho nevyužil možnost vrátit zboží v zákonné 14 denní lhůtě ani nás jinak nekontaktoval. Mohli jsme mu nabídnout například slevu. Recenze je neobjektivní, lživá a vážně se zabýváme myšlenkou žaloby z důvodu pomluvy. V každém případě pana Lachovského blokujeme pro další nákupy v našich eshopech. Musíš to mít! www.musistomit.cz

• rychlost dodání
    • skvělá kvalita výrobku

Reakce obchodu Dárky Best

Děkujeme za krásné hodnocení a věříme, že u nás znovu nakoupíte. MUSÍŠ TO MÍT! www.musistomit.cz

• O žádné nevím.

Reakce obchodu Dárky Best

vsetko v poriadku az na to, ze kvalita tovaru mimoriadne nizka a cena mimoriadne vysoka (deklarovana osuska vysokej kvality a prisiel tenucky hadrik)

Reakce obchodu Dárky Best

Zákazník měl možnost zboží vrátit v zákonné hlůtě, což neučil. Mrzí, že není spokojený, ale neměli jsme možnost nespokojenost odčinit. Negativní recenze patří na zboží nikoli na služby.

• rychlé jednání

nakupovala jsem poprvé, spokojenost

v nabídce 3+1 jsem myslela, že čtvrtý kus je stejný jako ty tři, škoda :(

• rychlé doručení

Reakce obchodu Dárky Best

Děkujeme za krásné hodnocení a věříme, že u nás znovu nakoupíte. Musíš to mít! www.musistomit.cz MUSÍŠ TO MÍT!

• zboží nepřišlo

Reakce obchodu Dárky Best

Naše zákaznice Sosík objednává pravidelně medvídky Bukowski, protože je sbírá. A tak ví, že medvídci, které objednala patří mezi již vyprodané zboží a nikde nejsou dostupní. Bohužel skladem je nyní nemáme už ani my. O této skutečnosti jsme ji informovali emailem s omluvou a následným stornem objednávky. Nic víc jsme udělat nemohli, přesto negativní recezce. Škoda, že někomu nestojíme za to, aby nám udělil pozitivní recenzi. :)

Přehledné stránky,rychlé dodání.

Reakce obchodu Dárky Best

Děkujeme za krásné hodnocení. Děkujeme, že někdo dokáže ocenit naši práci! Velmi si toho ceníme a v budoucnu opět uděláme maximum pro Vaši spokojenost. :) Musíš to mít! www.musistomit.cz

V dnešní době velmi špatná komunikace, neberou telefony, na písemný kontakt neodpovídají, zboží nabízené jako skladová položka ani po týdnu nedorazilo.

Reakce obchodu Dárky Best

Zboží bylo objednané v době naší dovolené! Ihned po registraci objednávky, byl odeslán automatický email s touto informací. Kromě toho zákaznice objednala zboží, u kterého je několikrát deklarováno,že není skladem a to jednak v popisu zboží, jednak ve stavu skladu a dokonce i v dostupnosti zboží viz:http://www.darkybest.cz/svatebni-dary-vyroci-c4/nadrazni-hodiny-oboustranne-london-kensington-i1081/. Z toho důvodu byla objednávka po skončení naší jediné letošní dovolené stornována. Tuto informaci jsem zákaznici opět zaslali. Na naší straně nevzniklo vůbec žádné pochybení a negativní recenze je neoprávněná! Nyní jsem se dokonce dověděla, že kolegyně paní Smahové zaslala několik náhradních variant hodin, ze kterých si jedny vybrala a ty jí byly zaslány včera, ihned po schvánení. Jen doplním, že objednávka jak vidíte přišla 12.10. a ze zaslaného emailu bylo zákaznici sděleno, že objednávka bude vyřízena nejdříve po 15.10. 2017. Následně už se zákaznicí probíhala intenzivní komunikace. Vážně nevím co si myslet?!

• rychlost, kvalita

• zboží nedorazilo

Nebyla jsem informována o tom, že zboží nemůže být doručeno,
    jednalo se o dárek partnerovi k 70 tým narozeninám. Musela jsem 2x volat než jsem zjistila že zboží neodešlo.
    Velká nespokojenost.

Reakce obchodu Dárky Best

Zboží bylo odesláno obratem! Bohužel ještě před doručením zboží nás dopravní společnost informovala, že byl balíček při doručování poškozen a zda ho i přes tuto skutečnost mají doručovat? Z toho důvodu jsme balíček stáhli a následně zaslali zboží jiné. Bohužel zboží už nestačilo dorazit v termínu. Nabídli jsme zákaznici slevu na příští nákup i jsme se omluvili. Je nám to opravdu líto, i když chyba nevznikla na naší straně. Je známou věcí, že zasilatelské služby nejsou v ČR na dobré úrovni.

• spolehlivost

• rychost a spolehlivost

Reakce obchodu Dárky Best

Stránky nic moc, ale příjemní lidé, zboží poněkud fórové, z dětského slunečníku trčí dva hřebíky a spousta nití.

Reakce obchodu Dárky Best

• zboží, které jsem jinde nenašla
    • komunikace

Zboží jsem objednala ve středu navečer (s platbou předem na účet, číslo účtu mělo přijít e-mailem). Když ani ve čtvrtek mail nedorazil, napsala jsem v pátek ráno e-mailem dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Odpověď žádná. Až v noci z úterý na středu, tedy téměř po týdnu, přišla zpráva, že objednávka byla přijata (stále bez podkladů pro platbu).
    Po přečtení recenzí na obchodníka (odradily mě zejména reakce obchodníka na negativní recenze)jsem objednávku zrušila. Storno již proběhlo bez problémů a průtahů.

Reakce obchodu Dárky Best

Objednávka je vždy potvrzena, jen když je zboží na skladě. Z toho důvodu Vám objednávka nebyla potvrzena okamžitě. Jakmile jsme zboží naskladnili, tak vám přišlo potvrzení objednávky a obratem také podklady k platbě. Objednávku jste mezitím zrušila. Asi jste hodiny zakoupila někde jinde, jinak stornu ani recenzi moc nerozumíme? :) Tahle recence vás podle všeho také nenadchne?! :)

• Prehlednost a rychlost
    • Zatim zadne :-)

Reakce obchodu Dárky Best

• Prehlednost, spousta zbozi, dobra komunikace
    • Zadne

Super eschop.

Reakce obchodu Dárky Best

• Zboží nedodáno i po dvou urgencích a telefonátech.

Nespokojenost

Reakce obchodu Dárky Best

Zákazník objednal zboží, u kterého bylo jasně uvedeno, že není skladem. Z toho důvodu byla objebnávka vyřízena asi po týdnu. Zboží nebylo zákazníkem vráceno v zákonné lhůtě, takže předpokládáme, že je spokojený. :)

• hezké zboží
    • Spolehlivost, dobré ceny