• Pani, se kterou jsem telefonovala, byla velmi prijemna.
    • S obchodem jsem nekolikrat komunikovala po mailu i po telefonu. Nedodrzeli nic z toho, na cem jsme se dohodli.

Prijemne jednani. Nicmene paklize hledate spolehlivost, tedy ze obchod splni to, co vam slibi, obratte se jinam.

Zboží jsem objednala 17.12., 18.12 jsem zboží zaplatila, hned jsem posílala výpis z bank.účtu že jsem peníze poslala, prý by to mohlo urychlit odeslání zboží podle jejich emailu. Zboží stále nemáme, komunikace obchodu absolutně příšerná. Kupovali jsme to přes slevový portál, ale z tohodle obchodu už naposledy.

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Dobrý den. Je mi líto ale měla by jste také přihlédnout na situaci před vánoci a zapomněla jste uvést že na webu je jasně napsáno, že poslední objednávky s expedicí do vánoc jsou přijímány do 18.12. Výpisy z banky kontrolujeme vždy na konci dne a vaše platba byla zaznamenána bohužel až po tomto termínu. Informace o urychlení objednávky v případě prokázání výpisu je zaslána automatickým serverem a není brán zřetel na aktuální situaci.

• dodací lhůta
    • komunikace

• Úváděná garance dodání mnebyla splněna.
    • Složitý postup objednání a platby.
    • Poměrně vysoká cena za poštovné či dodání, které navíc není uvedeno v prvotní nabídce.

• 3D odlévací sada + návod na použití /video/
    • Dodací lhůta!
    • Nekompletnost balíčku,
    • Komunikace pana Večerky

Pokud Vám nevadí čekat 14 dnů na zboží, které objednáte a zaplatíte dopředu (ihned v den platby pošlete potvrzení z banky, aby jste zboží měli co nejdříve) tak jen do toho.

Komunikace obchodu bych taky nehodnotila jako ideální. P. Večerek je velmi arogantní. Na oslovení nebo rozloučení v komunikaci zapomeňte.

Nakoupila jsem v tomto eshopu 2x a rozhodně již to nebudu opakovat. Zboží jsem zaplatila dopředu 7.12. a dnes 17.12. mi přišlo potvrzení, že byla zásilka expedována s dodáním dalších 2 - 5 dnů! :-(

Jsem také v očekávání, zda bude kompletní. V minulé zásilce jedna odlévací sada chyběla:-(

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Vážená paní Kateřino. Myslím že vím o koho jde. Mrzí mne, že se vaše objednávka takto nevydařila. Bohužel na vyřizování a objednávky je manželka sama a na konci roku to s dětmi doma nezvládá, což není omluva, ale bohužel se to sešlo tak, že jsme zboží v den vaší objednávky vyprodali. Z důvodu návalu objednávek jsme nestačili vyřizovat maily a doba vyřízení se neúnosně prodloužila. Bohužel zájem o zboží byl naprosto extrémní a několikanásobně převýšil naši kapacitu. Další faktorem bylo bohužel nepochopení systému slevomatu což není úplně tak vaše vina. Mají to dost složitě řešené a tak se vše opět prodloužila pouhou mailovou komunikací. Pokud považujete v mailu stručné formulace bez kudrlinek a oslovení za arogantní to mě vážně mrzí, ale pokud mám na vyřízení cca 200 mailů asi 3 h a musím u toho ještě vyřizovat další záležitosti bohužel nemám prostor na Dlouhé psaní. Pak to možná vyzní jinak.Navíc první komu jste platila byl slevomat a od vás jsem platbu za dopravné obdržel téměř po 5 dnech. Už jen proto nemohu dodací lhůtu dodržet.

• velmi se mi líbilo vystavené zboží
    • velmi dlouhá dodací lhůta, ztráta důvěry

• koupila jsem něco jiného než bylo inzerováno

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Dobrý den, nevím v čem vidíte problém. Objednala jste si 3D střední odlévací sadu. Přebírala jste ji osobně. Pokud jste dostala něco jiného, tak mi to musíte napsat do mailu a vyřešíme to. Děkuji, Lucie Večerková

Dárek mě velice zklamal. Ilustrativní obrázek je zcela jiný než skutečnost!!!

• komunikace

raději se nespoléhat na to, že bude zboží skladem i když to tak je psáno

• nelze posoudit
    • zboží nebylo ani po 10 dnech dodáno

neakceptovatelná dodací lhůta, nejasná koncová cena - při aplikaci kupónu další náklady

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Dobrý den. Je naprosto běžné že si koupíte na slevomatu voucher a na webu dodavateleho ho uplatníte ve 100% uhrazené ceně. Ovšem na slevomatu si nekupujete dopravu a je tedy normální že vám pak účtujeme dopravné, nebo také zdarma osobní převzetí. Tedy vaše hodnocení vychází z neznalostidané věci.

Objednávka 16.11.2012 (pátek), 17.11.2012(sobota) emailem zaslána výzva k uhrazení, 20.11.2012 (úterý) odešly peníze z mého účtu, 27.11.2012 jsem se dotazovala na stav objednávky, bez úspěchu (s dotazem před objednávkou však reagovali rychle), na možné zpoždění jsem nebyla upozorněna.

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Omlouvám se všem kdo dlouho čekají na objednávky fotodárků z e-shopu, ale byl jsem 14 dní v nemocnici a manželka sama nemocná i s nemocnými dvojčátky to prostě nezvládá vyřizovat vše v termínu i přesto že pracuje do 3 do rána. Už fungujeme normálně ale momentálně musíme vyřešit všechny resty , a nevyřízených objednávek máme opravdu velké množství. Děkuji za pochopení

• nedorazila zásilka a obchod nereaguje na reklamaci

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Dobrý den. Bohužel nenapsali jste své jméno a nemohu tak vědět o koho jde. Mohu vás však ujistit že neeviduji žádnou reklamaci již 3 měsíce a už vůbec neeviduji nevyřízenou .Velice mne překvapuje že například nezvednete telefon a nezavoláte že máte nějaký problém. Jediné vysvětlení které mne napadá dle strohé informace o reklamaci bez podrobnosti a to že jste anonym , že je to další z mnoha pokusů konkurence mne poškodit. Pokud se však mýlím vyzívám vás tímto aby jste podala reklamaci mailem , nebo alespoň zavolala, jinak neexistující reklamaci nemohu řešit. Ideálně bude pokud se také podepíšete. Děkuji

Zakoupila jsem si slevu 35% přes slevový portál.
    Zákazníkům,kteří si tu slevu nezakoupili nabízí stejnou slevou po registraci ID.
    Uplatnila jsem slevu kódem ze slevového portálu a přesto ji byli ochotni akceptovat pouze po registraci ID.Vzhledem k tomu,že jsem tak neučinila se na mě jednoduše vykašlali,sleva mi pravděpodobně propadla(podotýkám,že jsem si jí zaplatila) a zboží mi žádné nepřišlo a předpokládám,že ani nepřijde.

Reakce obchodu FOTODÁRKY-Večerek

Dobrý večer. Neznám vaše jméno abych zjistil o koho jde, anonym, je jistěže záměr.. Připadá my to celé naprostý nesmysl , nebo nějaké velké nedorozumění. Vážně velmi pochybuji že bych někomu neuznal zakoupenou slevu, to naprosto vylučuji a už vůbec nechápu proč bych vám tu slevu neuznal v případě, že jste doložila slevový kupon a n.Nedává to vůbec smysl sama tvrdíte že tu slevu dám i zákazníkovi který splní podmínku registrace tak proč bych vám ji nedal když jste si zakoupila kuponek.Neeviduji jedinou objednávku na odlitky , která by nebyla vyřízená. To že jste anonym mě jen utvrzuje že je zřejmě jen další útok konkurence, která se mě snaží znepříjemnit život. Opravdu mě velmi překvapuje že tu pláčete na recenzi Heureka ani se neobtěžujete mě napsat stížnost do mailu nebo lépe na portálu , kde jste kuponek koupila. Na to máte právo a neučinila jste tak ani v jednom případě. Pokud je to však celé jen nedorozumění tak nevidím jediný důvod proč by jste měla přijít o své peníze za kuponek.Stačí ho jen zaslat mailem , udělat klasickou objednávku a já vždy cenu zakoupeného kuponku odečtu.Platnost kuponků inzeruji do března 2013. Máte na to hafo času.