• široký sortiment

nakoupila jsem prvně a to ovladač tv

Vstřícné jednání, zboží bez problémů,vše funguje jak má,obchod lze jen doporučit.

• Kvalita vyrobku

Ovladac funguje bezvadne.

• Rychlé dodání a nový ovladač funguje, si troufám říct že možná lip než fungoval nový originální ovladač

spolehlivé jednání

• Naštěstí neprodávají komponenty do PC
    • Mohlo to dopadnou i hůř

Obchod nedoporučuji. Účelně nabízejí a inzerují zboží, které nemají skladem. V podstatě si dělají ze zákazníka legraci, když pošlou po reklamaci dvakrát po sobě jiný typ dálkového ovladače, který jsem si neobjednal.

Rychlé jednání. Maximální spokojenost. OBCHOD DOPORUČUJU.

• Vše vporadku jsem spokojena
    • O ničem nevim

• Nakupuji zde několik let, vše OK.

Velmi, ale opravdu velmi rychlé jednání a dodání. Vše funguje jak má.

• vše v pořádku

• Vše OK.
    • Rychlost dodání.
    • Ochota.

Rychlost, spolehlivost. Není co vytknout.

• Rychlé doruceni
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• tvrdi, ze maji i skutecne originalni ovladace
    • zasilaji jine, polofunkcni ovladace

Na stránce produktu bylo 2x jasně uvedeno, že se jedná o ORIGINÁLNÍ ovladač. Dokonce i SKU produktu obsahuje slovo "original". Místo toho mi byl zaslán nějaký čínský noname ovladač, který televizi ovládal cca z 90% - nedalo se dostat na hlavní rozskokovou obrazkovku televize, což je zásadní neduh.
    Při emailové komunikaci se mně zástupce obchodu snažil přesvědčit, že mi tento ovladač zaslali omylem, nicméně vůbec mi nenabídl výměnu zboží, ačkoliv u "originálního" produktu na stránkách stále svítilo, že ovladač mají skladem. Prostě jen ať zboží zašlu zpátky na jejich náklady. To mně přivádí k úvaze, že originální dálkový ovladač nikdy ani skladem neměli, jen se takto snaží nalákat zákazníky a pak vám pošlou nějakou polofunkční čínu. Kompletní ztráta času. Pokud se chcete vyhnout problémům, raději si najděte distributora značky vaší televize a objednejte si skutečně originální ovladač. Sice si připlatíte nějakou tu stovku navíc, ale alespoň máte jistotu, že vše bude fungovat jak má.

• Rychle a bez problemu
    • Zadne

• Našel sem co sem potřeboval ,objednal a za dva dny to bylo doma

• rychlost odeslani
    • krasna cena