Velmi, ale opravdu velmi rychlé jednání a dodání. Vše funguje jak má.

• vše v pořádku

• Vše OK.
    • Rychlost dodání.
    • Ochota.

Rychlost, spolehlivost. Není co vytknout.

• Rychlé doruceni
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• tvrdi, ze maji i skutecne originalni ovladace
    • zasilaji jine, polofunkcni ovladace

Na stránce produktu bylo 2x jasně uvedeno, že se jedná o ORIGINÁLNÍ ovladač. Dokonce i SKU produktu obsahuje slovo "original". Místo toho mi byl zaslán nějaký čínský noname ovladač, který televizi ovládal cca z 90% - nedalo se dostat na hlavní rozskokovou obrazkovku televize, což je zásadní neduh.
    Při emailové komunikaci se mně zástupce obchodu snažil přesvědčit, že mi tento ovladač zaslali omylem, nicméně vůbec mi nenabídl výměnu zboží, ačkoliv u "originálního" produktu na stránkách stále svítilo, že ovladač mají skladem. Prostě jen ať zboží zašlu zpátky na jejich náklady. To mně přivádí k úvaze, že originální dálkový ovladač nikdy ani skladem neměli, jen se takto snaží nalákat zákazníky a pak vám pošlou nějakou polofunkční čínu. Kompletní ztráta času. Pokud se chcete vyhnout problémům, raději si najděte distributora značky vaší televize a objednejte si skutečně originální ovladač. Sice si připlatíte nějakou tu stovku navíc, ale alespoň máte jistotu, že vše bude fungovat jak má.

• Rychle a bez problemu
    • Zadne

• Našel sem co sem potřeboval ,objednal a za dva dny to bylo doma

• rychlost odeslani
    • krasna cena
    • originalni vyrobek

Dalsi nakup, spokojenost

S obchodem jsem velmi spokojená. Hledala jsem ovládač a vždy jsem tam našla každý, který jsem potřebovala a za dobré ceny. Na třetí den doručeno od objednání. Obchod budu jen doporučovat.

Ovladač sice přišel ale nechce nám fungovat

Reakce obchodu Dálkové ovladače

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že dodaný dálkový ovladač nefunguje tak, jak by měl. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou předchozí zprávu ohledně tohoto problému. V případě, že nevíme o problému, nemůžeme jej vyřešit.

Obzvláště pak u Vámi objednaného typu ovladače - zde např. existuje několik možností párování. Chápeme, že většina zákazníků tyto informace nenosí v hlavě - základem je nás, jakož to prodejce informovat, protože v opačeném případě nemůžu být spokojen nikdo - Vy jako zákazník ani my jako obchodník.

Na základě Vaší recenze jsme se s Vámi spojili a poskytli Vám veškeré informace pro správné spárování a věříme, že nyní bude ovladač fungovat naprosto perfektně.

Pokud bychom Vám v budoucnu mohli pomoci s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Velmi rychlé vyřízení objednávky .
    • nemám

Spokojenost s výrobkem i rychlým doručením

• Dobrá komunikace, rychlost.

• Funguje na 100%

sortiment a rychlost

• Trvalo to týden než mě došlo zboží přitom mě bylo napsáno že bylo odesláno
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• velká nabídka ovladačů
    • posílají co nemají - již podruhé, objednán černý ovladač, na faktuře černý ovladač, dodán stříbrný ovladač, který je pod jiným číslem. Přitom u černého uvádí, že je skladem.