• Prekvapila ma rýchlosť akou bola objednávka spracovaná. Do 4 hodín od odoslaní objednávky som si mohla balík vyzdvihnúť.
    • Asi nejaká chyba, ale aj keď som si vybrala ako možnosť platby: v hotovosti pri prevzatí, obdržala som mail s textom: Čekáme na Vaši platbu bankovním převodem. Mail som ignorovala a žiaden problém pri platení na mieste nebol.

Nedoporučuji tento shop. Dlouhá dodací lhůta. Člověk si zvolí způsob doručení přes uloženku, zboží dojde přes TOPTRANS či nějakou takovou společnosti. Po otevření balíku je v něm jiné zboží než má. Po dvou telefoních hovorech a večného slibování jsme ještě nedošli k závěru co se zbožím, které mi přišlo a jestli bude vůbec vyměněno.

• Zboží bylo jinde nedostupné.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• Nejasná dodací doba, musel jsem se dotázat.

Bez problémů.

• je február a dodnes mi nikto od Vás ani nezavolal že objednaný tovar nemáte. je to však iba 6mesiacov. mam ešte teda počkať ?

• vzhledem k tomu, že zboží po 10ti dnech nedorazilo a nikdo se ani neobtěžoval oznámit z jakého důvodu, tak výhody opravdu nevidím
    • dodací lhůty a komunikace se zákazníky

• Objednal jsem do Zásilkovny, balík dorazil na adresu. Jen z důvodů ochoty řidiče přepravní služby obchod dopadl dobře i když mi to způsobilo menší komplikace.

Objednal jsem zboží 16.10.2014 a do dnešní doby (9.1.2015) nedorazilo a ani nebyla žádná reakce prodejce na nedodržení avizovaného termínu.

• ceny
    • zastarale web. str.

fajn

• V mém případě se jednalo o dostupnost a cenu zboží.
    • Žádné.

Doporučuji.

• Miska byla z keramiky a kousek byl vyštíplý , naštěstí u spodní hrany

• Dlouhá dodací lhůta - cca 1 týden

Vše O.K., bohužel ale někdo z balíčku odcizil dárek, který měl být přibalen jako bonus. Kočky se těšily zbytečně.

• Nic nepřišlo!

• obchod nekomunikuje o stavu objednávky

Po objednání mi dorazila pouze zpráva, že objednávka byla přijata, od té doby (cca 10 dní) jsem přes emailové urgence nedostala již žádnou odpověď o stavu objednávky a jejím doručení!

• u některých položek by mohl bý rozměrový náčrtek

• Objednala jsem před 10 dny nemám ani zboží ani nevím zda vůbec bude a ani to co se se zbožím děje. Komunikace na bodu mrazu.

No ani nevím

• Nevím.
    • Vemte si poštovní heslo a dubete velmi chvalení.

Na tuto otazku máte opověd vy když do dnesního dne nemám zboží které jsem před 10 dni objednal?

• pohodlnost, dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta, při přebírání zboží není možná kontroly zboží před zaplacením!

celkem spokojenost

• nízké ceny, rychlost