• Nic nepřišlo!

• Skvela cena - ochota pri komunikaci
    • klamani zakaznika

Dobry den

Objednaval jsem psi granule (podndeli), bohuzel je nemeli skladem ( i kdyz u zbozi meli v obchode, ze je skladem). Volal jsem (tyz den) a bylo mi receno ,,ze budou jednat s dodavatelem kvuli dodani zbozi (mel jsem zavolat v utery po 16 hodine). Ve stredu jsem volal ( 1 den zpozdeni, nemel jsem cas) a bylo mi receno ,,ze nemaji vetsi baleni, ale ze mi zavolaji, jestli maji na svem sklade mensi, ze to zjisti. Volali, ze maji mensi baleni a ze je maji na sklade a ze to hned expeduji ( zbozi melo byt podle jejich tvrzeni dalsi den ,, max do 2 dne u me, tak jsem byl ujisten). V patek porad nic (druhy den co u me max. meli byt) a najednou jsem dostal mail,, ze se zakazka expeduje z obchodu. Volal jsem,, ze rikali, ze to expeduji ve stredu a v patek to melo byt max u me, proc ? , to az ted expeduji (rikal jsem ve stredu , ze specham) . Najednou mi rikali, ze zbozi k nim dorazilo ve ctvrtek a ze to tak nerikali atd....

Takze v tomto obchode, kdyz Vam reknou a potvrdi,,ze to maji na sklade (a to se ptate na jejich sklad) , nemysli svuj sklad, ale sklad dodavatele !!!!!

Tim pocitejte s delsi dodaci lhutou a ze s Vas udelaji debila .....

Ale jedno musim uznat ,, jsou v komunikaci slusni .... ale kecaji :o))))) spise matou nepritele - davaji zavadejici odpovedi ....

• snad jen ceny
    • už nikdy víc

Příšerný přístup, pan Svoboda mě ujišťuje že moje objednávka kterou mě poslal na uloženku a kde chybělo sedm balíčku s pamlsky za 300 bude doposlaná, moc tomu nevěřím. Asi budu ráda když dostanu peníze zpět. Nesnáším takový přístup.

• obchod nekomunikuje o stavu objednávky

Po objednání mi dorazila pouze zpráva, že objednávka byla přijata, od té doby (cca 10 dní) jsem přes emailové urgence nedostala již žádnou odpověď o stavu objednávky a jejím doručení!

• u některých položek by mohl bý rozměrový náčrtek

• Objednala jsem před 10 dny nemám ani zboží ani nevím zda vůbec bude a ani to co se se zbožím děje. Komunikace na bodu mrazu.

No ani nevím

• Nevím.
    • Vemte si poštovní heslo a dubete velmi chvalení.

Na tuto otazku máte opověd vy když do dnesního dne nemám zboží které jsem před 10 dni objednal?

• pohodlnost, dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta, při přebírání zboží není možná kontroly zboží před zaplacením!

celkem spokojenost

• nízké ceny, rychlost

• rychlost a blízkost výdejního místa
    • Poplatek 50,- v Uložence, jinde se osobní odběr neplatí.

Po potvrzení objednávky jsem 3 dny nevěděl kdy to přijde, jinak spokojenost, výborně zabalené.

• objednal jsem přišla správa o přijetí,ale zboží nikde ani po 14 dnech.

• 12 a více dní od objednávky - Objednávka potvrzena ,ale to je vše. Tak tedy nespokojenost !

• Nízké ceny, široký sortiment zboží, rychlost dodání

Výborná komunikace a rychlost dodání.

• Osobní odběr
    • Trochu nepřehledné szránky
    • Chybné popisky

• nízké ceny
    • Zabalení výrobku neodpovídalo rozměrově zboží. Měla jsem 4xvitrážní tyč a 4xháček a přišla velká rozměrná krabice (33X50x15cm). Příště by bylo lepší balení přizpůsobit zboží. Jinak v pořádku.

Zboží v pořádku, za příjemnou cenu, doba dodání cca týden. Balení lépe přizpůsobit rozměrům zboží, jinak spokojenost.

• matoucí informace o dostupnosti zboží, co znamená "k dispozici pro objednání" ?

• přehledné stránky
    • výběr z velkého množství zboží
    • komunikace

Výborný obchod, nakoupil jsem více různých položek a vše dorazilo do 2 dnů, takže super!!!!
    Ještě mně poslali archivní víno v dřevěné krabici, moc hezké!

• - vcelku přehledný web
    • - neúměrně dlouhá dodací lhůta
    • - nulová komunikace (mimo potvrzení o přijetí objednávky)
    • - uvádění v omyl popisem o stavu skladových zásob "k dispozici pro objednání"
    • - dodací lhůta

Tento obchod NEDOPORUČUJI a pokud by to někdo chtěl riskovat, určitě neplatit předem. U obou objednaných produktů bylo uvedeno, že jsou k dispozici pro objednání, po deseti dnech od potvrzení objednávky zboží nedorazilo, ani se nikdo neobtěžoval napsat důvod nebo předpokládané dodání. Na dotaz také nebyla žádná reakce. Toto byl první a zároveň poslední pokus o nákup.

• - pri podložkách bolo namiesto jedného rozmeru viac veľkostí

- cenovo výhodné
    - doporučujem

• Zboží jsem si objednala před 15 dny, které bylo údajně skladem , ale dosud nedorazilo.
    • V nabídce bylo řečeno, že zboží odesílají do 24 hodin.

Už si nic v tomto obchodě neobjednám, neboť ani nekomunikují se zákazníkem ohledně pozdní dodávky.