• Objednal jsme vse skladem ze 4 veci byli skladem 1 !!! cekal jsem na naskladneni 10 dni !!! pote hrozny problem s overenim dic ( VAT) chteji nesmyslne dokumenty a odkazuji se na obchodní podmínky! jediný dokument je ze si musi ověřžit samy VAT pres VIes asi moc prace

CO se tyce obchodu uvazoval jsem dlouho a vubec nedporučuji slabe dodaní navic v pripade zaruky bude problem s rekmalaci firma je vepsana nekde na slovensku a stranky skacou do madarstiny.

jinak eshop postupuje nezakone
    limit pro prodej nefiremnim zakaznikum bez odpoctu dph . v cr je 1 140 000 czk za rok !

Televize byla zabalená rozbitá , protože krabice byla nepoškozená a v ní byla nakleplá televize rohem a zároveň i obrazovka , kdyby škodu způsobil dopravce , tak je krabice poškozená. Koupili jsme si hromadu šrotu , k reklamaci se nikdo nezná .

vyvarujte se

• Nikdo se mi neozval. Zadna komunikace...

• není český návod

nekomunikuje

• slibuje neco co neni schopen splnit.

at se nezdrzujiobednavkou v tomto obchode stejne nic nedodaji.

• To už nezkouším. Obchod měl v nabídce zboží, které ve skutečnosti neměl, anebo mi "prodal" zboží, které doprodal někomu jinému. Čekání bylo velice dlouhé a dočkala jsem se zrušení. Rychle to nešlo ... proč asi? Už mu nevěřím, pro mě skončil.
    • Nabízí k prodeji i to, co nemá, a nechá kupujícího zbytečně velmi dlouho čekat, aby mu nakonec napsal, že se omlouvá, ale že to vyprodal. Pěkné, ne?
    • A při porovnání zjistíte, že má ceny podstatně vyšší než jiné obchody.

Obchod je zřejmě pro hru na schovávanou. Nechá Vás počkat s předplacením, že Vám pak sdělí čísla pro platbu, pak zase nějaké ty týdny počkáte, abyste se dozvěděli, že mezitím ten objednaný předmět prodal a jiné už nebudou.
    Proč děkuje za pochopení,když je tohle jednání nepochopitelné?

Věc, o které prohlásili, že se už neprodává, jsem koupila v prvním elektroobchodě,který jsem potkala.
    A ještě něco: V obchodě, kde jsem to zboží koupila, stálo o 850 Kč méně.

• zcela nefunkční, žádné info o dodání zboží, pouze informace že není skladem a to je na 14 dní vše

nenakupvat !!!

• Ceny
    • Klamné informace o stavu zboží na skladě

Zboží ktkteré jsem jednal dva týdny zpět nedorazilo a komunikace obchodu směrem k zákazníkovi je nulová přišel jeden mail kde stálo že zboží není na skladě a bude zítra (v obchodě je u položky skladem). Nic mi od té doby mi nepřišlo.