• přišlo mně jiné zboží než jsem si objednal

Reakce obchodu Cyklozone.cz

Zákazník si objednal 1xpláštˇRubena/Mitas 10x1,75x2", V57 COMFORT černý (za 149,-Kč) a 1x sadu montážní páka na pláště Author AHT-07 (3ks v bal) žlutá (za 99,-Kč). Zboží jsme po úhradě zaslali na výdejní místo do Liberce. Zákazník zboží ani zásilku žádným způsobem u nás nereklamoval, není tudíž znám pravý důvod jeho záporného hodnocení. Jsme firma s velkým důrazem na osobní přístup k zákazníkovi, a reklamace máme prakticky nulové, o to nás pak bezdůvodná a neopodstatněná záporná recenze víc mrzí.

• Nabízí zboží, které nemají.

• dodavatel česká pošta je to nejhorší co mě mohlo potkat

Reakce obchodu Cyklozone.cz

velmi mě mrzí Vaše záporná recenze na portálu Heureka, ale zřejmě jste si nás v některých bodech hodnocení spletl s jiným e-shopem.
    Nelíbí se Vám např. délka dodací doby - objednávka od Vás přišla v sobotu v 18:08 hod., platbu jste si zvolil převodem. U ní se čeká na připsání na náš účet, k čemuž došlo až ve středu 7/6. Zboží bylo ten samý den odesláno, Vám bylo doručeno ve čtvrtek 8/6. Pokud by jste provedl platbu již v pondělí, měl byste zboží 7/6. Pokud by jste zvolil zaslání na dobírku, měl byste zboží již v úterý 6/6. Rychleji to opravdu za cenu dopravy kurýrem 79,-Kč vč.DPH nejde.
    V dotazníku uvádíte osobní odběr na prodejně - dodávka ale byla provedena kurýrem Geis.
    Dále uvádíte : " dodavatel česká pošta je to nejhorší co mě mohlo potkat" - my ale služby České pošty nepoužíváme již několik let!
    Na závěr podotýkám, že zboží skladem odesíláme ten samý den, pokud objednávka dorazí do 15 hodin, jinak následující pracovní den. Opravdu tedy netuším, co jsme v případě Vaší objednávky mohli udělat lépe a co Vás ve skutečnosti přimělo k negativnímu hodnocení v některých bodech dotazníku.

S pozdravem ing.Radek Hudeček, Cyklozone.cz .

• nevím o žadnych
    • poslali mi in-line brusle kde kazda bota byla jinak velka takze nulova kontrola posílaneho zboží.

zboží uvedené na webu jako "novinka" je nedostupné

Zboží uváděné na stránkách obchodu nebylo!

Reakce obchodu Cyklozone.cz

objednané duše na kolo jsme skutečně měli momentálně doprodané, ale alternativně Vám byl nabídnut obdobný produkt od jiného výrobce, který jste ale odmítl. Tímto se ještě jednou dodatečně omlouvám, tyto drobné výpadky v zásobování od dodavatelů velmi spotřebním a obrátkovým zbožím se na začátku cyklistické sezóny můžou vyskytnout, dovozci ani výrobci nemají vždy 100% potřebného zboží na skladě, adekvátní náhradu vždy máme, ale nemusí být vždy akceptovaná.