• Možnost objednání v e-shopu a vyzvednuti v kamenné prodejně.
    • Nižší ceny, než v jiných obchodech.
    • Možnost objednání produktu v jiné prodejně obchodu Cykloworld a vyzvednuti v nejbližším kam.obchodě.
    • Malé pokrytí v ČR.

Doporučuji.

• dlouha pracovni doba
    • pristup prodavacu, nekteří super, někteří(pouze můj subjektivni nazor) se už asi těší na dovolenou a více než zakaznik(ktery taky z důvodu prac. doby nemůže nakupovat ve 3 hod.odpoledne)je zajima,poklidit,rychle uspokojit zakazníky aby nezdržovali a zamknout přesně v 8. ale chápu to.

celkem v pohodě.vše je jen o lidech a přistupu, hlavne aby zboží fungovalo tak jak má, to je nejdůležitější a ostatní nehraje roli.

• značkové zboží jak cyklomateriálu, kol a oblečení. Rozsah sortimentu u značky MERIDA je super.
    • výšší cena

doporučují nákup i kamarádům

• nízká cena a dobrá kvalita

tento obchod bych určitě doporučila ostatním zákazníkům

• Osobni odber v Brne

• Jako nejlepší výhodu spatřuji garanci nejnižší ceny. Pohodový kolektiv.
    • Žádné jsem nezpozoroval.

• Rychlost, množství zboží, ceny
    • Není ve Vyškově :)

• velký výběr
    • nemá

spokojenost

• Celkove jedna vasich zamestnancu a to jsem uvas uz utratil prel 30000kc

Dostacujici

• rychlost požadované zboží bylo na skladě
    • slabiny nemá každému vřele doporučuji

v tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a jsem spokojen s rychlím vyřízením adodáním

• prvá skúsenosť veľmi dobrá
    • malý výber tovaru

• Objem nabízeného sortimentu.
    • Zatím nevím.

Hledal jsem, našel jsem, objednal jsem a druhý den si vyzvednul objednané zboží.

• přehlednost, možnost výběru v klidu, cena
    • nenašel jsem

Výběr je na každém, já doporučuji.

• Přehledný, dobře vybavený, odborní zaměstananci

Kvalitní obchod, kde je radost nakupovat

• Výhodné ceny, velice rychlá dodávka zboží.
    • Chaos v systému a slabá komunikace. Obchod se jeví jak parta kamarádů, kde telefony zvedá ten, kdo má právě čas.

Zaplatil jsem kartou, což byl jediný problém celého nákupu. Druhý den ráno dorazil email, že objednávka byla stornována. Volám, říkají, že asi někdo udělal chybu, dávají číslo na kolegu. Volám kolegovi, říká, že je to v pohodě, že to jen zle zařadili. Dostávám asi 3-4 emaily, mám pocit, že vše je v pořádku. Každý email uvádí, že mám objednávku zaplacenou. Další den ráno volá PPL, že si mám připravit peníze. Zjištůji na zákaznické lince, proč se to stalo, pan nemá čas, řídí, mám poslat mail. Posílám mail, nedostávám celý den odpověď. Zásílku přebírám, znovu platím, volám v 16:45, pan ze zákaznickým číslem je znovu v aute a říká, že až za hodinu a půl bude u počítače. Jsem nepříjemný. Za chvíli volá druhý pán, omlouvá se a slibuje, že posílá mail majiteli, aby mi obratem poslal peníze na účet, který jsem ráno uvedl v mailu. Trvám na tom, aby mi majitel dal vědět, když bude platbu odesílat. Dostávám přislib, peníze dorazily poměrně rychle, vše v pořádku.

Pokud nebudete platit kartou, asi vše proběhne v pořádku.

• Odborný personál
    • Perfekttí výběr zboží
    • Přijatelná cena

Doporučuji všem
    Maximální spokojenost

• prehľadnosť e-shopu
    • v mojom prípade nie všetky veci uvedené skladom, skladom neboli

Ako plus uvádzam prehľadnosť e-shopu a komunikáciu s obchodníkom. Ako mínus zmienené položky, kvôli ktorým sa objednávka menila telefonicky dvakrát.

Nic moc, jsou i lepší

• Férové ceny, velmi rychlá dodací lhůta.
    • Zboží neumí posílat Českou poštou, pouze PPL. Takže se musíme nahánět nebo zboží vyzvednout na depu :-(

Velmi dobrý a spolehlivý schop.

• dostupnist

fajn obchod