• Cekala jsem darek kdyz jsem utratila prez 1000kc..treba v podobe lubrikacniho gelu.

• Zakoupené zboží nevyvolalo žádoucí účinek.

Příliš nabubřelá reklama, zjevnš nejste schopni splnit to, co slibujete. Mne to stálo 1000,-, to oželím. Kdzž se mne někdo známý zeptá na reference, nedoporučím. Nebudu šířit negativní ohlasy na WEBU, pouze na přímé dozazy budu odpovídat negativně.
    Zdravím Jarek Reček

• Příspěvek byl stáhnut na základě žádosti zákazníka - chyba byla na straně pošty.

• Velmi profesionální a rychlé jednání
    • Tragický nedostatek detailních popisů výrobků!

• Dražší než konkurence

Standardní obchod své kategorie

• Zboží dorazilo v pořádku, ale tak strašně smrdělo kouřem, že jsem byla velmi ráda, že jsem nakoupila pouze dárkové předměty. Když si představím, že bych tam nakoupila erotické pomůcky, které by dorazily takto smradlavé a měla bych je použít, tak se mi zvedá žaludek!!!

Nedoporučuji, zboží příšerně smrdělo cigaretovým kouřem!!! Jsem ráda, že jsem nakoupila pouze dárkové předměty. Když si představím, že bych tam nakoupila erotické pomůcky, které by dorazily takto strašně smradlavé a měla bych je použít, tak se mi zvedá žaludek!!!

dobrý den,

mrzí mne tato Vaše zkušenost, ověřím u dodavatele kde je problém a zajistím, aby do budoucna bylo již vše v naprostém pořádku

• levne ceny
    • velmi zvlastni az zarazejici prostredi, jako nekde ve vezeni. pan, ktery mi zbozi vydaval nebyl obeznameny s akci pres internet a prostredi, kdy dosel z buhvi kama, vzal cislo objednavky a na 10 minut zmizel nekde za mrizema, na me teda moc duveryhodne nepusobilo

Priste bych dal prednost jinemu obchodu, vase kamenna prodejna/misto vyzvednuti

Reakce obchodu Cunarny.cz

moc mne mrzí Vaše reakce, snažíme se aby všichni zákazníci od nás odcházeli spokojeni.
    Není pravda že bych nebyl seznámen s probíhající akcí, spíš jsem to ihned nepochopich o jakou konkrétní akci se jedná. Nyní před vánoci máme akcí více.

Děkuji za pochopení, Pešek

• Anonimita
    • Špatné obrazky

Dobrý

• neby návod na použití

Reakce obchodu Cunarny.cz

veškeré manuály k výrobkům dodáváme, pokud u Vašeho nebyl, tak i přes to můžete najít manuál na této adrese: http://www.cunarny.cz/page.html?id=8

• široký sortiment zboží
    • rozumná cena
    • delší dodací doba

jedna zkušenost a průměrná spokojenost

• žádné, dárky k nákupu nepřišli a když jsem si o ně dodatečně zavolala a přišly, tak to bylo stejně něco jiného :-(..velmi mě tento obchod zklamal

hlavně si dejte pozor co kupujete abyste to dostali