• zatím mi nedorazily peníze, když byla objednávka zrušena...

• no nevím
    • e-shop

velmi dobře si stránku z nabízeným zbožím přečíst

• Eshop se chlubí zbožím které nemá. Nechá Vás ho zaplatit a pak obchodník nabízí jiné zboží.

Reakce obchodu Computer Store

Dobrý den, bohužel jste nerespektoval instrukce v potvrzení o objednávce. U zboží byla informace, že není skladem na žádném ze skladů. Nabídli jsme Vám alternativu, kterou jste odmítl, peníze jsme vrátili obratem zpět.

12.1.2015 jsem objednal zboží, do dnes 23.1.2015 žádná odezva, nedoporučuji

Reakce obchodu Computer Store

Dobrý den, bohužel jste na emaily nereagoval, telefon uvedený v registraci jste nezvedal. Z naší strany byla snaha o komunikaci maximální.
    Zboží bylo skladem, a od 12.1.15 připravené k osobnímu odběru.
    Dnes 26.1.15 jste si ho teprve vyzvedl.

• Nizka cena na kterou se laka zakaznik
    • Po objednani se nizka cena zvysila o vice nez 20%

Objednal sem si procesor za slusnou cenu. Odpoved na sebe nenechala dlouho cekat, zbozi neni skladem (na strankach bylo uvedeno ze zbozi je na externim skladu) a jeho cena pri objednani pres ext. dodavatele je o 1.000,- Kc vyssi. Pro me znamenala zkusenost s timto obchodem zbytecne ztraceny cas, zbozi sem si objednal jinde kde bylo cca o 800,- levnejsi nez nabidka tohoto obchodu. Priste tento obchod vynecham nebot mam obavy ze by se podobna situace opakovala.

Reakce obchodu Computer Store

Znovu se Vám omlouváme, na vině byla technická chyba.
    Nicméně v den psaní recenze jsme ve vyhledávání Heureka byli s cenou mezi prvními deseti obchody.
    Což na kamenný obchod s tradicí od roku 2007 není špatné.