Przy sprzedaży międzynarodowej b2b dla firm płatników VAT-UE sprzedawca nie odlicza vatu. Po zwróceniu uwagi zmienia cenę netto na brutto, a VAT zmienia na 0%/zwolniony. Oszustwo i naciąganie na kilka euro więcej w cenie końcowej. Bardzo słabo.

• Obchod se mnou vůbec nekomunikuje a objednávka není po deseti dnech vyrizena, ačkoli jsem to hned zaplatila.

• velký výběr
    • v kamenném obchodě pracují znudění brigádníci

Pokaždé, kdy jsem vyzvedávala zboží v kamenném obchodě, narazila jsem tam na nějakého otráveného mladého brigádníka, který o produktech nic nevěděl, tentokrát se mi slečna dokonce pokoušela prodat jiné, o několik stovek levnější pouzdro, než které jsem si objednala, a když jsem protestovala, že to není to, co jsem si objednala, tak na mě jen zůstala hledět. Teprve když jsem si na jejich webu našla produkt, který jsem opravdu objednala, a ukázala jí ho, odebrala se do skladu a přinesla mi ten správný, ale vůbec se neomluvila, jen řekla, že tam „někdo asi přehodil etikety“. Příště si radši objednám z Crumpler.eu.

Reakce obchodu CRUMPL.cz

Dobrý den, děkujeme za detailní zpětnou vazbu, která byla kolegům na obchodě předána. Naším cílem je samozřejmě 100% spokojených zákazníků, což bylo všem připomenuto a zdůrazněno. Věřím, že se polepšíme a zůstávám s pozdravem Petr S. tým CRUMPLER

Batoh, který jsem si v obchodě zakoupila, byl doručen částečně poničený - poškrábané logo, na černém batohu byl nános bílé barvy. Pravděpodobně jeho stav nebyl před odesláním zkontrolován. U zboží v této cenové relaci bych očekávala doručení bez závad.

Obrazky neodpovidaji realite. Uvitala bych vic zbozi pro zeny.

Reakce obchodu CRUMPL.cz

jsme rádi, že máme náročné zákazníky, ale:

- u tohoto produktu odpovídají obrázky 100% realitě. Dokonce i barevnost, tato taška je antracitovo-černá, věříme, že i na sebehorším monitoru nemůže dojít k velkému barevnému zkreslení

- nabídku té které sezony co do zastoupení jednotlivých skupin (batohy/kabelky/tašky...) bohužel nemáme jak ovlivnit. Naopak, v nabídce máme vždy všechny modely, které je možné do ČR dostat. Co se týče značky Crumpler, nenajdete v ČR obchod, kde by výběr byl větší.

- 50% spokojenost s dodací lhůtou. Odpolední objednávky odesíláme následující den v poledne. Tak se i stalo.

- nepřehledný obchod. E-shop stále (i na základě zpětných vazeb od zákazníků) vylepšujeme. Ani tak bohužel nikdy nebude 100% zákazníků se způsobem navigace spokojeno. Každý jsme jiný. A to je dobře.

- nízká kvalita komunikace: žádná přímá komunikace se zákazníkem neproběhla. Obdrželi jsme objednávku, druhý den byla odeslána. Nevyhovující zboží bylo vráceno, týž den jsme odeslali částku za zboží zákazníkovi. Všechny automatické potvrzovací e-maily o doručení i odeslání objednávky proběhly.

děkujeme za zpětnou vazbu

s přátelským pozdravem
    Viktor Lukeš

• Komunikace.

Neodpovídají na dotazy, které se jim nehodí. Zakoupené zboží neodpovídá popisu, ale obchod se k tomu odmítá vyjádřit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží mi mělo přijít do sedmého dne, ale až po deseti dnech mi přišlo poděkování za nákup v obchodě, nikoliv objednané zboží.

Reakce obchodu CRUMPL.cz

u každého produktu v našem e-shopu je uvedena informace o dostupnosti. V případě Vaší objednávky bylo u produktu "dostupnost: 20.3.2016". Reagujeme na Váš podnět zvýrazněním této informace abychom předešli podobným komplikacím.

děkujeme za podnět

Viktor Lukeš