• Skvělý výběr,kvalita!

Děkujeme za objednávku a recenzi, potěšila nás :) Tým e-shopu Countrylife.cz

• Široký sortiment
    • Dvě objednávky nebyly doručeny v plném množství.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Zdravíme z e-shopu Countrylife.cz a děkujeme za recenzi. Omlouváme se za nedodávky v minulých objednávkách, pracujeme na tom, aby se to nestávalo. Tým Countrylife.cz

Máme celiakovou dietu a je to pro nás celkem stresové, ale pokud přijde zboží a na boku víka krabice stojí Hezký den - rozhodně to potěší. Děkujeme.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za vaši objednávku, máme radost, že vád vzkaz potěšil! Zdravíme z e-shopu Countrylife.cz.

• Naprostá spokojenost

Děkujeme za objednávkuk a výstižnou recenzi! E-shop Countrylife.cz

kvalita, rychlost

Děkujeme za objednávku a recenzi! Tým e-shopu Countrylife.cz.

Nakoupila jsem poprvé, čekala jsem, že zboží dorazí dříve.

Děkujeme za objednávku a za recenzi! Zdravíme z e-shopu Countrylife.cz

• rychlé vyřízení objednávky

Děkujeme za objednávku a recenzi! Tým e-shopu Countrylife.cz.

• Moc dobře zabaleno aby nedošlo k rozbití

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku a recenzi! Ano, naše skvělé kolegyně si dávají hodně záležet na balení objednávek, aby vše došlo v pořádku.

Rychlé vyřízení

Děkujeme za objednávku a recenzi! Tým e-shopu Countrylife.cz.

• Široká nabídka zdravých a bio potravin
    • Sortiment zahrnuje i speciality, které v kamenných obchodech moc nebývají
    • Celkem nízká hladina, odkdy je doprava zdarma

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku za vyčerpávající recenzi! Zdravíme Vás z e-shopu Countrylife.cz.

• Najdu tam co potřeba nemusím pracně shánět

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku a za recenzi. A sortiment stále rozšiřujeme, koukněte na novinky: https://www.countrylife.cz/biopotraviny?n=1

• Rychlost dodání.

• Vždy perfektně zabaleno

• kvalita, rychlost
    • vzorné zabalení, žádný nevyužitý prostor v obalu

Tým e-shopu Countrylife.cz.

Nakupuju tady roky, ale už mě fakt nebaví forma platby kartou (nebo na dobírku), když existuje řada jiných způsobů, jak platit jednodušeji a bez poplatků někomu třetímu.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a podnět. Většina zákazníků je spokojena s možnostmi platby na dobírku nebo kartou. A platba kartou je pro vás zdarma. Mějte se dobře! E-shop Countrylife.cz

• Cena produktu
    • Výběr
    • Balení
    • Příchutě jsou mdlý jako voda z ponožek

Objednali jsme kombuchu zelený čaj s meduňkou, jakoby to ani kombucha nebyla sotva fermentovane sotva sycené, chuť jak voda z ponožek. Přišla narvana krabice ale když ji otevřete zjistíte, že místo toho aby byla láhev omotane uprostřed aby se jí nic nestalo je namackla na stranu krabice a výplň je všude okolo jen ne tak aby ji chránila před poškozením což bych zrovna u tekutých věci a hlavně fermentovamych čekala a to tma bylo takové výplně že to sotva zavřeli.
    Doba doručení 5-6 dní od objednání tksze taky nic moc

Vážená paní Michaličková,
    děkujeme za objednávku, mrzí nás vaše nespokojenost.
    Produkty můžete vrátit, posoudí naše oddělení kvality, pokud bude reklamace oprávněná, samozřejmě vrátíme peníze.

Doba doručení: vaši objednávku jsme měli v systému v pátek 26. 1., předat dopravci jsme ji mohli nejdříve v pondělí 29. 1. Takže dodací lhůta kvůli tomu byla delší.

Ať se vám daří!
    E-shop Countrylife.cz.

• kvalitně zabalené

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a recenzi, zdravíme z e-shopu Countrylife.cz!

100 % spokojenost

Reakce obchodu CountryLife.cz

Zdravíme, děkujeme za objednávku a milou recenzi. E-shop Countrylife.cz.

S objednávkami nejsem moc spokojená. Strašně dlouho na dnešní dobu trvá dodání. Objednávala jsem 22. ledna a dnes je 29. a zboží nikde. Hlavně, že už přišlo hodnocení obchodu...Kdyby bylo k sehnání v jiném obchodě tady bych už neobjednávala

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, Jano, děkujeme za vaši objednávku, připravili jsme ji 25. ledna, 26. ledna jsme ji předali zásilkovně. Věříme, že objednávka již v pořádku dorazila.
    Zdravíme z e-shopu Countrylife.cz.

Objednávka přišla fofrem. No a i když jsem se tomu bránil, tak mě potěšilo, když jsem po otevření krabice uviděl na kraji krabice růčo napsaný vzkaz "Dobrou chuť" s podpisem "Monika". Jen teď uvažuju o tom, jestli je Monika prostě milá osoba anebo jen prošla supr dupr marketingovým školením :) Už kvůli Monice doufám, že to je ta první možnost.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, Šmudlo, máme radost, že vás autentický vzkaz od naší milé kolegyně Moniky z e-shopu potěšil! A správně je samozřejmě první možnost. Mějte se hezky! E-shop Countrylife.cz