• přehlednost stránek
    • kvalitní sortiment
    • nedoručený produkt
    • nevyřešení problému ze strany obchodu

CountryLife jako takový mám ráda, avšak nyní jsem narazila na pochybení, které není dodnes vyřešeno. Zakoupila jsem několik produktů (celkově za poměrně vysokou částku) a mezi nimi nebyl jeden doručen. Situaci jsem se snažila řešit e-mailem i telefonicky, ale bohužel žádná odezva. Tak už s produktem ani nepočítám – byl v hodnotě asi 170Kč – ale jde mi spíše o princip celé nevyřešené situace.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a za recenzi, omlouváme se za nedodaný produkt. Peníze jsme vám poslali na účet den po odeslání objednávky, dotazník k hodnocení vám přišel dříve, než dorazily peníze.
    Děkujeme za pochopení a zdravíme z e-shopu Countrylife.cz

• Skvělý výběr,kvalita!

Děkujeme za objednávku a recenzi, potěšila nás :) Tým e-shopu Countrylife.cz

• kvalita, rychlost
    • vzorné zabalení, žádný nevyužitý prostor v obalu

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku a recenzi! Ano, naše skvělé kolegyně si dávají hodně záležet na balení objednávek, aby vše došlo v pořádku.
    Tým e-shopu Countrylife.cz.

• Velký výběr
    • Kvalitní zboží.
    • Dlouhá dodací doba.

Při vybalování potravin doporučuji důkladně prohlédnout, jestli neobsahují moly (toto už se nám bohužel stalo 2x).

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávu a za recenzi. Podnět předáváme do oddělení kvality. Moc by nám pomohla informace, o jaké produkty s nevyhovující kvalitou se jedná.
    Mějte se hezky a díky za přízeň!
    E-shop Countrylife.cz

• Slevy
    • Kvalita

Po obdržení zásilky, zjištěno že 4ks z 8ks v balíku nejsou :( voláno, ale bez odezvy, následně napsán mail a 2. den mi bylo odepsáno, že se omlouvají, že zboží již nebylo a že mi vrátí peníze za nedodané zboží.
    Mrzí mě, že mě před expedicí neinformovali, že zásilka není kompletní, třeba bych vybrala jiné zboží, stejně tam nakupují.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku a zpětnou vazbu, omlouváme se za nesrovnalosti v objednávce. E-shop Countrylife.cz.

• Kvalita

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme, zdravíme z e-shopu Countrylife.cz a přejeme hezké svátky!

• Hezky balene a kvalitni zbozi

Děkujeme moc za objednávku i recenzi! E-shop Countrylife.cz