• potraviny které nelze jinde nakoupit
    • možnost koupit si větší balení za výhodnější ceny bez nutnosti vlastnit ŽL. Nerozumím bonusovému programu nikde jsem nenalezl vysvětlení a pravidla. přo objednávce za 1200,- máme bonus asi 10kč tuším

Jsem velmi spokojen budeme u Vás nakupovat pravidelně v cca měsičních intervalech. Děkuji a přeji klidný den

• Přehlednost, kvalitní výrobky
    • Zboží bylo zabalené asi v sedmi krabicích v sobě, bez převázání na uchycení.

Určitě doporučuji. Vzhledem k pochybnostem o vhodnosti objednaného slunečnicového oleje na smažení (olej je panenský, za studena lisovaný) jsem volala na marketinové oddělení a paní mi velmi ochotně a znale vysvětlila podrobnosti ohledně výrobce, původu oleje i jeho certifikaci pro tepelnou úpravu. Všechny distribuované výrobky CountryLife testuje a prakticky zkouší než je pustí do oběhu.

• odběr většího balení za výhodnější cenu s dodávkou domů

Nakupuji zde ekologické čistící prostředky, které v naší oblasti nejsou přímo dostupné. Objednávám větší balení na delší dobu - méně obalů (odpadu), méně běhání. Jsem spokojená, co potřebuji zde najdu a děkuji za dáreček - vzorek pracího prášku, který mi rozšířil zkušenosti a sortiment produktů, které zde nakupuji.

• Bio produkty

• Prehlednost a skvely sortiment.
    • Slabiny nevidim. Jen v me zasilce se rozsyala quinoa, coz mne mrzelo, ale beru to jako neco, co se muze normalne stat...

Naprosta spokojenost jak s internetovym tak i s kamennym obchodem.

• Ochotný personál !!

Vřele doporučuji

• Nemusím obíhat půl republiky a shánět potraviny, které potřebuji. Zvlášť, když člověk není z velkého města, kde by byl kamenný bioobchod. :-)

Velmi spokojena a doporučuji.

• kvalita,
    • bio,
    • nemá

výborné

• obchod nabízí zboží, které mám problém v obchodech v Olomouci sehnat

• vše ok

spokojenost

• Kvalitně zabaleno, včas odesláno, zboží perfektní.

• nemusím se s ničím nosit, zboží dorazí až domů :-)
    • nevím

spokojenost, jen ten bonusový program by mohl být výhodnější jako při nákupu přímo v prodějně

• rychlost a kvalita

• velký výběr produktů
    • Hodně dovezených potravin,např:slunečnicová semínka z Číny!Bohužel si je asi příště již neobjednám.Radši bych České zboží.

Máte velký výběr u mouky.

• kvalitní potraviny za rozumnou cenu
    • při nedokončení nákupu a odhlášení se vybrané zboží z košíku odstraní a musíte vše vyhledávat znovu

doručení až do domu
    velká spokojenost s obchodem

Z důvodu bezlepkové, bezsójové a bezmléčné diety, kterou musím dodržovat je pro mě tento způsob nákupu pohodlnější. V klidu si můžu zboží vybrat, pročíst složení výrobku a nakoupit.:-)

• Kupuji převážně vaši značku
    • Kvalitní výrobky za dostupnou cenu
    • Pěkné stránky
    • Nevěděla jsem, kdy a zda dorazila v pořádku platba z mého účtu - doporučuji poslat mail.

Myslím, že nakupování bylo průměrné, jsem spokojená, stránky pěkné a přehledné, zboží dorazilo velmi dobře zabalené /sklenice se zbožím/, jen sáček s otrubami prasknul. Celkově hodnotím dobře.

• doručení zdarma nad sumu 1200 až si dobre pamatuju
    • nedostala sem slubeny dareček

• široký sortiment výběru
    • nepřehlednost, někdy ne moc příjemná obsluha - žádná aktivita, žádný úsměv

• Popis nabízených produktů a celková přehlednost E-shopu!
    • ----

Nákup bez obav a nervů!