• nespolehlivost

9.12.2018 jsem si u Vás zakoupila zboží (myšleno jako vánoční dárek), které mi doposud nedorazilo

• Obchod nekomunikuje!!!!

Obchod nereaguje na telefony, emaily ani sms. Objednávku jsem zrušila, chci vrátit uhrazenou částku a po 14 dnech mi přijde upozornění, že částka je uhrazena. O to víc mě to mrzí, protože to není můj první nákup! Ale co vím určitě, že bude poslední!

• 14dni po odeslani emailu ze zbozi bylo odeslane nic nedorazilo,obchod nereaguje na na me dotazy ani telrfon nikdo nezveda

• Levný
    • Nekomunikace

• Zadne
    • Nulova komunikace

Bohuzel jsem zaplatil za hodinky prevodem na ucet a cekam tydny a nic.

• Zboží nedorazilo, na emaily nikdo nereaguje, na chatu taky žádná reakce.

• jedna z nejnižších cen
    • nevěděl jsem jestli je zboží objednané - žádny potvrzující email
    • u zboží nebyl česky návod

koupil jsem hodinky - jedna z levnějších cen na stránkách i jinych eshopu

• nabízí něco, co nemá skladem

• Nevím,ale dle recenzí žádné
    • Dle recenzí spoustu.

Raději jsem zvolil jiné zboží a od jiného prodejce

• Absolutně nulová komunikace. Na email, který jsem odeslal ihned po zjištění závady. Přes pokus telefonicky kontaktovat na uvedném telefoním čísle.

Tento obchod nedoporučuji vůbec. Zboží sice dorazilo ihned, ale následná reklamace, vlastně ani nezačala, nikdo neberee telefon, ani neodpovídá na emaily. Dal jsem tomu chvíli ča, jestli náhodou není dovolená a-e po 14 dnech výsledek stejný.

• Vázne komunikace

Přibližně před třemi týdny jsem si objednal vánoční dárek. Po dvou dnech mi přišel email, ze je balíček odeslán, ale mě stále nic nepřišlo. Ptal jsem obchodu i email, ale už týden čekám na odpověď...

• nízké ceny ovšem s riziky jako nedodání zboží, nevrácení peněz apod.
    • - nejhorší komunikace s obchodem a jakou jsem se dosud setkal

Na těchto stránkách pán M.M. z Olomouce nabízí výrobky stejné kvality jako vietnamští spoluobčané. Bohužel pro mne, nabízí i pár kusů náramkových hodinek, které mi na heuréce vyskočily nejlevněji právě v tomto obchodě. A protože bylo uvedeno, že 100% doporučuje obchod, neváhal jsem, hodinky objednal a zaplatil předem. Ke své hlouposti jsem si nepřečetl starší recenze, kde je spousta negativ, a nepodíval se ani na sortiment nabízeného zboží - dvě školácké chyby, vím. Nechápu jak mohlo 100% doporučovat, když snad každá pátá rezenze je negativní. Nicméně pán se ozval po několika dnech, dle mého po návratu ze střední školy, s tím, že hodinky nejsou, byť na stránkách jsou skladem. Nabídl mi pár náhradních variant a tím i vyčerpal veškerou nabídku hodinek v obchodě. To byla jeho první a na dlouhou dobu poslední reakce na můj nákup. Chtěl jsem tedy vrátit peníze, po panu eM jakoby se slehla zem. Ozval se po týdnu, s tím že mi sleví opět jiné hodinky. Opět jsem trval na vrácení peněz, odpověď žádná. Po 14 dnech jsem už s penězmi nepočítal a kupoval lístek do Olomouce. Dal jsem mu čas do konce týdne...peníze došly v pátek. Příště si velmi dobře rozmyslím, zda platit předem, byť jsem s tímto do nákupu na coolnakup.cz neměl jediný problém.
    Na tomto eshopu již určitě nic kupovat nebudu.

Dodané zboží neodpovídá specifikaci na webu. Onjednal jsem mzš s laserovým snímačem kvůli povrchu pracovniho stolu. Myš, která dorazila má optický snímač a na stole nefunguje. Chybná specifikace je u více produktů v obchodě. Na mail ohledně vrácení zatím nikdo neodpověděl - jsou to tři dny.

• komunikace
    • po zaregistrování a objednání zboží nemám do dnešního dne v historii co jsem si objednal
    • sledování zboží nelze - sice napsali, že zboží poslali, ale číslo balíku nikoliv
    • objednaný datový kabel fungoval 1 den ...

Toto byl první, ale také poslední nákup v tomto obchodě

• Obchod po nákupu informuje jen, že nákup byl proveden, ale nenapíše jaké zboží a za jakou cenu bylo zakoupeno.

Komunikace nedostatečná - nevím jaké zboží a za jakou cenu jsem zakoupil. Když zboží přišlo, tak mě překvapila jeho cena, zdála se mi vyšší než při nákupu. Bohužel to nešlo ověřit z žádného potvrzovacího emailu od obchodu.

• Cena zboží a cena poštovného
    • Nulová komunikace, nekvalitní zboží, málo informací a nepřehledné stránky

Po obdržení zboží, jsem se rozhodl jej vrátit. Obal mi nevyhovoval, a jeden kabel s nabíječkou nefungovaly. (včera přestal fungovat i ten kabel, který původně fungoval).
    Na infolinku jsem se nedovolal (volal jsem cca. 10x vždy jen vyzváněl telefon) na emaily neodpovídají. Tak jsem po dohodě s právníkem odstoupil od smlouvy dle občanského zákoníku a zboží poslal zpět. Zatím jsem od nich nedostal ani peníze, ani zprávu o tom, že zboží převzali. Už nikdy od nich nic nekoupím a důrazně nedoporučuji tento obchod. Zboží nekvalitní a nekompatibilní s iPhonem, navíc naprosto nulová komunikace. Nechal jsem se zlákat cenou a teď toho lituji. Příště jedině skutečně dobrý obchod.

Osobně se velice divím, že zde na Heurece je "ověřený zákazníky".
    Jsem zklamán, na první pohled vypadal solidně.

Zboží velmi nekvalitní po ani ne týdnu používaní se rozbilo.

• Pohodlnost
    • Nikdo mě neinformoval, který den zboží přijde.

Jeden svítící ventilek stál 39,- Kč. Doprava stála asi 130,- Kč. Koupil jsem 6 ks. svítících ventilků, tak jsem cenu za dopravu zkousl.

• Uvádí velmi nepřesné informace.

• Levné zboží, které jsem objednala a dosud neobdržela.

Reakce obchodu CoolNakup.cz

zásilka byla odeslána 3.10. s podacím číslem: RR9530152124M. Nejspíš bude uložena na Vaší poště. Pro více informací mě prosím kontaktujte na [email protected] nebo 774 171 090.

M. Machálek,
    CoolBuy.cz