Toto hodnocení nemá smysl, obchod se likviduje, jen vyprodává zásoby.

Zboží konkrétně softshellová bunda nekvalitní a předražená. Určitě si tady už nenakoupím.

• nesedela velikost,obleceni je vetsi nez co jsme doposud kupovali
    • nesedela velikost,obleceni je vetsi nez u jinych znacek,ale pro priste stim budu pocitat,tak v tom nevidim velky problem

• Krasne a prakticke obleceni pro deti
    • Asi neumi nastavovat e-shop, kdyz objednavku potvrdi a pak volaji, ze ji zrusi

Objednala jsem si overalek za krasnych 99Kc. Protoze se nas domlouvalo vic a ze to kamaradka vyzvedne a tam zaplati, neplatila jsem to rovnou. Prisel mi normalne potvrzovaci e-mail. A ejhle, v utery mi vola pani, ze se posledni prodal 15 minut prede mnou. Tak snad to maji mit nejak nastavene, ne?
    Navic jsem presvedcena, ze kdybych to rovnou zaplatila, ze tohle neudelaji.
    Prijde mi to jako spatne nastaveni e-shopu a odnese to zakaznik.

• Pisi maji skladem a ani po 10 dnech zbozi neprislo.komunikace zadna

• obchod v Nákupech s Maminkou poskytoval relativně vysokou slevu
    • Poštovné 149 Kč při reálné ceně balíku 68 Kč a zabalení v plastovém pytli vnímám jako značně přemrštěné, je to víc než dvojnásobek

Obchod měl zboží, o které jsem měla zájem a které jsem nesehnala jinde. Po zaplacení naprosto přemrštěného poštovného ale ze slevy moc nezbylo.

• Vkusne detske obleceni ve skandinavskem designu
    • Trochu klame zakaznika

Doporucuji si ohlidat, na co presne se pripadne slevy vztahuji. Ale jde to dost tezko, protoze na webovych strankach o tom obchod zadne info neuvadi.

• nekomunikují ani mailem ani nezvedají pevnou linku. mobilní tel. číslo nemají

pokud nemáte žádné doplňující dotazy ke zboží či k objednávce, asi není problém

• Nelíbila se mi komunikace. Zadala jsem chybný způsob platby a hned poslala e-mail, že došlo k chybě. Za pár dní mi volala velmi nepříjemná paní, proč jsem neposlala peníze. Vysvětlila jsem situaci. Paní říkala, že e-mail nemají. Chtěla jsem platit elektronicky a byla velmi neochotná, když jsem prosila o zaslání čísla účtu, že to číslo můžu najít na stránkách. Podotýkám, že jsem tam nakoupila za 4700...