• na obchode se mi libi profesionalni pristup

Objednala jsem si v fén Parlux, který přišel rozbitý - prasklý, pravděpodobně se to stalo při přepravě. Ihned jsem volala do obchodu a fén odeslala zpět. Nemusela jsem nic reklamovat, fén mi vyměnili kus za kus a sami už si fén reklamovali u dodavatele. Sice jsem musela na fén asi týden čekat, protože už nebyl skladem a musel se objednat od dodavatele. Komunikace ze strany obchodu byla v pořádku, vyšli mi vstříc, žádná 30-denní reklamační lhůta se nekonala, což velmi oceňuji.

• Proaktivní přístup, dobrá komunikace navzdory nekompletní objednávce

• Absolutně nadstandardní komunikace (v mém případě po e-mailu).
    • Zajímavé ceny. Kupoval jsem loknovací kulmu.
    • Nevím.

Doporučuji, žádný problém jsem neměl a vzhledem k proběhlé komunikaci bych ani problém neočekával.

• bez zádrhlů
    • nevidím žádné

• komunikace - na e-mail odpověděli hned do druhého dne, o nedostupnosti jednoho produktu mě kontaktovali telefonicky

obchod doporučuji

• Široký sortiment, dobrá cena, rychlá dodávka,operativní komunikace.
    • Zatím o žádných nevím.

Rozhodně doporučuji. Na objednávku byla ze strany obchodu rychlá reakce a po celou dobu až k obdržení zboží jsem byla aktuálně informována.

• Kvalita, prehled

Ok

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• super ceny, rychlé dodání

naprosto doporučuji, zboží došlo v pořádku a rychle, navíc super komunikace ohledně dalšího přiobjednání.

• zboží přesně podle přání
    • neznám

kvalitní zboží za dobrou cenu
    nabízené zboží skladem
    velmi dobrá komunikace s obchodem

• dlouhá dodací lhůta, už dva týdny od zaplacení stále čekám

• zadne
    • Firma je slovenska. Pokud potrebujete neco vyridit, volate na Slovensko za tezke penize.

Objednala jsem zde poprve a naposledy. Tento obchod rozhodne nedoporucuji! Den dopravy zdarma si e-shop vysvetlil po svem. Doprava byla sice zdarma, ale dobirka zpoplatnena. Poslala jsem tedy penize prevodem hned druhy den po objednani. Za tyden mi prisel e-mail, ze platbu nemaji a zda mam o zbozi jeste zajem. Az po tom, co jsem zaslala vypis z uctu, mi zbozi laskave po 8mi dnech zaslali. Objednala jsem si sampon s pumpickou. Pumpicka na samponu dorazila otevrena a trocha obsahu vytekla. Ne moc, asi tak na jedno zmacknuti, ale poskodilo to etiketu. Sampon jsem mela jako darek a s flekem na etikete je nepouzitelny. Za me NE. Pokorne se vratim k parfums.cz.

Reakce obchodu Complete Beauty

Dobry den pani Marketa,
    dekuji za vasi recenzi i kdyz je neobjektivni.
    Co je na tom ze jsme ze Slovenska? To chcete rict, ze na Slovensku zijou nejake spiny nebo co???
    Mame vsechny kontakty na strance v poradku, vsude je napsan kontakt na firmu spravne.
    Ted k vasi objednavce. Prectete so poradne podminky akce na heurece. DOPRAVA zdarma znamena dopravu zdarma, ne platbu zdarma. Kdyz nechcete za dopravu platit je nutne si vybrat platbu prevodem, ktera neni zpoplatnena.
    2. zadne dopravne vam nebylo uctovane, takze nevim prec tady zavadite a pisete nepravdy.
    3. co se tyce casu, tak 19.11 jste objednala, 20.11 jsme dostali penize a hned po vikendu jsme vam posilali zbozi.
    4. jestli jste byla s necim nespokojena, stacilo napsat, hned jsme to mohli vyresit.
    Nikdo vas nenuti kde nakupujete, asi se neda vyhovet vsem, je to vase rozhodnuti, ale laskave nepiste do recenzi veci ktere jsou evidentne nepravda.

s pozdravem,
    vedeni Complete Care Investments s.r.o.

• Široký výběr produktů za nízké ceny, rychlé dodání.

Maximálně doporučuji všem. Kvalita komunikace perfektní, zboží došlo rychle a v pořádku.

První nákup, vše bez problémů.

• Výhodná cena.
    • Nemá.

Doporučuji.

• KOMPLETNÍ SORTIMENT PRO KRÁSU ZA SKVĚLÉ CENY,MOC SE MI LÍBÍ
    • NESHLEDALA JSEM

SKVĚLÉ

• Dobré ceny, kvalitní výrobky.
    • Nulová komunikace ze strany obchodu při nedostupnosti objednaného zboží.

Velká nespokojenost s komunikací obchodu! Nedorazilo všechno objednané zboží a vzhledem k tomu, že si účtují vysoké dopravné i při větší objednávce, uvítala bych, kdyby mě o této skutečnosti někdo informoval mailem před vyexpedováním zboží. Namísto chybějícího, které bylo v eshopu skladem a přesto nebylo k dispozici bych si vybrala jiné. Oznámení o nedostupnosti zboží však připsali pouze na dodanou fakturu v balíku.

Mají vše co jsem potřebovala,odeslali vše do druhého dne, to že řidič přepravní služby byl totální trotl a zásilku mi doručil rozbalenou po týdnu s tím nemá obchod naštestí nic společného. To je problém přepravky.

• skvělé