Objednávané zboží (2 kartáče) Tangle Teezer se tvářily že jsou skladem. Po objednání však okamžitě zboží na stránce zdražilo, přišlo o foto a rázem skladem nebylo. Po několika dnech mi volala paní z obchodu že pro mě mají ty gumičky co jsem chtěla (spletla si objednávky). Říkala jsem že jsem objednávala kartáče, tak paní odpověděla že ty nemají a alespoň mi za chvíli přišel email že objednávku nelze vyřídit. Takže mi obchod přišel velmi zmatečný.

• Objednávka č. 1616638 - PŘIŠLO ÚPLNĚ JINÉ ZBOŽÍ, které jsem vrátila zpět, již ho dávno mají, ale já stále nemám peníze. Opakované e-mailové urgence na které již momentálně nikdo nereaguje :-( ... Zasíláno na: [email protected], [email protected], [email protected].
    • Ráda bych se tedy zeptala, kdy mi budou peníze vráceny na můj účet?
    • Děkuji za odpověď.
    • Soňa

Dotaz na e-shop

Přišlo jiné zboží, než jsem objednala. Ze strany obchodu mi bylo nabídnuto vrácení peněz a pro zboží za 55 Kč si pošlou kurýra. Bohužel peníze zatím nemám a pro zboží si nikdo také nepřijel (nicméně je to zatím krátká doba). Firmu jsem kontaktovala e-mailem bez odezvy, proto jsem firmu kontaktovala ještě na facebooku, zde byla slíbena náprava, tak doufám, že peníze dorazí brzy.

• Ma uvedeno, ze zbozi je skladem. Bohuzel ani po 8 dnech nedodano

spokojenost

• nevím

• Dostupnost zboží.

Svou objednávku jsem zrušila, jelikož obchod neuvádí u produktů informace o tom, že nejsou skladem. Zboží jsem objednala, přišel strohý e-mail, že není skladem a jakmile bude, zašlou mi ho...a po tomto e-mailu 14 dní ticho po pěšině. Proto jsem stornovala a objednala u jiného e-shopu, kde jsem stejné zboží měla do dvou dnů. V dnešní době se e-shopy předhánějí v tom, aby dodali zboží co nejdříve, což v případě české pošty je klidně i druhý den od objednání. Přístup tohoto obchodu se mi opravdu nelíbil.

Velmi dobrá komunikace s obchodem

• široký sortiment
    • zaměňuje zboží za jiné podobné od stejné značky

dá se to

• mythic oil se nedá koupit v žádné kamenné prodejně

• Výborný obchod

DOPORUČUJI

• Žádné
    • Nefunkční internetový obchod.
    • Není schopen doručit zboží

Tento obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu Complete Beauty

Vazena pani, dakujem za vasu reakciu aj ked neadekvatnu a nepravdivu. Hned po vasej objednavke sme s vami komunikovali a informovali sme vas o dostupnosti vami objednaneho tovaru.
    S pozdravom,
    Vedenie spolocnosti
    complete care investments s.r.o.

• dobré ceny výrobků

jsem spokojená s obchodem, jen dodací lhůta se prodloužila, pravděpodobně předvánočním obdobím

• - Neaktualni stav skladu na webu
    • - Nekomunikuji

Nedoporucuji!
    7.12, vyrobek byl na webu skladem. Objednano.
    11.7 jsem obdrzel email ze zbozi bude vyexpedovano.
    17.12 jsem se pres email zeptal na stav zasilky, zadna odpoved.
    21.12 jsem zavolal do obchodu a dozvedel ze zbozi je skladem u dodavatele a ze vyrobek cekaji kazdym dnem. Na webu vybobek byl stale udavan ze je skladem.
    Objednavku jsem zrusil a ted budu cekat na vraceni penez. Placeno pres PayPal, tak snad se dockam.

Reakce obchodu Complete Beauty

Dobry den, vase reakce je anonymni a tudiz nevim kdo jste a co jste si objednal. Vsichni nasi zakaznici od nas dostavaji vzdy informaci co je a co neni skladem, takze jestli je nejaky problem, tak se s nami spojte prosim a podivame se jestli je tam nejaky problem. dekuji a s pozdravem,
    vedeni complete care investments s.r.o.

• 1
    • 1

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • veľa tovaru nie je skladom, alebo nie je dostupný

• Dobré ceny, široká nabídka zboží, přehlednost e-shopu.
    • -

Doporučuji.

• ceny zboží, doprava zdarma
    • dodací lhůta, zboží objednáno 21.11. a dodnes ho nemám

včera jsem psala mail, jak je to s mojí objednávkou - odepsali a večer přišel další mail, že bylo zboží vyexpedováno... jsem zvědavá, kdy a jestli dorazí

• nevím

vše v pořádku