Zboží které jsem objednala nebylo skladem, což se může stát, poté má objednávka byla stornována. Něž proběhlo storno, jsem na účet této společnosti zaslala peníze, za objednané zboží. Bohužel po dnešní den mi společnost nevrátila peníze ani nekomunikuje. Proto doporučuji všem nenakupovat u této společnosti.

• Nabizeno zbozi ktere neni skladem

Nabidnuto jine zbozi ale bez dokonceni objednavky.
    Nova objednavka od zakaznika VUBEC NEPRIJATA ani ZADNA ODPOVED

• Doručili mi fakturu s konecnou cenou 4dny po vypršení lhůty pro zaplacení, jejich telefoní číslo je odpojené.

Velice špatný přístup k zákazníkovy až absolutní nezájen.

Reakce obchodu cleopatradream.cz

zakaznikovi byla normalne zaslana faktura ale ,ani po temer mesici ji nebyl schopen zaplatit.Cislo neni odpojene ale asi zakaznik zapomel zavolat s predcislim do USA.

• Žádné
    • Dodání zboží

Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat, platbu měla paní Bendová na účtě připsanou 30.11. a i přes mé upozornění, že se jedná o dárek k Vánocům a přes mou prosbu, aby neotálela s odesláním jsem se do Vánoc zásilky nedočkala. Komunikace většinou vázne. O celém problému jsem paní informovala, dodnes jsem se nedočkala kloudné odpovědi, kde zásilka je, protože ani dnes 24.12.se na území České republiky má zásilka nenachází.

DOBRY DEN,
    VASE ZBOZI BYLO RADNE ODESLANO, ALE JAK JSEM UZ UVEDLA PRED VANOCI ,DODAVKA ZBOZI TRVA DELE ,CESKE POSTY JSOU KAZDOROCNE ZAVALENY BALIKY ZE ZAHRANICI A CELNI SPRAVA NESTIHA ODBAVOVAT VCAS.VASE ZBOZI JE NA UZEMI CESKE REPUBLIKY A CEKA NA ODESLANI K VAM.
    JA OPRAVDU NEMUZU ZA TO JAK JEDNA A RYCHLE VYBAVUJE A ODBAVUJE CELNICE V CESKU.JE MI TO MOC LITO ,ZE VAM VASE ZBOZI NEDOSLO VCAS ALE JA ZA TO OPRAVDU NEMUZU. NA KAZDY E-MAIL JSEM VAM ODEPISOVALA.
    DEKUJI ZA POCHOPENI .
    S POZDRAVEM
    BENDOVA RENATA

• Špatná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu cleopatradream.cz

nechapu spatnou komunikaci, napsala jste mi a ja vam ihned na vase dotazy odpovedela , take jste si asi necetla dodaci lhutu v nasem obchode.Je mi lito, ze nas obchod takto hodnotite.
    S POZDRAVEM
    BENDOVA R.

• nevím o ždných výhodách,v ČR obchod není
    • jaké má slabiny obchod nevím,ale nákup přes internet od Vás je špatný.PLATBA P5EDEM?PŘED DODÁNÍM ZBOŽÍ?To je špatné,myslím,že tímto ztrácíte spoustu zákazníků

Vaše zboží bych doporučila Svým známým,jen z důvodu široké a kvalitní nabídky.Smůla je,že nemáte nějaý obchod v ČR,určitě bych ho navštěvovala,ale bohužel,Vaše platba zboží přes internet mě zklamala.Určitě máte spostu zákazníků a Ti jsou spokojeni,ale věřím,že pokud by šlo zboží dodat na dobírku,tak jak je to běžné,určitě by se zvýšila i klientela.TO JE MUJ NÁZOR!!!!

Reakce obchodu cleopatradream.cz

NECHAPU JAK MUZE KUPUJICI TAKTO HODNOTIT NAS OBCHOD.KUPUJICI UDELALA OBJEDNAVKU,NEZALATILA ZA ZBOZI A MOHLA PLATIT I PRES PAYPAL NEBO KREDITNI KARTOU COZ JE VELMI BEZPECNE PRO KUPUJICIHO. NABIDLA JSEM JI I ZBOZI NA SPLATKU MOU NABIDKU NEPRIJALA.TO ZE NAS OBCHOD NEMAME V ZASTOUPENI V CESKU ,NEZNAMENA ,ZE JSME SPATNY OBCHOD. A TO ZE NEPOSILAME NA DOBIRKU JE PROTO ,ZE TECHNICKY SE TATO VOLBA ZASILANI ZBOZI Z USA NEDA PROVEST.POSTA TAKOVOU SLUZBU ANI NENABIZI,NENI TO TECHNICKY PROVEDITELNE.

PLATBY U NAS JSOU POUZE PRES PAYPAL,PLATEBI KARTOU NEBO PLATBA PREDEM NA UCET.
    DEKUJI ZA POCHOPENI.
    CleopatraDream
    Bendova

• Zajímavé zboží.
    • Špatná komunikace.
    • Velice dlouhá dodací doba.

Zboží jsem objednala o vánocich a ještě jsem ho neobdržela.Platila jsem převodem.Po několika urgencích vůbec nekomunikují.Asi jsem pěkně naletěla dalším podvodníkům.Nedoporučuji zde nakupovat ,vyberou peníze a zboží nedodají,

Reakce obchodu cleopatradream.cz

VŮBEC NEVIM JAK MAM REAGOVAT ,KDYŽ SE DOTYČNÁ NEPODEPSALA PRAVÝM JMENEM.NIKDO TAKOVÝ NAM NEPSAL A NEURGOVAL ZÁSILKU. NA KAZDÝ E-MAIL ODPOVIDAME DO 24-48 HODIN.VŠECHNY ZÁSILKY ZASÍLANÉ V PROSINCI DO EVROPY Z USA MAJÍ ZPOZDĚNÍ NE NAŠI VINOU ALE VINOU POŠTY.POŠTY BYLY ZAVALENÉ BALÍKY Z CELÉHO SVĚTA A NESTÍHALI VČAS ROZESÍLAT ADRESÁTŮM. BALÍČKY Z TOHOTO OBDOBÍ MOHOU DORAZIT O HODNĚ POZDĚJI NEŽ BÝVÁ BĚŽNÁ PRAXE.JE MI LÍTO ,ZE SE NAPŘED OLLINDA NEOZVALA NA E-MAIL ,VŠECHNO SE DÁ ŘEŠIT.KAŽDÉMU ZAKAZNÍKOVI POSÍLÁME Na E-MAIL DOKLAD Z POŠTY O ODESLÁNÍ ZBOŽI.
    p.s. tak uz jsem se dopatrala k dane zakaznici , jedna se o balicek ,ktery byl odeslan 9 ledna z USA dnes je 26 ledna a na poste mi rekli , ze musime pockat , balicek pravdepodobne dorazi pozdeji . Nekdy se stane ze muze balik jit i vic jak 90 dni.Slibila jsem zakaznici , ze pokud balicek nedorazi do 14 dnů ,poslu ji nove zbozi znovu na moje naklady.