• Velký výběr,perfektní komunikace se zákazníkem.
    • Zatím jsem na žádnou nenarazil.

Doporučuji- perfektní služby a velmi dobré ceny.

• spolehlivost
    • "skladem" = opravdu skladem
    • o ničem nevím

Pokud objednávám cokoliv na golf přes net, nakupuju již pouze zde. Veškeré objednávky vždy bez problémů, na dotazy okamžitá reakce, solidní ceny...prostě obchod jak má být.

• Dobrou cenu.

Rychlé vyřízení a na prodejně příjemní lidé.

• Odborníci. Jsou velmi ochotní a příjemný.

• výběr zboží, cena, rychlost dodávky

důvody jsem uvedl horní části dotazníku

• - ochota, spolehlivost
    • -

• Naprosto super.
    • Žádné.

Doporučuji.

• Profesionalitu, perfektní komunikace

Vřele doporučuji.

• Přehlednost stránek, rychlost dodání.

Doporučuji.

• kvalita zboží, přijatelné ceny, výborná komunikace a dodací lhůta

• Spolahlivost, doslednost

• přehledné
    • nákup z domu
    • velký výběr
    • prijatelné ceny
    • na žádné jsem nepřišla

pohoda při výběru doma a velká škála výběru

• Ušetři čas
    • Zatím jsem na slabiny nenarazil.

Rychle a pohodlne.

• Odborná porada o přednostech i nevhodnosti
    • v případě volby holí a dalších doplňků.
    • přehlednost internetových stránek, a nabídky ve formě slevových( množtevních) akcí provádějící soustavnou pozornost- masáž spotřebitelů

V konkurenci golfových obchodů je třeba reagovat na konkurenci (*konkurenční obchody*) zdůrazňováním výhod- individuální poradenství a ochota vyškoleného pesonálu. a propagovat firmu i v golfových akcích s větší účastí hráčů.Symbolickým sponzoringem.
    Stálý inzert-jistý úspěch. To je reklama z První republiky.

Reakce obchodu Citygolf.cz

děkujeme za hodnocení. Máte pravdu v tom, že zákazníky nemasírujeme a bereme to jako jednu z našich hlavních předností. Čas od času by to asi něco chtělo, ale spíš než spamování našich zákazníků den co den nepřehlednými procenty slev, se zaměřujeme na to abychom dokázali nabídnout to co konkurence nikdy sama nedokáže a vždy se poveze jen ve vláčku těch co nás kopírují.

Naše propagace je také vedena jinak než u "konkurence". Místo toho abychom masírovali zákazníky barevnými obrázky a bombastickými procenty slev, nebo sypali peníze googlu, seznamu a podobným, rozdáváme podporu juniorům, podporujeme klubové turnaje, podporujeme profesionály a cvičitelé, prostě všechno co přispívá k rozvoji golfu. Za rok 2013 nás podpora junioru, klubových tunrajů a trenérů "stála" téměř 140.000 Kč a v roce 2014 to bude výrazně víc. Uznávám, že bychom se za tyto peníze dokázali zviditelnit lépe, ale věřte že není nic lepšího než vidět mladé talenty jak se zlepšují, trenéry jak jsou zapálení do své práce nebo hráče, kteří k nám přijdou osobně na testování a potvrzují nám, že svou práci děláme dobře.

K těm obchodům, které uvádíte bych snad uvedl jen to, že za naši konkurenci považujeme pouze ty obchody, které jsou autorizované k prodeji vybavení v ČR, které dodržují obchodní podmínky dodavatelů a zákony ČR, které odvádí DPH a nefixlují s tržbami, které mají řádné smlouvy se zaměstnanci a platí za ně odvody, které provozují obchody s kvalitními službami a perfektním zázemím a mohl bych pokračovat...

Vybrali jsme si pomalejší cestu, ale dle nás všech tu správnou:)

Měj te se fajn a hezkou hru
    Michal Hož, jednatel

kvalitní sortiment, dobrá komunikace, rychlost dodání zboží

Nákup proběhl rychle a bez problémů. Spokojenost.

spokojenost

• Péče a inteligence pracovníků zpracovávajích objednávku. V dnešní době nalézt u eshopů lidi kteří u zpracování objednávek i myslí hlavou je jako zázrak. O to více si toho u CityGolfu cením.

• Vstřícný přístup
    • o žádných nevím