• Žádne
    • Přehlednost webových stránek a grafika. Spolehlivost

Nakupujte jinde.

Reakce obchodu CIPINO.cz

za komplikace u Vaší objednávky se ještě jednou omlouváme.

S přáním pěkného dne

Antalon s.r.o.

• žiadne
    • v súčasnej dobe medzinárodného obchodu výhovorka vraj nedodávajú na Slovensko je nanajvýš divná

Reakce obchodu CIPINO.cz

psali jsme Vám, že pro Slovensko máme slovenský eshop, kde jsou ceny uvedeny v eurech, pokud chcete zaslat zboží na Slovensko, tak prosím využijte náš slovenský eshop.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pěkného dne

Antalon s.r.o.

• rychlost vyřízení objednávky
    • nízké ceny
    • přehlednost stránek
    • široký sortiment zboží
    • nevím o nich

kvalitní e-shop, na který je spolehnutí, kde je zboží na skladě a ihned expedováno zákazníkovi.

• Spousta hraček za super ceny, rychlé vyrizeni objednávky, skvela komunikace
    • Zatím o zadnych nevim

Urcite nakoupim i priste :) za me spokojenost

• nemám žádné info o termínu doručení zboží
    • Žádnou výhodu jsem nenalezl, spíše naopak.
    • Komunikaci!

Dne 17.12.2014 jsem svému synovi u tohoto obchodu objednal autodráhu Carrera. Prodejce avizoval že má tuto autodráhu skladem a tak jsem žádné komplikace nepředpokládal a byl v klidném rozpoložení, že mám dárek pro syna zařízen. Bohužel po dvou dnech čekání na doručení, mi byl ve 22:02 hodin poslán email s tím, že mnou objednávaný produkt není skladem! Jelikož toto oznámení přišlo až po dvou dnech a ještě k tomu v pátek v nočních hodinách, byla má situace pro zachránění vánočního dárku pro mého syna tímto obchodem značně ztížena. Naštěstí i přes tyto komplikace se mi podařilo nalézt obchod, který tuto autodráhu stihl doručit do vánoc. Ne každý však může mít takové štěstí a tak nákup u tohoto obchodu nedoporučuji, tedy alespoň ne ve vánočním období a nebo pokud na doručení spěcháte. Nelze se totiž spolehnout, že označení "skladem" znamená, že dané zboží skladem opravdu je.

• Nedostatečná komunikace, zboží skladem skladem není

Obchod nedoporučuji, ani po týdnu od vytvoření objednávky mi nebylo sděleno jaký je stav objednávky. Přes urgenci i byl poslán termín expedice zboží a 4 dny po něm byl obchod napsal že několik položek z objednávky není skladem. Obchod nedoporučuji, byla jsem zklamaná.

• Cena ,ale...
    • Uvádí nepravdivou dostupnost zboží a ani Vás nebudou informovat o tom,že zboží skladem není!

Objednal jsem zboží,které bylo skladem...
    -Absolutně žádná informace o stavu objednávky.
    -až za deset dní sms od pošty,že převzali balík do přepravy.
    -Ani omluva za zpoždění.
    Pro obchod: Zboží si nepřeberu,přijde vám zpět a neptejte se mě blbě proč!

• nákup za dobrou cenu
    • komunikace
    • nevím

• nespolehlivé údaje o dostupnosti
    • výzývá k platbě zboží, které není k dispozici
    • špatná komunikace

po automatickém potvrzení objednávky mě prodejce téhož dne vyzval k platbě, po třech dnech zaslal e-mail o dojití platby, u objednaného zboží uvedl v tomto potvrzení "skladem, dodání 2-4 dny" a týden poté mi sdělil, že stornoval objednávku, neboť nebylo reagováno na jeho e-maily o nedostupnosti zboží !

• Zboží, které v jiných prodejnách nenajdete.
    • Slabší komunikace.

Zatím nevidím důvod proč ne.

• Měli v sortimentu zboží, které jsem hledal a nikde jinde nenašel
    • Trochu delší dodací lhůta.

Zboží jsem objednal a dorazilo v pořádku. Sice to trvalo déle, než jsem zvyklý, ale dodací lhůta byla taková, jaká byla uvedena u zboží.
    Nákup můžu doporučit.

• Dobrá cena.
    • Výdejní místo.

Dobrá cena.
    Výdejní místo.

Dobrý, jen mi balíček došel na fakturační adresu místo na adresu dodání, tak trochu komplikace.

• Komunikuje se zákazníkem
    • Žádná se nevyskytla.

Při prvním nákupu nelze posoudit.

• mají toho hodně
    • nic nevím

určitě tam vyberete pěkný dárek

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.