Obchod proběhl rychle a bez komplikací. Doporučuji

Provedla jsem objednávku a teprve až za cca 7-8 dní mi z eshopu napsali, že dané zboží již nemají. To už jsem mohla mít zboží dávno objednané a následně i doručené z jiného eshopu... :/

• Slíbili dodání do Vánoc. Dorazila jsem na výdejnu a zboží tam nebylo. A pak žádná komunikace že strany obchodu.hrůza!:-(

• Napřed si nechají zaplatit zboží, pak napíšou, že ho nemají. Když jsem napsala, že chci vrátit peníze, tak nikdo neodpovídá, zatím čekám...

Už tu nikdy nenakoupím, ještě pro jistotu ani nenapíšou telefonní číslo, aby se tam člověk náhodou nedovolal.

nabízí skladem zboží, které nemá a teprve ho objednává

• sortiment
    • nabízí věci, které vlastně nejsou

volte jiný e-shop

Hrůza. Nejenže mi třikrát změnili objednávku, že některé zboží nemají, ale i když mi poslali fakturu k zaplacení, hned jsem zadala příkaz k platbě, jakmile platbu obdrželi mi napsali znovu, že jeden druh zboží nemají. Nikdy už nenakoupím.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zadne
    • Nemaji, co nabizi.

Ztrata casu.

• Osobní odběr

• + uloženka, nízká cena přepravy
    • nevím

dobrá cena

Trochu déle trvalo dodání. Nepíšu to jako mínus. Může se stát.

• Zadne, po rozbaleni doma jsem zjistil ze zbozi je poskozene a jevilo se jako jiz pouzite. Musel jsem jet zbozi vratit, zatim cekam na vraceni penez.
    • Obchod evidentne dodava nekvalitni zbozi, klidne doda zbozi ktere je poskozene a spinave - nikdy vic uz pres tohoto zprostredkovatele nebudu nic objednavat.

Nakoupil jsem kvuli vyhodnejsi cene oproti kamennemu obchodu. Mel to byt darek k narozeninam. Rozbalil jsem doma den pred oslavou a druhy den rano bezel koupit stejny darek do kamenneho obchodu takze jsem ve finale prodelal jeste vic (naklady PHM na vyzvednuti a vraceni zbozi a cas timto straveny) nez kdybych hned kupoval v kamennem obchode.

• Všechno je špatně!

Frustrující, zoufalý k ničemu!

• zboží jsem objednal a zatím nedorazilo
    • Doted jsem zadnou informace nedostal

• Dobrá služba za rozumné peníze.

• Osobní odběr v Praze, výborná komunikace.

• Cenová dostupnost a slušný výběr.

Objednala jsem synům dvě super formule na do a jsem maximálně spokojená a věřím že i oni budou až je najdou pod stromečkem.Vše bylo perfektně zabaleno a zasláno na dohodnutý teemín takže moc děkuji a doporučuji.

Široká nabídka
    spolehlivost