• odmítali mi vrátit peníze za zakoupené zboží

Vše v pořádku až na neochotu vrátit peníze za vrácené zboží ve 14ti denní lhůtě. Tvrdili mi, že peníze vracet nemusí. Nakonec mi peníze vrátili, ale už bych si tam nic nekoupil, rozhodně tento obchod nedoporučuji, je pro mě nedůvěryhodný!

Reakce obchodu CHOVEX

Dobrý den, hodnotíte vzniklou situaci, aniž by jste byl osobně přítomen, zboží bylo zakoupeno na prodejně a zaplaceno do pokladny, přijmul jste paragon z pokladny, tím jste souhlasil s nákupem. Při vrácení zboží bylo personálem nabídnuto Vašemu známému, zda by si chtěl vybrat náhradní zboží, to nebylo odmítnuto, volal někam telefonem a odešel bez jakékoliv připomínky, peníze byly vráceny po telefonické domluvě ihned a bez odkladu, vše máme na kamerovém záznamu, nebylo shledáno jakékoliv drzé či sprosté jednání.... CHOVEX

Objednala jsem si psí postroj. Nosí ho naše 1,75 kg těžká čivava a při prvním prudším pohybu se postroj utrhl.

Reakce obchodu CHOVEX

pokud je zboží nekvalitní nebo se na něm vyskytne vada, je to důvod k reklamaci zboží. Do dnešního dne jste u nás žádné zboží nereklamovala a proto nechápu toto Vaše negativní hodnocení. Na zboží se vztahuje 2 letá záruka.

Chovex

• Největší slabina je vaše paní prodavačka.Místo obsluhování zákazníka se vybavuje se známými a manželka tam musela stát,až se paní vypovídá.

Reakce obchodu CHOVEX

netěší nás Vaše hodnocení našich služeb, protože se nezakládá na pravdě. Naše prodavačka se věnovala zákaznici, která přišla před Vaší manželkou, lovila ji ryby a podávala požadované informace. Vaše žena chvilku počkala až na ni přijde řada. Měla platit kartou a tu však neměla sebou, proto se měnila předem domluvená platba na hotovost. Nevím tedy proč píšete takovéto hodnocení. Ke všem našim zákazníkům se chovají naše prodavačky stejně a to, že si objednáte zboží přes internet s vyzvednutím na pobočce, neznamená, že když si pro zboží přijdete budete přednostně obslouženi, což je pochopitelné, ne však asi pro Vaši manželku!

Chovex

Objednal jsem si přepravku na kočku a kleště na drápky. Za poštovné jsem platil předem 110 kč jako balík do ruky. Jako balík do ruky vůbec neposlali a poslali jej jako mnohem levnější balík. Když zásilka dorazila chyběli nám panty a držadlo na přepravku tudíž odchod nebyl ani schopný dát celou objednávku dohromady. Tudíž mě to moc nepotěšilo, na druhou stranu mají krásné ceny za potřeby pro zvířata, ale jinak...

děkujeme za nákup,

pravděpodobně jste se spletl, protože žádnou dopravu POŠTOU BALÍK DO RUKY jste si u nás neuhradil, pouze dopravu přepravky POŠTOU. Vámi uvedený druh dopravy nemáme v Obchodních podmínkách a nenajdete ji ani v naší volbě dopravy v objednávce, proto Vaše argumentace je naprosto nesmyslná. Odesláním objednávky jste potvrdil souhlas s Obchodními podmínkami, tzn. i způsobem a cenou dopravy, kterou jste si sám zvolil!!!

Doplňky k přepravce jsme Vám ihned zaslali poštou na naše náklady ještě týž den, kdy byla Vaše reklamace nekompletní přepravky nahlášena.

Z naší strany došlo k solidnímu jednání a omluvě za chybu při balení.

Budeme se těšit na další objednávku.

Chovex

• Dlouha dodací lhůta, nepřišlo vse, co bylo objednáno a v jiných barvach

Reakce obchodu CHOVEX

děkujeme za uskutečněný obchod, nicméně s Vaším tvrzením nelze souhlasit.

Dodací lhůta byla v pořádku, Vaše objednávka dorazila 2.9., zboží bylo odesláno 3.9., balík byl u Vás 4.9., proto není na místě hodnotit dodací lhůtu jako dlouhou. Navíc jste ještě odpoledne 2.9. měnila způsob platby na DOBÍRKU, v čem Vám bylo okamžitě vyhověno a ihned na druhý den balík odeslán.

Co se týče barev, konkrétní jste nepožadovala a jak je uvedeno u položky zboží, co jste objednala, je více barevných variant, na které můžete vznést dotaz, to se však nestalo, proto Vám byla vybrána náhodně.

Složení balíku bylo naprosto totožné s Vaší objednávkou, nic nechybělo oproti objednanému zboží.

Budeme se těšit na další obchody,

s pozdravem

Team CHOVEX

• Zboží došlo v jiné velikosti, XL namísto objednaného L.
    • U druhého kusu bylo toto zapnuté, baterie vybité a vytečené, naštěstí zboží po výměně baterie funguje.

Reakce obchodu CHOVEX

Bohužel jsme od Vás žádnou reklamaci ohledně záměny ani vybitých baterii nedostali, tak nemohla být řešena. Zboží Vám bylo odesláno 20.2. Na faktuře je velikost uvedená správně, jestliže jste dostal jinou velikost obojku, mohl jste se ozvat a zboží by Vám bylo zdarma vyměněno. Jsme jen lidi a Ti občas chybují. Budeme se těšit na Vaši další objednávku. CHOVEX

• Obchod se mi zdá sám o sobě v pořádku.. ale asi by to chtělo balit nákupy kvalitněji... protože dopravci si většinou servítky neberou..Např. nedávat plastkové kbelíčky s krmivem vedle sebe.. Objednala jsem u Vás zatím jen 2x a v obou případech byli zničené a vysypané. Objednávky krmiva přes internet využívám často, většinou tedy u konkurence, protože nabízí jiný sortiment, který vyžaduji..Proto mohu posoudit kvalitu balení.

Reakce obchodu CHOVEX

Děkujeme za Vaše hodnocení, i když není dle našich představ, 100lidí = 100 názorů, bohužel dopravce PPL není naší firmou, ale pouze najatý dopravce, zboží je baleno dostatečně, bohužel zacházení s balíky je zcela na řidičích PPL dopravce a evidentně u Vás jezdí řidič, který si své práce neváží, proto jsme o této situaci informovali vedení dopravní společnosti, evidentně poskytnutá sleva pro Vás za prasklý kbelíček Vám nestačila, jako kompenzace, měla jste možnost balík nepřijmout, ale to jste neučinila, měla jste možnost reklamace balíku, budeme se těšit na další obchůdek, s pozdravem Chovex