• rychlost dodaní,skvělá komunikace s obchodem
    • žadné nemá

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená.

Bezva obchod

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupy v našem obchodě spokojená.

• abslolutně nejvyšší ceny se kterými jsem se kdy setkala (krmení.cz,Eukanuba, Zoohit)

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu. Jsme rádi, že i přes "absolutně nejvyšší ceny" jste si v našem obchodě zboží objednala a s nákupem byla spokojena. O to více nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete jen na základě údajně nejvyšších cen.
    Co se týče našeho vyjádření ke kladům a záporům našeho obchodu:
    Pokud jste nenašla žádné klady, pravděpodobně je u jiných obchodů také běžné, že např. na objednávku došlou ve 21,45 dostanete konkrétní odpověď o stavu zboží ve 22,27, pozornost k nákupu, dopravu zdarma, atd. Pravidelným zákazníkům navíc poskytujeme i slevy v rámci našich možností a zboží mají vždy připraveno včas k odběru (o čemž jsme Vás též informovali).
    Zápory: Může se stát, že cena některých výrobků je vyšší než u jiných prodejců, ovšem u jiného zboží máme naopak ceny nejnižší. To je dáno tím, od jakého dodavatele nakupujeme, kvalitou zboží, atd. Vzhledem k tomu, že některé obchody fungují zároveň jako velko i maloobchod, mají v podstatě dvojí marži, a tím pádem mohou mít cenu nižší, čehož v některých případech samozřejmě využívají. Cena v ČR je také značně ovlivněna objemem nákupu konkrétního zboží. Protože jsme si obchod vytvořili od "nuly", naše odběry nejsou tak velké a proto i při daleko "menším výdělku" než u jiných obchodů může být některé zboží dražší...
    Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

byla jsem spokojená, zboží přišlo brzy a v pořádku

Reakce obchodu BENY

Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená. Děkujeme za vyplnění dotazníku i Vaše hodnocení.

• Rychlost dodání, dobrá komunikace.

Doporučuji. Rychlost dodání, dobrá komunikace.

Reakce obchodu BENY

Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojena. Děkujeme za vyplnění dotazníku i Vaše hodnocení.

• rychlost a spolehlivost

super

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem spokojená.

vše v naprostém pořádku děkuji

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Jako jeden z mála má ve své nabídce kosmetiku pro pejsky naháče.

Doporučuji už kvůli skvělé komunikaci a ochotě přiobjednat zboží pokud není na skladě. Rychlé dodání a dáreček-pamlsky pro pejska. Byli jsme moc spokojeni.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojeni :-)

• Levný,rychlé dodání,perfektní komunikace.
    • Žádné.

Doporučuji.

Reakce obchodu BENY

Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni. Děkujeme za vyplnění dotazníku i Vaše hodnocení.

• Rychlé a solidní jednání. Schopnost rychle zareagovat na momentální nedostupnost zboží a nabídnout jiné (lepší) řešení.
    • Slušná cena a možnost si vyzvednout balík na poště, když mi nevyhovuje vázat se na dopravu zásilkovou službou.

Doporučuji.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• kvalita a rychlost

Nakupujte u BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Rychlé vyřízení objednávky, velmi příjemné jednání, osobní přístup.

Spolehlivý obchod, moc milý pan majitel. Dobré ceny a objednávka odeslána velmi rychle. Vřele doporučuji :)

Reakce obchodu BENY

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si vážíme názoru zákazníků a jsme samozřejmě rádi, že jste s nákupem byla spokojená :-)

Vše perfektní - doporučuji!

Reakce obchodu BENY

Velice děkujeme za Vaše hodnocení.

• Žádné

Okamžitá a příjemná komunikace
    Rychle připravení zboží k osobnímu odběru

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení i čas věnovaný vyplnění dotazníku, velmi si toho vážíme.

• jde o rychlé dodání

budu tento obchod doporučovat ostatním tak,jak byl doporučen mě s tím, že budu spokojena a to se také stalo. děkuji.

Reakce obchodu BENY

Také děkujeme - za Vaše hodnocení i čas věnovaný vyplnění dotazníku. Jsme rádi, že jste s nákupem v našem obchodě byla spokojená.

• rychlé dodání, ochota

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni... Jen jako malé doplnění si dovolujeme přidat malou poznámku. Občas se nám stává, že zákazník vyplní "jen" 4,5 hvězdičky (90% spokojenosti) a přitom si nejsme vědomi, kde jsme se mohli zlepšit. (Přičítáme to systému zaškrtávání hvězdiček, protože i nám se při vyplňování dotazníku po nákupu v e-shopu s oblečením vinou naší nepozornosti téměř odeslala nerelevantní data). Konkrétně tato objednávka byla učiněna 23.3. ve 20,53 a ve 22,38 byla odeslána odpověď, že zboží je připraveno k vyzvednutí (přesto dodací lhůta 4,5 z 5). Samozřejmě veškeré ukazatele, které zákazník vyplňuje, jsou pro nás námětem k zamyšlení, i když každý hodnotí dle vlastního klíče. I proto velmi děkujeme všem zákazníkům, kteří si našli čas a dotazník vyplnili.

• sortiment, který jinde není

nevím

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále zůstanete naším zákazníkem.

• Žádný

Vřele doporučuji

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen.

• Rychle dodání, bohatý sortiment, vstřícné jednání

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• pohodlný nákup z domova,přehledná nabídka zboží,sortiment

rychlé doručení,jsem spokojena

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás těší Vaše komplexní spokojenost s naším obchodem.