• rozvoz granulí, nebo možnost vyzvednout zboží osobně v Plzni

super

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za vyplnění dotazníku, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená.

• výborná komunikace, ochota
    • -

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a vyplnění dotazníku.

• Rychlé dodání zboží
    • Perfektní komunikace
    • Přehledný e-shop
    • Velký výběr zboží skladem

Jednoznačně doporučuji

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s nákupy u nás spokojeni :-)

• sortiment, ceny
    • -

co jiného než doporučit

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za vyplnění dotazníku i Vaše hodnocení.

• Široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání, bezvadná komunikace.
    • Mají to, co se jinde nedá sehnat.

Mohu jednoznačně doporučit.

Reakce obchodu BENY

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení a vyplnění dotazníku. Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen ve všech ohledech.

• velký výběr zboží
    • komunikace

Doporučuji ve všech ohledech.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za vyplnění dotazníku i Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem byli spokojeni.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za vyplnění dotazníku a Vaše hodnocení.

• velmi přehledné webové stránky
    • velký výběr zboží
    • perfektní přístup k zákazníkovi

Chovatelské potřeby Beny jsou velmi dobrý internetový obchod,mají perfektně přehledné webové stránky,velmi široký sortiment zboží s rychlým doručením zákazníkovi a hlavně profesionální jednání vůči zákazníkovi.
    V tomto obchodě nakupuji často a jsem velmi spokojená s výběrem zboží,s dodáním zboží a přístupem k zákazníkovi,proto tento obchod doporučuji každému,kdo má nějakého domácího mazlíčka,určitě si zde vybere a bude spokojen.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a čas věnovaný vyplnění dotazníku. Do budoucna plánujeme několik změn, ale věříme, že budou ku prospěchu (hlavně pro naše stálé zákazníky) a doufáme, že nadále budete u nás rádi nakupovat.

Velmi dobrý

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• dobrá nabídka a komunikace
    • nevím

vše ok

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Jedinečné zboží ve velmi dobré kvalitě.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a vyplnění dotazníku. Jsme rádi, že jste s nákupem byla spokojena.

• Nemusím nikde chodit, zboží mi doručí až do domu.
    • Zatím jsem žádné slabiny nezaznamenala

Pro mě je obchod dobrý, jen čekám na odpověď ohledně výměny zboží. Objednala jsem zboží, které nám nesedí, netrefila jsem velikost a čekám na odpověď, zda mi zboží vymění a jaká bude dodací lhůta. Je mi jasné, že teď před vánocema toho taky mají dost.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení. Protože zboží bylo odesíláno v listopadu a Váš dotaz na výměnu zboží přišel dnes pár minut před dotazníkem, ani při nejlepší vůli jsme nemohli odpovědět dříve než dnes. Teď už tedy víte (odpovídali jsme mailem), že samozřejmě výměna je možná, případně vrácení peněz, to záleží jen na Vás. Pokud si vyberete zboží na výměnu, zašleme pochopitelně stejně rychle jako u každé jiné objednávky (stejný nebo následující pracovní den po vrácení zboží).

• Je v místě bydliště.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• To, co jsem potřebovala a s dobrou cenou. Rychle zasláno.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla ve všech aspektech spokojená.

• sortiment který není v obchodě dostání.

Velice spokojen.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení i čas, který jste věnoval vyplnění dotazníku.

• rychlost dodání
    • nezaznamenal jsem

jen doporučuji

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za vyplnění dotazníku a hodnocení, vážíme si toho, že jste naším stálým a spokojeným zákazníkem.

• Přehledné webové stránky,velký výběr zboží,rychlé vyřízení objednávky
    • Vůbec žádné

Ochota,rychlost,milí prodejci ostatně jako vždy ,můžu každému tento obchod jen doporučit.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si toho, že jste naším stálým a spokojeným zákazníkem.

Rychlost, vstřícnost a ochota. Doporučuju všem.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení. Samozřejmě jsme potěšeni, jsou-li zákazníci s nákupem spokojeni :-)

• Velký výběr zboží
    • rychle dodání
    • příjemná cena

Doporučuji!

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení, málokterý zákazník si najde čas na vyplnění dotazníku a když navíc přidá ještě objektivní recenzi, velice si toho vážíme a jsme potěšeni, že naše "práce" přináší lidem radost :-).

• Rychlé dodání.
    • Výborná komunikace.
    • Mimořádná vstřícnost.

Doporučuji všem.

Reakce obchodu BENY

Děkujeme za Vaše hodnocení a čas věnovaný vyplnění dotazníku. Velmi si našich zákazníků vážíme a jsme samozřejmě rádi, když jsou s naším obchodem a přístupem spokojeni.