ŽÁDNÁ KOUNIKACE!

• Obchod už nedodáva tonery pre tlačiarne a ani ich neexpeduje na Slovensko .

Bol to kedysi dobrý obchod, škoda, že už veci nedodáva .

• snažil jsem se vrátit zásilku, obchod zásilku nepřevzal, pošta mi ji vrátí zpátky, já ji nezaplatím, sejdeme se v TV, Černých ovcích a patrně i u soudu

Protože obchod odmítl převzít zpět vrácenou zásilku, tak NEDOPORUČUJI

• zajímavá sćena výrobků
    • další z mnoha...

zboží bylo nefukční. nedoporučuji zkoušet nakupovat

Po čtrnácti dnech došla černá barva v tiskárně. Jestli jsem vytiskl 20 stránek.

Dobrý den pane Večeřo,
    v současné době na Vaše jméno neevidujeme žádnou reklamaci zakoupeného zboží. Neváhejte nás kontaktovat na email [email protected] nebo telefonicky 607 47 37 47, zboží Vám obratem rádi vyměníme.

• Barvy jsou doplňované asi mockrát a čip na černé barvě už nefunguje čip, takže mi to nechtělo tisknout. Musela jsem si pozvat kluka, který tomu rozumí a nějak počítač ob lbl a už to tiskne, s tím, že mi to pořád bliká. Černá tiskne slabě.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den paní Pechová, to je velká škoda že jste nás obratem nekontaktovala nefunkční náplň bychom Vám obratem vyměnili a vy nemusela shánět kamaráda "ajťáka". Podívejte se na recenze pod Vámi...Nebojte se nás zavolejte, napište náplň Vám rádi vyměníme...
    [email protected] nebo 607 47 37 47

• Ukazují, že mají zboží skladem a nebí

Předem si ověřte, zda mají zboží skladem. Na peníze zpět jsem čekal 10 dnů...

• dobré ceny
    • Komunikace - automatický systém rozesílání emailu nefungoval. Po urgenci emailem jsem dostal rychlou odpověď, ale realita byla následně odlišná. Poprvé v životě se mi stalo, že jsem nedostal zprávu o tom, kdy zboží dorazí (teroericky mohla být chyba na straně PPL).
    • Bylo by pro mě pomocí, kdyby v eshopu bylo uvedeno, zda je zboží skladem a v košíku, kdy je očekávané datum dodání celé objednávky.

Pokud za nižší cenu něco snesete, tak je to obchod pro Vás :) Pokud je pro Vás důležitá komunikace a úroveň služeb a není rozhodující pouze cena, tak nakupte jinde.

• Bohužel již po druhé mi nepřišla část objednávky.

• Špatná dodací adresa.

• objednávka i dodání zboží v klidu domova

Náplně do tiskárny dorazily, ale pro jiný tip tiskárny. Po telefonické domluvě jsem poštou náplně vrátila a hned druhý den dorazily správné náplně, které neměly krytku, jen žlutou páskou byly přelepeny a tisk je velice slabý, skoro nečitelný. Proto obchod nedoporučuji.

• ochota a rychlost
    • nekontroluji kvalitu zbozi

obednavka prisla v poradku ale nefunkcni

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den pane Ružička, děkujeme za referenci. Dle Vaší objednávky jste si objednal Peach Combi pack PG40/CL41. U těchto produktů známého švýcarského výrobce jsme doposud nezaznamenali nefunkčnost produktu. U těchto tiskových hlav je nutná instalace dle přiloženého návodu. Zítra Vás budeme kontaktovat a provedeme instalaci po telefonu. Kdyby byli tiskové hlavy nefunkční, budou Vám vyměněny na naše náklady včetně proplacení poštovného.

• složitost objednávky

něco tak složitého NE nedoporučuji zaplatit to je hned a co pak škemratra codál

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den paní Ondřejová, dost dobře nerozumím Váší referenci. Když jí celou zrekapituluji tak: 14.12.2014 v 16:25 jsme přijali vaši objednávku, 15.12.2014 9:34 jsme jí vyexpedovali a 16.12.2014 jste jí převzala od DPD. Vaší objednávku jste zaplatila DOBÍRKOU. Paní Ondřejová z historie Vaší objednávky je patrné, že u nás žádná chyba nenastala.Vy jste nás ani nekontaktovala. Protože píšete "ZAPLATIT TO JE HNED" a nám jste nic hned neplatila, vše nasvědčuje tomu, že tuto recenzi jste chtěla napsat někomu jinému. Paní Ondřejová, buďte tak laskava a kontaktujte HEUREKU ať tuto Vaší recenzi přesune na správné místo. Poškozuje naše dobré jméno viz reference níže. Děkujeme

• Má na svých stránkách zboží, které již se neprodává

Je třeba, aby informace na stránkách byly hodnověrnější; bylo i potvrzen termín dodávky a pak teprve zaplacená objednávka zrušena

• Nabízí zboží,které je údajně v obchodě skladem, a po několika denním čekání a dotazu v obchodě, obchodník zjistil, že zboží nemůže dodat. Tz. že aktuálnost zboží na netu není žádná.

Obchod, který má velké slabiny, nestarají se řádně o nabídku zboží.

• Objednala jsem před 14 dny a zboží nepřišlo. Na můj dotaz firma nereaguje.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Děkujeme opravdu za Váš názor, je pro nás velice důležitý. Pane Majer, balíček se nám opakovaně vrací. V objednávce jste uvedl špatné telefonní číslo i mailovou adresu. kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 607 47 37 47, 16 hodin denně.

Bylo dodáno prošlé zboží.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Děkujeme opravdu za Váš názor, je pro nás velice důležitý. Pane Končelík, na náplních nikde neuvádíme datum expirace nýbrž datum výroby. Samozřejmě pro Váš lepší pocit z nákupu vám budou náplně vyměněny.

Nehorázné zvýšení cen.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pane Večeřek, u tohoto produktu Cherry toner, MLT-D2092L, černý, black,byla zvýšena cena o 113,-Kč. Cena byla zvýšena k poměru kapacity výtisků. Takže konečný výsledek je vždy pro zákazníka výhodnější, i když na první pohled se produkt zdražil. Věříme, že po tomto vysvětlení zůstanete nadále naším věrným zákazníkem.

• Nízká cena produktů a rychlost dodávky
    • Není možno si ověřit kvalitu produktů.Použil jsem 1 náplň s originálními a celkový výsledek tisku fotografií je zabarvení do fialova.Uvidím, co bude , až je použiju všechny najednou.

Zatím jsem zklamán, obchod bych nedoporučoval.Ale počkám, až po dalším tisku se všemi náplněmi od Vás.Nechce se mi věřit, že by Váš obchod nabízel nekvalitu.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Děkujeme opravdu za Váš názor, je pro nás velice důležitý. Pane Šimáček, dost dobře nerozumím vašemu pojmu: NENÍ MOŽNO SI OVĚŘIT KVALITU? jestliže nejste s kvalitou fotografií spokojen mohou to zapříčinit tři faktory: 1). špatný fotograf :-), 2). nevhodně zvolený fotopapír 3). vadné náplně do tiskárny... kontaktujte naše reklamační oddělení zašleme Vám na zkoušku nové náplně zcela ZDARMA abychom vyloučili shora uvedený bod 3.
    odpověď pana Šimáčka: Dobrý den, musím se omluvit, při pořizování fotografií jsem udělal chybu já, dlouho jsem fotky netiskl a náplně neměnil a tak jsem , i díky svému špatnému zraku , přehlédl, že musím odstranit nalepený žlutý proužek na spodní straně kazety.Při druhém pokusu jsem toto učinil a fotografie jsou v normální kvalitě.Pokoušel jsem se Vás kontaktovat, ale na internetu mi Vaše firma nevyskočila a jiný doklad již nemám.
    Tuto moji omluvu můžete otisknout, aby nedošlo ke zkreslenému názoru na výrobky, které prodáváte a který by Vaši firmu mohl v očích spotřebitele poškodit.Co se týče věty, že není možno kvalitu ověřit bez tisku: no, ale jinak než tiskem kvalitu neověříte.Vaše náplně však kvalitu originálních dosahují.Tolik jako vysvětlení.S pozdravem Milan Šimáček

• Dobrou cenu
    • Minulý týden jsme od vás poprvé odebrali tonery. Před včerem jsme jeden z nich založili do tiskárny - ten FX 10 - vše OK. Nicméně asi po vytištění 7mi (!) stran se na tiskárně rozsvítilo červené světlo a indikuje došlý toner…

Levný, rychlý -to je super.
    Pokud bude ale ceně odpovídat kvalita = nebude-li možno vytisknout adekvátní počet stran (viz výše), nestojí tento levný nákup za to. Uvidíme