• není zatím co hodnotit, pouze přístup obchodu a k tomu nemám žádné připomínky, zboží zatím nedorazilo, protože v obchodě není skladem

• Velmi příjemné ceny, žádné problémy s inkousty (kromě vlezlého hlášení tiskárny o neoriginálních náplních). Výdrž kazet s inkousty velmi dobrá, barevnost také.
    • O žádných zásadních nevím.

Obchod mohu jen doporučit.

• Levnější náplně

Ok

• Cherry značku jsem jinde nenašel.
    • Už nenabízí osobní odběr v centru HK (Atrium).

Cherry značka mi již několikrát v ip7250 posloužila jako dobrá náhrada drahé originální náplně. S dodáním nebyl problém, doporučuji k nákupu.

• levné náplně do tiskáren

doporučuji, bezproblémový obchod !!!

• nevím

doporučil bych

• spolehlivost

• Rychlý způsob objednání a dodání.
    • Žádné

BEZPROBLÉMOVÝ NÁKUP, PŘIJATELNÉ CENY A ZATÍM KVALITNÍ ZBOŽÍ.

• Nejlepší cena
    • Kvalita srovnatelná s originálem

Vysoká kvalita za bezkonkurenční ceny

• Cena inkoustu je super. Co me zklamalo
    • byla cena dopravy. Zbozi stalo cca 400 kc a doprava 150. Chtelo by to udelat neco s tou dopravou!!!!

• Kvalitní zboží - cartridge Peach

Doporučuji, dobrá kvalita za super cenu. Přehlednost webu - snadný výběr správné kompatibilní cartridge.

Obchod proběhl v pořádku, jen bych ráda upozornila prodejce, aby si kontrolovali způsoby platby. Zadala jsem platbu bankovním převodem, tedy zboží mělo být expedováno po připsání platby, nicméně mě dorazilo předem, v době, kdy jsem platbu ještě ani nezadala..
    Celkově spokojenost.

Po čtrnácti dnech došla černá barva v tiskárně. Jestli jsem vytiskl 20 stránek.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den pane Večeřo,
    v současné době na Vaše jméno neevidujeme žádnou reklamaci zakoupeného zboží. Neváhejte nás kontaktovat na email [email protected] nebo telefonicky 607 47 37 47, zboží Vám obratem rádi vyměníme.

• Tonery z této poslední zásilky vykazují daleko horší kvalitu, než-li byly tonery předcházející. Tisk je velmi slabý, až nezřetelný. Pravděpodobně se jedná o repasované kazety se špatnou náplní.

Reakce obchodu cherrystore.cz

Dobrý den pane Řího,
    neváhejte nás kontaktovat ohledně reklamace zakoupeného zboží, rádi Vám zboží obratem vyměníme. Pro reklamaci můžete využít email [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky 607 47 37 47.

• Široký výběr náplní i pro starší tiskárny,velmi dobré ceny,rychlost dodání,komunikace se zákazníkem
    • Zatím jsem na žádnou nenarazil...

Není třeba se obávat z nákupu v tomto e-shopu!

• Spolehlivost,
    • Rychlá a dobrá komunikace,
    • Rychlost doručení
    • Žádné jsem nezaznamenal

Plně doporučuji

• Nemusíte nikam jezdit a pohodlně si vyberete z domova !

Tento obchod je perfektní , jednak dobrá komunikace, velice ochotní pracovníci !
    Nevěřila jsem , když jeden den objednám , druhý den zboží dorazí. Všechny internetové obchody by si měli vzít příklad ! Jste prostě Jedničky a to na vysoké úrovni !!!