• Obchod nabízí zboží, které není schopen dodat. Neaktuální webové stránky. Objednávka byla poté zrušena-vrácení peněž proběhlo v pořádku.

Objednávku jsem zaplatil a objednávka nebyla zpracována a zboží nepřišlo. Na maily nepřišla odpověď nikdy. Po 3 tydnech jsem jim zavolal a dozvěděl se, že zapomněli předat zboží expedici a zboží pošlou co nejdříve. Nyní je to 5 týdnů od objednání a zboží stále nikde a telefon nikdo nezvedá. To je naposledy co jsem objednal něco od české firmy. Příště jdu na jistotu do Ikei.

V nabídce věci, které jsou stažené z prodeje

Obchod se zákazníkem nekomunikuje, sám jsem musel telefonovat kde je zboží.

• neznám
    • nemám názor

Už je to 14 dní od objednání. Hned po objednávce mě obchod napsal, že objednávku zpracovává a od té doby nic. Takže asi ještě nic nepředal ani dopravci. Zatím čekám

deset dní čekám na zboží ,které jsem už 2x urgoval a bez odpovědi!!

• obchod doručil zboží se stejnými parametry, nicméně od jiného výrobce než bylo objednané bez jakékoli konzultace a považuje to - dle následné komunikace - za běžnou praxi.

• Nabízí opravdu české zboží
    • Nabízí zboží, které nejspíš je skladem jen u dodavatele
    • Nulová komunikace ze strany obchodu - na e-maily nereagují

Obchod sice nabízí české zboží, proto jsem jej taky vybral, abych podpořil, alespoň nějakého tuzemského prodejce.
    Bohužel jsem si nepřečetl nějaké recenze a to byla chyba. Objednal jsem píst k židli, skladem 2 kusy, objednáno v pondělí, v neděli dorazil e-mail o tom, jak zboží bude expedováno. Realita byla tak, že zboží bylo odesláno až v úterý další týden a dorazilo až ve čtvrtek.

Po sedmi dnech od objednávky jsem jim posílal e-mail, že jestli zboží ještě neposlali, ať stornují objednávku, to bylo bez jakékoliv reakce, místo toho mi v úterý přišla SMS od Geis, že převzali zboží do přepravy.

Takhle si tedy rozhodně, v dnešní době, kdy je pomalu možné ráno zboží objednat a odpoledne jej už mít, komunikaci a přístup obchodu nepředstavuji. Takže první a poslední nákup a rozhodně to nikomu nedoporučuji, jedině, že by měli zboží, které opravdu jinde nejde sehnat.

Reakce obchodu České Výrobky.cz

Dobrý den

je nám velice líto, že vyřízení Vaší objednávky trvalo déle (10 dní).
    V době, kdy jste psal email, již byla zásilka předaná přepravci a o tomto Vám byl zaslán email.
    Velice se omlouváme za způsobené komplikace.

S pozdravem Petr Vestfal - majitel eshopu

• Zboží jsem objednala 4.5., dostala jsem potvrzující e-mail o přijetí objednávky a info o tom, že objednávka se zpracovává. Zpracovává se již 2 týdny...

• Nekomunikuje
    • Nevyřizuje objednávky

Reakce obchodu České Výrobky.cz

Dobrý den

jelikož jsme na našem eshopu od 22.12.2017 do 5.1.2018 měli dovolenou, nikdo tudíž nemohl komunikovat a vyřizovat objednávky. Dnes se začali objednávky vyřizovat postupně, jak přišli.
    Vše se budeme snažit vyřešit v co nejkratším termínu

Velice se omlouváme za způsobené potíže.

Petr Vestfal - majitel eshopu

• Nulová komunikace

Obchod absolutně nekomunikuje. Zboží nebylo po skoro 2 týdnech dodáno. Rozhodně nedoporučuji.

• jakmile jde o vrácení peněz, tak nekomunikují
    • zboží skladem je ve skutečnosti pouze u dodavatele

Objednané zboží bylo vedeno jako skladem, avšak vzhledem k prodlevě lze předpokládat že bylo skladem pouze u dodavatele. (Zboží bylo objednáno v něděli, odesláno následující čtvrtek.)
    Boty jsem se po vyzkoušení rozhodl vrátit, dne 2.9.17 jsem zaslal emailem odstoupení od kupní smlouvy, dne 5.9.2017 byl eshopu doručen balíček se zbožím spolu s písemným odstoupením od smlouvy.
    Od té doby jsem se panu Vestfalovi několikrát připomínal skrze email, reakce zatím žádná. Tento obchod nemohu doporučit.

• Obchod mi ani nepotvrdil objednávku, ted počkám 2 týdny a pokud nic nedorazí objednám jinde.

• Nasel jsem zbozi, co jinde v CR nemaji
    • Dlouha doba prirazeni platby (placeno z MBank do MBank, prevod behem nekolika vterin), prirazeni platby az po upozorneni, ze jsem.platil pred tydnem a porad nic. Od pripsani platby uplynul dalsi tyden a zbozi stale neni vyexpedovano, pritom na eshopu je skladem.

• české zboží
    • lepší ceny v porovnání stránek výrobce (cože je téměř pravidlo)
    • viz popis situace níže

jen díky recenzi na heureka jsem dosáhl vrácení peněz zpět za opravdu nekvalitní zboží - ano může se stát,tak jako se to stává u jiných výrobců a jiných prodejců, že se prostě všechny výrobky vždy nepovedou na 100%- avšak způsob řešení reklamace a následné neuznání, telefonát asi "nejvyššího" manažera a přesvědčování abych změnil recenzi na kladnou, svědčí jen o tom, že bez negativní recenze by se nic nestalo a musel bych vše řešit přes soudního znalce...
    Možná to u této společnosti byla první reklamace :O
    Takhle by se neměl chovat žádný 10let zaběhnutý eshop.
    Jestli je to selhání jednotlivce už je irelevantní.
    V budoucnu mozna nakoupim znova,predpokladam ze si z tohoto pripadu vezmou velke ponauceni...

• Dodací lhůta.

Předpokládám, že pokud mají zboží skladem, bude dodáno nejdéle do 7 dnů jako u jiných e-shopů. Čekám na zboží, které bylo skladem, již 12.den. Proto tento obchod nedoporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Pokud chcete objednat a zaplatit zboží, které bylo skladem, ale ani po 10 dnech nedorazí, tak nakupujte zde!
    Zboží je zaplacené a přestože mělo být skladem, tak do dnešního dne nebylo odesláno.

nemohu posoudit, objednávku jsem musela zrušit, neboť zboží nebylo skladem