Dobrá komunikace

• info o objednávce, komunikace

• český výrobek
    • kvalitní zboží

Doporučuji, krásné české výrobky.

komunikace
    cena zbozí
    přehlednost obchodu

• ok

• Nabízí opravdu české zboží
    • Nabízí zboží, které nejspíš je skladem jen u dodavatele
    • Nulová komunikace ze strany obchodu - na e-maily nereagují

Obchod sice nabízí české zboží, proto jsem jej taky vybral, abych podpořil, alespoň nějakého tuzemského prodejce.
    Bohužel jsem si nepřečetl nějaké recenze a to byla chyba. Objednal jsem píst k židli, skladem 2 kusy, objednáno v pondělí, v neděli dorazil e-mail o tom, jak zboží bude expedováno. Realita byla tak, že zboží bylo odesláno až v úterý další týden a dorazilo až ve čtvrtek.

Po sedmi dnech od objednávky jsem jim posílal e-mail, že jestli zboží ještě neposlali, ať stornují objednávku, to bylo bez jakékoliv reakce, místo toho mi v úterý přišla SMS od Geis, že převzali zboží do přepravy.

Takhle si tedy rozhodně, v dnešní době, kdy je pomalu možné ráno zboží objednat a odpoledne jej už mít, komunikaci a přístup obchodu nepředstavuji. Takže první a poslední nákup a rozhodně to nikomu nedoporučuji, jedině, že by měli zboží, které opravdu jinde nejde sehnat.

Reakce obchodu České Výrobky.cz

Dobrý den

je nám velice líto, že vyřízení Vaší objednávky trvalo déle (10 dní).
    V době, kdy jste psal email, již byla zásilka předaná přepravci a o tomto Vám byl zaslán email.
    Velice se omlouváme za způsobené komplikace.

S pozdravem Petr Vestfal - majitel eshopu

• Zboží jsem objednala 4.5., dostala jsem potvrzující e-mail o přijetí objednávky a info o tom, že objednávka se zpracovává. Zpracovává se již 2 týdny...

Objednala jsem přes internet a po zaplacení obchod zjistil, že objednaný sortiment není na skladě.

• pomalá navigace

• Ochota

• české zboží
    • příznivé ceny
    • velký výběr zboží

• Vynikající komunikace, zboží sehnali a nakonec osobně doručili kam jsme se dohodnuli. Neuvěřitelná vstřícnost a akce schopnost. Rozhodně doporučuji, udělali pro mě opravdu maximum

• výborný sortiment

• České výrobky, opravdu kvalitní
    • Zboží přesně odpovídá popisu
    • Seženete to co jinde ne.....
    • Není možnost vybrat si dopravce
    • Zboží posláno ve 2 balíkách, Geisem doručeno 2 dny po sobě a dobírku chtěli až u druhého ;o)
    • U zboží skladem bych čekala rychlejší expedici, ale na to jsem byla upozorněna, takže vše ok.....

• pro námi vybrané zboží nejnižší cena, nehradila jsem poštovné :-)

• Nekomunikuje
    • Nevyřizuje objednávky

Reakce obchodu České Výrobky.cz

Dobrý den

jelikož jsme na našem eshopu od 22.12.2017 do 5.1.2018 měli dovolenou, nikdo tudíž nemohl komunikovat a vyřizovat objednávky. Dnes se začali objednávky vyřizovat postupně, jak přišli.
    Vše se budeme snažit vyřešit v co nejkratším termínu

Velice se omlouváme za způsobené potíže.

Petr Vestfal - majitel eshopu

Solidní jednání, výborná komunikace. Žádané zboží sice neměli, ale díky včasné komunikaci jsem neměla problémy. Platba byla vrácena bleskově.

• Nulová komunikace

Obchod absolutně nekomunikuje. Zboží nebylo po skoro 2 týdnech dodáno. Rozhodně nedoporučuji.

• výběr zboží
    • komunikace

• jakmile jde o vrácení peněz, tak nekomunikují
    • zboží skladem je ve skutečnosti pouze u dodavatele

Objednané zboží bylo vedeno jako skladem, avšak vzhledem k prodlevě lze předpokládat že bylo skladem pouze u dodavatele. (Zboží bylo objednáno v něděli, odesláno následující čtvrtek.)
    Boty jsem se po vyzkoušení rozhodl vrátit, dne 2.9.17 jsem zaslal emailem odstoupení od kupní smlouvy, dne 5.9.2017 byl eshopu doručen balíček se zbožím spolu s písemným odstoupením od smlouvy.
    Od té doby jsem se panu Vestfalovi několikrát připomínal skrze email, reakce zatím žádná. Tento obchod nemohu doporučit.