Doporučuji změnit doručovatele. Objednala jsem doručení do domu. SMS o doručení přišla 1 hodinu před předpokládaným doručením . Bylo pozdě zařídit si převzetí a tak mi bylo zboží uloženo v zásilkovně v nevyhovujícím místě aniž by bylo nabídnuto náhradní doručení do domu.

Reakce obchodu česká koupelna

Velice nás mrzí komplikace spojené s převzetím Vaší zásilky. Bohužel Zásilkovna má pouze 1 pokus na doručení. Poté automaticky přesměrovává na výdejní místo, které by mělo být samozřejmě to nejbližší, ale v danou chvíli mohlo mít např. plnou kapacitu což je nejčastější důvod proč byla zásilka uložena jinde. I tak si ale myslíme že je to lepší varianta než kdyby byl balík přesměrován zpět k nám.

Česká koupelna v.o.s.

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném e-shopu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

velmi dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu česká koupelna

Dobrý den,  u zboží byla uvedena dostupnost do týdne a do týdne jsme zboží vyexpedovali viz trasování ve Vašem emailu. Omlouváme se nedodání do týdne, ale Vaše hodnocení ,,velmi dlouhé dodací lhůty,, nám přijde poněkud přehnané. Nikde jste neměla uvedeno že potřebujete zboží hned, v takovém případě bychom Vám doporučili si objednat zboží u kterého je uvedeno skladem.

Hezký den,
    Česká koupelna v.o.s.

• Po objednání jsem 5 dni čekal a nic se nedělo. Ani se mi neozvali ,až po me urgenci se teprve rozhoupali.

Špatná komunikace.

Reakce obchodu česká koupelna

Vážený zákazníku všichni výrobci a dodavatelé měli novoroční inventury. Jakmile jsme zboží naskladnili, tak jsme Vaší objednávku hned vexpedovali. Mrzí nás Váš postoj, ale do poznámky u objednávky jste nenapsal že na zboží spěcháte ani jste nežádal o informaci termínu doručení, kde bychom Vás upozornili že zboží po novém roce hned nedostanete, ale bude to až za týden.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.