• rychlost dodání
    • dobrá komunikace

Krásný den, milá Markéto,

děkujeme za Váš nákup i příjemné hodnocení, velice nás potěšilo. Budeme vděčni, doporučíte-li nás svým přátelům a známým. :)

S pozdravem a přáním krásného dne

Veronika, ČERSTVÁ KÁVA

• Skvělá komunikace

Objednával jsem poprvé a mohu doporučit. nemám co bych vytkl.
    Dodání do druhého dne a skvělá kominukace.

Krásný den, milý Petře,

děkujeme za Váš nákup a moc příjemné hodnocení, jsme rádi, že oceňujete náš zákaznický přístup. Potěšilo nás, že nás doporučujete.

Těšíme se na Váš další nákup!

Kateřina, ČERSTVÁ KÁVA

• Skvělá komunikace, rychlé dodání.

Krásný den,

děkujeme za váš nákup a příjemné hodnocení, věříme, že svou objednávku brzy zopakujete :)

S pozdravem a přáním krásného dne

Veronika, ČERSTVÁ KÁVA

• sortiment
    • komunikace
    • informace o zboží na webu
    • celkem přijatelné poplatky za dopravu
    • občas nějaká cena trochu "uletí", je dobré podívat se pro kontrolu i jinam
    • u čerstvé kávy si nejsem jistý obalem - ve srovnání s místní pražírnou (hermeticky uzavřený obal) není chuť ani aroma tak výrazné (ale je tam samozřejmě rozdíl v ceně)

Hezký den,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás potěšilo, že jste s našimi službami a zbožím spokojen a budeme se těšit, že tomu tak bude i nadále. Zároveň nás mrzí, že se ceny zdají být ulítané. Ceny u značkových káv držíme s ohledem na konkurenci na naprostém minimu. Kromě nízkých cen značkové kávy se našim zákazníkům snažíme poskytovat tu nejlepší kávovou službu prostřednictvím širokého výběru sortimentu, bleskurychlé expedice a dopravy zdarma u objednávek nad 3 000 Kč. Co se týče obalu čerstvých káv, tak odpovídají všem standardním normám, aby si káva zachovala svou čerstvost.

Pavel Zuska

• komunikace, rychlé doručení

Krásný den, milá Terko,

děkujeme za Vaši objednávku i příjemné hodnocení a budeme rádi, nakoupíte-li u nás znovu.

Kateřina Coubalová
    ČERSTVÁ KÁVA

• Komunikace, rychlost dodání, čerstvost zboží
    • Žádná

Krásný den,

děkujeme Vám za nákup i nádherné hodnocení, které nás velice potěšilo. Budeme velmi rádi, když svůj nákup brzy zopakujete :)

Kateřina Coubalová

• Dobrá komunikace,rychlé dodání

Hezký den, milá Jarko,

děkujeme Vám za nákup i potěšující hodnocení. Pevně věříme, že i s případným dalším nákupem u nás budete stejně, ne-li více spokojena :)

Monika Vaněčková