• Nabídka zboží,které nemají i přez info,že je skladem.

Obchod nabízí mnoho výrobků, ale bohužel, není schopen je dodat.

• Žádné.
    • Nabízené zboží ,které bylo nabízeno v požadované barvě skladem, skladem nebylo.

Nikdy si v tomto obchodě nic neobjednám.
    Zboží jsem objednal u jiného prodejce a třetí den jsme zboží obdrželi v požedované barvě.

• Nízké ceny
    • Pravděpodobně chabá kontrola zaměstnanců připravující zásilky k exportu.

U mixéru chybělo část příslušenství,navíc některé díly opticky poškozeny.Nemohu jinak než dát negativní recenzi,nakupuji na netu pořád-toto je první zkušenost.Alespoň,že se vedení zachovalo férově,omluva a vratka peněz.Mou důvěru tento eshop ale bohužel ztratil.

• Vyhodna cena
    • Dlouha dodaci doba přestože u zboží bylo napsano ze je na sklade

Pokud na zboží spechate nedoporucuji

• zboží nefunkční

• Musím oddělit nákup v e-obchodě a kvalitu dodaného zboží !!!
    • Prodej proběhl standartně, ale po rozbalení přišel šok.
    • Vertikutátor vůbec nešel zkompletovat.
    • Kabel mezi motorem a spínačem na rukojeti byl krátký a horní část držadla nebylo možno sešroubovat.
    • Spínač byl nefunkční - vratná pružina volně hozena uvnitř.
    • Po nastavení (prodloužení) kabelu bylo nutno zapojit vypadlé přívody mezi svorkovnicí a elektromotorem.
    • Plastové víko prostoru pro připojení koše bylo zdeformované (teplem ?) a zadní přídavná kolečka se netočila.
    • Po kompletním rozebrání a opravě je tato "hračka" funkční jenom zatím nelze posoudit životnost a kvalitu dodaných válců a nožů.
    • Pokud se cítíte být manuálně zruční a nebaví Vás zdlouhavá reklamační řízení tak investujte pouhých 2600.- a máte o zábavu postaráno :)
    • Kontrola toho co prodává !
    • Viz komentář o "výhodách".

Nakupuji v e-shopech od samého začátku jejich vzniku, ale s tímto jsem se ještě nesetkal.

Já se již nikdy sem nevrátím.

• Rychlé dodání.
    • Na inter.stánkách nabízejí jiný druh zboží, něž dodají (v mém případě žehlicí prkno)

Po objednání mi neodpověděli,na otázku jestli nabízený druh na inter.stránkách bude souhlasit s dodávkou zboží.

• Baterie byly jiného typu tak jsem musela zakoupit jiné. Kdybych čekala na výměnu tak bylo zboží nepoužitelné.

• V mém případě žádné
    • Neuvěřitelná cena poštovného.

Nákup v tomto obchodě byl naprosto náhodný. Příslušenství pro holicí strojek Braun objednala přítelkyně. Osobně až při doručení jsem si uvědomil cenu poštovného. Za 400 g balíček 140 Kč, respektivě 139.-Kče, aby to asi lépe vypadalo.Objednané zboží bylo zabaleno v ušmudlané krabičce od kočičího žrádla, tak trochu překvapení.Na otázku (emailem) proč tak vysoké poštovné, pouze strohá odpověď. Každý to vidí už při objednávce. Ano měl by to vidět, to je fakt. Přítelkyně to bohužel přehlédla.
    Resumé - již nikdy více.

• garantovali jste dodání do silvestra, kvůli tomu jsem objednávala u Vás, bohužel slibovaný termín nebyl dodržen.

• Nabízí to, co nemá, a neaktualizuje nabídku

Ověřit si dostupnost zboží telefonicky

• nelze navázat komunikaci pomocí elektronické pošty

Jednání a rychlost obchodu je slušná. Co mě ale zaskočilo bylo, že jsem do objednávky napsal, aby mi zboží bylo doručeno po 17:00. Nikdo se k tomu nevyjadřoval, což jsem bral jako souhlas. Zboží mi bylo doručeno ve 13:00, kdy nikdo nebyl doma, navíc neschopnou firmou, která neměla rudl ani jiný vozík, takže mi pračku vyhodili před dveřmi a já ji musel táhnout do patra sám.

kupoval jsem ne zrovna levnou myš.(2500 kč) originální krabice rozlepená,ošoupaná.rozhodně to nebylo nové zboží.myš také jevíla známky užívání. už nikdy tady nenakoupím,protože by o tom měl slušný prodejce informovat. vracet nebudu,protože se mi nechce podstupovat martirium s nejasným výsledkem v tomto obchodě.

• Neozvala se, zkoušel sem objednávat dvakrát a nic.

Zboží sice dorazilo v čas ale celé omlácené...

zboží v obchodě skladem, přitom skladem nebylo (což nepovažuji za podstatné, to je pravidlem skoro všude). Objednávala jsem dva kusy určitého zboží, příšel e-mail s odpovědí, že je skladem pouze jeden kus, ihned jsem odpověděla, že beru ten jeden kus, pak přišla odpověď, že během naší e-mailové komunikace byl prodán i ten jeden kus - což je samozřejmě lež a proto hodnotím tak špatně. Jen kvůli této věci. Jinak nemám zkušenost s tímto obchodem, třeba je solidní.

• výhody nevím je to můj první nákup.
    • Velkou slabinou je to,že zboží které jsem objednala 28.5.2014 ještě doteď nemám,ještě jsem se s tím nesetkala u jiného internetového obchodu.Věc jsem potřebovala jako dárek na víkend a je pondělí snad to po 13 dnech dorazí.....čekám.....

riskujete to, že na zboží můžete čekat....snad mi dorazí dnes a v pořádku po 13 dnech.

• velký výběr
    • nabízí zboží, které není schopen dodat

CHtěla jsem nakoupit na Vánoce a vybrala jsem zboží, co měli mít skladem. Čekala jsem a po několika dnech mi přišel e-mail, že nemají zboží které jsem objednala a že jej nemá ani dodavatel a že musejí objednávku zrušit. Ocenila bych přímou komunikaci v takovém případě, tedy telefonický kontakt - domluvili bychom to, aby mi poslali alespoň to zboží,které mají skladem a ne že mi celou objednávku 4 dny před Vánoci zruší.