• Dotazník přišel , ale zboží ne

Velmi dlouhá doba dodání,dodáno na adresu fakturační a ne na adresu pro doručení....špatná zkušenost...

• široký sortiment
    • přišel jiný druh zboží, než jsem si objednal a ještě s krátkou expirací
    • nebylo na skladě vše, ikdyž eshop deklaroval, že na skladě je

• Spatna komunikace.

Zbozi dorazilo spinave,pouzite a kdyz jsem chtel slevu,tak bez odezvy.Jen jedina odezva at zbozi poslu zpet,coz za tu cenu zbozi na ukor meho postovneho se moc nevyplati a tak mi nabidli at napisu reseni.Pri zadosti o slevu do dnes nic.

Dobrý den

Děkujeme za informaci, nastala u nás chyba e mail byl ve spamu a pak jsme neregovali správně, v další objednávce Vám nabídneme náhradu za chybu, kterou jsme Vám vysvětlili že malý kluk ji vytáhl ven a hral si s ní, u nás použité zboží nenabízíme. Nabízíme vám v další objednávce kompenzaci, stačí napsat do poznámek.

Děkujeme

• Nekomunikuji
    • Vsechny

Nenakupovat

Dobrý den

Děkujeme za informaci, ale nevím kdy bychom s vámi nekomunikovali. Stačilo napsat a nebo zavolat. Jsme tady pro Vás 24/6 dní v týdnu.

• Nulová nabídka návnad nástrah a krmení

Průměr neboť jak jsem zjistil při rozbalení dodávky tak jsem dostal bundu v naprosto jiné barvě než byla na obrázku kde navíc u nasbídky bylo uvedeno barevné provedení viz FOTO.Dále bunda byla o 250 kč dražší než nabízeli jiní prodejci a tedy pokud bych ji vracel nebo ji chtěl vyměnit stála bymne dalších 250kč a to už by byla v ceně 2000 kč!!!!! což je mazec. A když jsem nato reagoval e mailem už jsem se reakce od Vás nedočkal.Takže už si od Vás asi nic neobjednám ale musím říc že přes e shop už od nikoho protože na obrázku to vypada jinak než pak je doručeno,zůstanu věrný kamenemu obchodu,kde si věc nejen prohlednu ale i vyzkouším oblečení a ještě jedna věc u Vás objednaná oluvka byla těžší až o 8 g v případě 50 g olůvka a 12-14g v připadě 80g olůvka takže ta 80 měla ve sktečnosti až 94 g což je taky pecka.

Dobrý večer

Na Vaši odpověd jsme reagovali a bunda přesně odpovídala objednávce, příště uvádějte co jste napsal nám do meilu. Vaše objednávka byla vyřízena 100% a přesně. Jen že nikde ji levněji nemají pokud vím, po registraci je u nas za 1448.- jinde ji mají min za 1499.-kč. Pokud víme stěžoval jste si u nas na nejmenovaný obchod a vidím že si stejně zase stěžujete, Vaše meily mame uschovány. Olova jsou certifikované a výrobce JSA fish největší producent v česku.

Nabídku navnad a nástrah máme na našich vebech jiných, ketré vidíte na horní liště. Carpsystem cz je specializovaný na značku.

Děkuji přeji hezký zbytek večera

Martin Gutman

• Cena neodpovídá skutečnosti a navíc nejsou nejlevnější.

Dobrý den

Nerozumíme Vaší odpovědi, pokud se Vám něco nelíbilo měl jste možnost nás kontaktovat a nebo vrátit ve 14 denní lhůtě. Z naší strany vše proběhlo 100%.
    Děkuji Martin Gutman

• -pohodlí nákupu z domova
    • -slušná nabídka mořského programu
    • -ani v jednom z nákupů nedodali vše objednané, vždy některé položky nákupu nebyly dodány, ač byly stále v nabídce
    • -mizerná komunikace se zákazníkem
    • -opakující se rozpor mezi nabídkou a dodanou skutečností

- nabízejí slušný sortiment drobností pro mořský rybolov,
    - nabídka není nikdy aktuální, ani v jednom (3x) z nákupů jsem neobdržel vše objednané, mou reklamaci vždy podrážděně odbyli s tím, že je to "normální", že je jich málo atd., nikdy ani slovo omluvy za nekompletní dodávku či nabídka nějaké nápravy.
    -nedoporučuji ostatním
    -neváží si zákazníka, zákazník je pro ně sice platící, ale obtížný "hmyz"

Dobrý den

Děkuji za reakci a budeme se snažit tento problém zlepšit a reagovat na Vaše připomínky.

• Nevím.
    • Nabízí zboží, které nemá.

Nespokojenost.

Z nabízeného zboží měli procentuelně celých 14%.Už nikdy více!

• Nihil
    • Inzeruje zboží, které nemá

Neztrácejte čas

• Nekomunikativnost

• přehlednost, možnost objednávky z domu
    • při urgenci dodaného výrobku prodejce uvedl, že neručí za nabízené zboží, dodáno jiné zboží neodpovídající nabídce z katalogu(rozměry), peníze doposud nevráceny, ztráta poštovného ve výši 120,- Kč + cena za vrácení

• v objednávce jsem jasně požadoval jen přesně objednané zboží, nakonec z 23 objednaných položek poslali 5 jiných, jelikož to byly gumové rybičky, tak sem zpátky kvůli poštovnému neposílal, ale nejsem samozřejmě spokojen

už sem uvedl, když něco nemají, pošlou klidně jiné zboží, bohužel

• Ve všech obchodech je to stejne.
    • Např. Objednal jsem si krabičku o které jsem si myslel, že bude hodně velké, ale přišla mi malá a bude tak jen na maličkosti.Spíše na nic.

Stejný obchod jako ostatní.