Olej objednán 9.7.,následně dorazil email s potvrzením objednávky. Dnes 18.7. a olej nikde. Ani žádná zpráva. Tady už ne.

Dobrý den.

Vaše objednávka nebyla odeslána z důvodu dovolené. Pokud by jste se podíval pořádně tak by jste to viděl.
    Příště poprosíme lépe číst co je na stránkách napsáno. Všechny objednávky expedujeme do 2 pracovních dnů, pokud tedy nemáme dovolenou. Z naší strany tímto nedošlo k pochybení, zákazníci byli upozornění a jste jediný z desítek zákazníků, který si toho nevšiml. Pokud se podíváte na naše recenze, všichni naši zákazníci jsou spokojení. Přejeme také pěknou dovolenou, každý ji občas potřebuje.

Děkujeme za pochopení.

Buyoil.cz

• žádná
    • slíbí cenu za zboží pak výmluvy že dodavatel zdražil. Asi by měl dodržet co deklaroval.

Reakce obchodu buyoil.cz

velice se omlouváme, bohužel došlo k výpadku v dodávkách olejů a nebyli jsme schopni dodat olej za tuto cenu o čemž jsme Vás hned informovali, aby jste si mohl olej včas objednat jinde. Doprava zdarma jako kompenzace bohužel nebyla akceptována.

Buyoil.cz

Nevím jak to u firmy funguje, ale skoro 3 týdny čekám na objednávku

Reakce obchodu buyoil.cz

u Vaší objednávky ze dne 2.9.2021jste zvolil způsob dopravy Zásilkovna, která umožňuje za cenu 86 Kč zasílat pouze objednávky do 5 kg, Vaše objednávka přesahuje tuto váhu a proto jsme Vám psali email, ohledně změny dopravy nebo úpravy objednávky, do dnešního dne nám nebylo odpovězeno. Vaše objednávka byla tím pádem stornována.

Petr Jelínek.

• Trva prilis dlouho
  • Nákup poprvé,zboží nikde tak co mám psát.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dvakrát jsem si u vás objednal zboží a dvakrát mi nebylo doručeno musel jsem objednat u jiného prodejce děkuji nedoporučuji nashledanou

Reakce obchodu buyoil.cz

u Vaší objednávky nebyla provedena platba převodem do 7 dní od objednání, z tohoto důvodu byla Vaše objednávka stornována.

S pozdravem Buyoil

• psáno vše skladem :D hi hi hi
    • ..... no vlastně skladem nic :D
    • na výdejním místě si nic nemůžete přikoupit, protože tam VŮBEC NIC NAVÍC nemají

jak již bylo uvedeno u mnoha recenzí níže, skladem nemají vůbec nic, na moji objednávku (ÚDAJNĚ SKLADEM) jsem čekal několik dní. Mě osobně to ale nevadí, vždy objednávám oleje a filtry předem, jen nechápu proč majitel takto lže a za pravdu se zlobí, v podstatě o nic nejde a to že má výdejnu jen v pronajatém místě kde má nachystané jen objednávky k vyzvednutí mě osobně ničemu nevadí.
    Jak se říká potrefená husa se vždy ozve, tak si určitě přidá nějaký komentář :D.

Reakce obchodu buyoil.cz

pokusíme se Vám vysvětlit rozdíl mezi eshopem a odběrním místem.
    Kamenná prodejna je místo kam si můžete přijít zakoupit zboží v otevírací době bez objednání což není náš eshop, ale odběrní místo v Kuřimi, Uložence atd, což jistě většina lidí ví, proto jsou také produkty z eshopů levnější i z důvodu menších nákladů na provoz, což při dnešních maržích je velice důležité.
    Výdejní místo znamená, že eshop expeduje na toto místo přijaté objednávky od zákazníků a až po
    informaci přes sms a email je možné je vyzvednout. V Kuřimi je to většinou ještě ten samý den pokud máte přiobjednané filtry tak druhá den oproti Uložence kde jsou to až 3 dny. Je tedy jasné, že bez objednání není možné přikoupit zboží když eshop na tomto místě má pouze výdejní místo. Na Uložence Vám také neprodají nic navíc. Máme skladem oleje za více než 800000Kč což je vše co máme na eshopu uvedeno jako skladem, pokud máte zájem, můžeme Vám i skladové prostory ukázat aby jste nám věřil.
    Co se týká filtrů, ty jsou na objednávku a jsou k vyzvednutí do druhého dne po objednání díky našim
    několika dodavatelům autodílů. Děkujeme za Vaši recenzi budeme muset zřejmě lépe rozepsat obchodní podmínky pro pochopení.

S přáním pěkného dne.

Petr Jelínek, jednatel eshopu Buyoil.cz

Objednávka byla provedena před desíti dny a stále čekám,snad se dočkám.

• možnost osobního vyzvednutí zdarma
    • ve skutečnosti nic skladem není i kdy je uváděno
    • nevlídný personál

Reakce obchodu buyoil.cz

musíme se ohradit a to z důvodu, že máme více než 7000L značkových olejů skladem připravených k okamžité expedici. Vyzvednutí v Kuřimi je většinou do pár hodin po objednání.To že není výdejní místo v Kuřimi zpoplatněno, je z důvodu, že sousedí s naším skladem. Co se týká personálu obchodu, můžeme na to upozornit majitele obchodu. Děkujeme za Vaše hodnocení i když se rozchází s realitou. pěkný den Buyoil.cz

• Lžou že zboží je skladem. Typické přeposílání. Až přijde objednávka tak teprve objednali.

Reakce obchodu buyoil.cz

proti tomuto se musíme důrazně ohradit, naše společnost má skladem přes 600 typů a druhů motorových olejů od všech světových i originálních výrobců v dostatečném množství. Jakmile je zboží připraveno k osobnímu odběru v Kuřimi je zákazník ihned informován SMS a emailem s informacemi k vyzvednutí většinou je to do pár hodin od objednání. Do Uloženky také nelze jít bez předchozího upozornění. Prosíme lépe číst informační email, který Vám přijde ihned po objednání a předejdete uvádění mylných informací v recenzích.

Petr Jelínek-Buyoil.cz

• ? že by vše skladem jak je prezentováno ...... ne je to lhář, skladem nemá vůbec nic !!!
    • pán je lhář, skladem nemá vůbec nic !!! i když to prezentuje !
    • pana není možné v jeho pracovní době zastihnout
    • tvrdil že to nachystá do druhého dne a když jsem dojle, neměl to !!!
    • musel jsem přijet druhý den

Potřeboval jsem rychle oleje a filtry, vybral jsem obchod z důvodu že pán prezentuje vše skladem, na objednávku jsem nakonec čekal 5 dní !!! než to co má skladem v Kuřimě :) bude mít v Kuřimě na vyzvednutí :D.

Reakce obchodu buyoil.cz

Vaše objednávka neproběhla standartně přes eshop, ale přes email což je první problém protože v emailu od potvrzení objednávky máte všechny inforamce k vyzvednutí, Sám si odporujete když píšete, že jste čekal 5 dní ale dojel jste si pro zboží druhý den, kdy bylo i připraveno. Vše co je uvedeno skladem je skladem ale odběrní místo AUTOPETR není prodejna eshopu což je i uvedeno na stránkách ale pouze odběrní místo z tohoto důvodu si zde nemůžete nic koupit bez předchozí informace sms. Snad příště lépe pochopíte obchodní podmínky. Pokud si objednáte pře eshop jako ostaní zákazníci v emailu máte veškeré informace k vyzvednutí.

S pozdravem Petr Jelínek Buyoil.cz

• Zadny email, zadna komunikace, jiz 11ty den cekame na doruceni, telefon nezvedaji

Reakce obchodu buyoil.cz

opravdu vtipná recenze na telefonu jsme denně od 8 do 17 hodina průměrná doba doručení je 2-3 dny viz hodnocení. Dobrý pokus od konkurence ale tudy cesta nevede.

• Olej dorazil v pořádku
    • Delší čekání.

Člověk je už zvyklej že v pondělí objedná a do středy to má.Tady jsem čekal týden,být to před dovolenou tak nadávám jak špaček.

• odeslání zboží trvalo 4 dny!

Reakce obchodu buyoil.cz

při odeslání objednávky v pátek jsou objednávky vyřizovány v pondělí. Pokud je v objednán větší počet kusů než je na skladě máme tyto produkty k dispozici do druhého pracovního dne po doobjednání od našich dodavatelů.

S pozdravem Buyoil.cz

• dobré ceny, výborná komunikace, krátká dodací doba

• objednal jsem si a prislo mi neco jineho - vysvezleni bylo az na muj dotaz

Reakce obchodu buyoil.cz

omlouváme se, došlo k přehození odesílacího štítku. V takovémto případě se to bohužel dozvíme až je zákazníkovi doručeno zboží. Zboží vždy bezplatně vyměníme tak aby zákazník nemusel nikam chodit nic posílat a kurýr provede bezplatnou výměnu u zákazníka.

S pozdravem Buyoil.cz

• zboží zatím nedorazilo

nedoporučuji

Reakce obchodu buyoil.cz

zboží nedorazilo z důvodu poškození přepravcem ( Uloženka ) toto nám bylo sděleno teprve včera emailem, objednávka byla vyexpedována do 2 pracovních dnů a chyba nevznikla na naší straně. Děkujeme za pochopení.

• Objednal jsem 2 x 5 L motor. oleje; ve výdejně v Bílé Labuti jsem bez možnosti zkontrolovat obsah zásilky zaplatil 12.11.14 1 929,- Kč.Po převezení přes "půl" Prahy, tj. do Košíř jsem nalezl 10 x 1 L oleje s datumem duben 2013.Přitom podle publikovaných informací je životnost motorového oleje 12 měsíců.Zdůrazňuji, že se mnou nebyla dohodnuta změna předmětu objednávky a ani v nabídce nebylo uvedeno, že se jedná o v podstatě "prošlý" olej.

Reakce obchodu buyoil.cz

na Vaši odbornou recenzi nešlo jinak než nezareagovat. Expirační doba tj. doba použitelnosti oleje je 5 let od data uvedeného na obalu tj data výroby, olej je tedy podle výrobce použitelný do dubna 2018. Co se týká balení produktu v obchodních podmínkách máme jasně uvedeno že můžeme zboží vyexpedovat v jiném balení pokud se jedná o totožný produkt a cena zůstala stejná. Děkujeme za Váš nákup a prošlý olej jak píšete můžete používat ještě 4 roky.

Kolektiv eshopu Buyoil.cz

• nízké ceny