• Super cena, dobrá komunikace, ochota, celkem rychlé dodání.

Brýle jsou moc hezké a dobře sedí, já i dcera jsme nadšeny a určitě nezůstane jen u prvního nákupu.Paní majitelka je velice vstřícná, plně se nám věnovala a poradila s výběrem.Určitě tento obchod doporučím všem svým obrýleným známým.

• -nízká cena
    • -kvalita
    • -přijímají lékařský předpis
    • -dodání do 14.dnů
    • -nic

Za 1440 jsem zakoupil brýle s tvrzenými antireflexními skly.
    V jakékoliv optice je problém v relaci kolem 2000kč sehnat jenom obroučky v kterých nebude vypadat jako tydýt.
    Jednoznačně doporučuji.

Dekuji vám za ochotu, brýle jsou super

• Dekuji za ochotu, brýle jsou krásné

Super ceny za takové krásné brýle, doporučuji

• Cena, kvalita, komunikace, rychlost dodání

Brýle jsem objednal pro matku 3.11. a již 14.11. byly doručeny. V obchodě lze uplatnit lékařský předpis, ceny jsou přijatelné a zboží kvalitní, komunikace je bez problémů. Tento obchod vřele doporučuji.

• TYTO BRÝLE JSOU OPRAVDU MOC PĚKNÉ A FINANČNĚ DOSTUPNÉ JIŽ JSEM SI OBJEDNALA DVOJE A JSEM S NIMI SPOKOJENÁ A JSOU BRZY HOTOVÉ
    • PROTI NEMÁM VŮBEC NIC

TENTO OBCHOD JE VYNIKAJÍCÍ A HLAVNĚ PERSONÁL,KTERÝ OPRAVDU VYJDE VSTŘÍC.
    JIŽ JSEM TO DOPORUČILA ČTYŘEM LIDEM A TY JSOU TAKÉ SPOKOJENI A LÍBÍ SE JIM OBROUČKY,KTERÉ INZERUJETE.

• Brýle jsou perfektní a nemají chybu je velký výběr obroučků a brzy hotové.
    • Proti nemohu nic podotknout a hlavně vytknout

Jsou hezké obroučky a kvalita práce s přidáním skel.Proto bych všem doporučila ,aby neváhali a brýle si objednali.Již jsem doporučila své kamarádce a brýle si také objednala,

• Super ceny
    • Velka spokojenost
    • Pekne obroucky

Krasne bryle cenove dostupúne pro kazdeho, oproti ostatním e-shopum s brylemi, vsem muzu jen doporucit

• Moc pěkné brýle za super cenu.

Jen bych uvítala, kdyby byl v den odeslání brýlí zaslán info mejl. E-shop určitě doporučuji a děkuji :-))) .

• pěkné modely
    • možnost uplatnit poukaz na brýle
    • komunikace
    • rychlost vyřízení
    • doprava zdarma

Krásné brýle za krásnou cenu. Výběr v klidu a pohodlí domova. Ostatním můžu jen doporučit.

• Ochota
    • Krása
    • Jednoduchost

Dávám velký palec nahoru, protože mají super ceny a opravdu jednoduše, pěkně barevně provedené obroučky, které ve finále vypadají opravdu hezky a zapůsobí na svoje okolí, mohu dále jenom doporučit, jsem moc spokojený, děkuji

• Pěkné modely
    • Nízká cena

Krásné tvary obrouček s dobrými nápady, mohu jenom doporučit, i přes první pochybnosti :)

• Ceny a kvalita

Super

• Supr ceny , rychlost a kvalita

Velká parada, všechno probehlo v naprostem poradku , bryle jsou krasny a muzu jenom doporucit :))

• vše proběhlo bez nejmenší komplikace a k mé naprosté spokojenosti

• Nizka cena, rychlost, prijemna komunikace

Moc priejmne se mi nakupovalo z pohodli domova z velkeho vyberu za krasne ceny, k memu prekvapeni bryle dorazily v poradku a rychle, dopurucuji dale a dekuji

• Kvalita, příjemné jednání, rychlost.
    • Využila bych větší informovanost s průběhem zpracování objednávky.

Brýle jsem zakoupila za příznivou cenu přes slevový portál. Nečekala jsem tak precizní práci bez jediného zádrhelu. Jednání bylo velmi příjemné, informativní. Brýle jsou krásné, předně jako na obrázku. Jsem velmi spokojena a tuto stránku ráda doporučím dál svým známým.

• cena, rychlost vyřízení,kvalita, brýle sednou lépe než kdy jaké jsem měla a bez úprav!!!!!

vřele všem doporučuji.

• děkuji za nabídku, hned na první pohled mě obroučky padly do oka,tak věřím že mně bodou slušet,vybrala jsem si kvalitní a krásné brýle za dobrou cenu,děkuji za ochotu a telef.příjemnému personálu,.

děkuji za nabídku a doporučuji tento obchod všem ostatním.

• Všem vřele doporučuji,aby si vybralí brýle,protože mají velký výběr obroučků a jsou moc pracovníci ochotní. Je možno objednat i přez internet
    • nemám žádnou chybu,kterou bych měla vytknout

Na internetu jsem dostala nabídku a to se mě líbilo,tak jsem si je objednala a jsem spokojená vřele doporučuji