Nejhorší obchod za hodně dlouhou dobu. 2*jsem si objednal brýle. Poprvé se paní omluvila, že brýle nemá, nabídla jiné, pak už na email nereagovala. Po druhé, až po třech týdnech a na můj výslovný dotaz, kdy mi bylo napsáno, že bude objednávka odeslána
    paní napsala, že brýle nejsou. Tedy kdybych se sám neozval, nevěděl bych dodnes nic. Opravdu příšerná zkušenost.

• příznivé ceny,ochota personálu,spolehlivost,spokojenost

již jednou jsem si zakoupila v tomto obchodě brýle,nyní jsem si je poslala na opravu,zakoupila jsem si další + skla do mých obrouček-vše vyřešeno maximální spokojenost,příznivé ceny,spolehlivost personálu,ochota,doporučuji!!

• nespolehlivost

Dne 20. 1. 2017 jsem objednala kompletní brýle. Po uplynutí dvou týdnů, kdy měly být brýle hotové, jsem obchod kontaktovala s prosbou o informaci ohledně mé objednávky. Dne 14. 2. (úterý) mi bylo odepsáno, že je moje objednávka na zbrusu a bude do konce týdne (tedy do 17. 2.) doručena. Bohužel dodnes, což je 29. 3., nemám ani brýle a ani žádnou zprávu a omluvu od obchodu, co se stalo. Zákazník neví, na čem je, nemohu doporučit.

Dne 24.1. jsem si objednala brýle,doteď mi nepřišla žádná zpráva zda mi brýle udělají,jestli je vůbec pošlou či co teda (ne)bude.Asi se nedočkám.

• Výhodný, pohodlný a cenově dostupný nákup. Možnost komunikace online, ihned se dovíte, co chcete vědět.
    • V závislosti na dodavatelích obrouček, někdy delší čekání (vyplatí se si počkat).

Určitě doporučuji, já jsem spokojený.

• Brýle mi sedí, je v nich perfektně vidět, materiál je kvalitní

Objednala jsem obroučky a následně vrátila jelikož mi neseděly. Paní psala že peníze vrátí zpět na můj účet. Bohužel peníze zpět neposlala !!!

• BRYLE SLUSI A JSOU SUPER

DEKUJI ZA PEKNE BRYLE

• Vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprostém pořádku. 100% spokojenost. Příznivá cena, rychlost i krásné brýle. Ještě jednou děkuji.

Všem mohu vřele doporučit!

• Pěkný výběr obrub

Po porovnání více e-shopů se mi bryle-obroucky zalíbily nejvíce díky přehlodnosti i přijatelné ceně

• Výběr komunikace rychlost vše ok

Nej obchod

• Design
    • Rychlost doručení

Co dodat? Od e-shopu bryle-obroucky.eu mám již druhé brýle, skvěle se komunikuje s paní vedoucí a jsou velice příjemní, provedení stránek se mi líbí a brýle vždy dojdou tak jak jsou na fotografiích.

• Jako hlavní rozhodla cena brýlí.
    • Docela slušný výběr obrouček i čoček.

Potřebuji samozabarvovací brýle na každodení nošení.
    Paní Risticové bylo asi divné že chci samozabarvovací brýle na čtení,požádala mne o potvrzení objednávky.Zkontroloval jsem kopii poukazu na brýle který byl přiložen objednávce,
    bohužel se mi povedlo zaměnit poukaz na brýle ke čtení.
    Po zaslání jiná kopie poukazu mi poslali během pár dní správné brýle,Kvalita brýlí se zdá velice dobrá.
    Jednání této firmy je solidní a doporučil bych to každému.

• Cena a kvalita

Jsem velmi spokojen z dobou dodani zbozi a take s priznivou cenou za krasne designove provedeny styl obrub, doporucuji dal,.

• Vse probehlo vporadku

Bryle za skvelou cenu me velice potesili svym designem.

• KOMUNIKACE
    • RYCHLOST
    • CENA
    • KRASA

Bryle dorazily behem jednoho tydne a neocekavala jsem zadny zazraky, ale opak se stal pravdou a jsem velice nadsena.

• Kvalita

Cesky jazyk mam horsi, ale rozumela jsem vsemu a vybrala si super bryle, dekuji

• Výtečná cena a výběr brýlí.
    • Nic.

Výborný obchod či komunikace s obchodem.

• výborná cena
    • dobré jednání

doporučila jsem přátelům

• super ceny, dobrý výběr obroučků
    • skvělá komunikace
    • rychlé a bezproblémové řešení reklamace

DOPORUČUJU!!!