Perfektní komunikace, kdy mně bylo vysvětleno co má a nemá smysl. Profesionální přístup, prakticky co jsem potřeboval bylo skladem a tudíž okamžitě k dodání.

• velmi rychlé zpracování objednávky i doručení, informace o průběhu zpracování emailem
    • trochu mi vadilo množství emailů k objednávce, teď v rychlosti jsem napočítala 12 emailů k jedné objednávce - kleštičky na nehty, wtf

dobře zabaleno, rychle doručeno, doporučuji

• Rychlost doání

• široká nabídka

Rychlost, preciznost, spokojenost

• dobry sortiment
    • prehledny eshop
    • rychle dodani

Fajn zboží, které ne všude seženete, ceny přijatelné, byť některé věci se dají sehnat výrazně levněji, hlavně za hranicemi. V prodejně příjemní lidé, schopní poradit, ví co prodávají, dnes poměrně dost vzácná věc. Rychlost dodání při zaslání na adresu/do boxu skvělá, dobře zabaleno.

Rychlé dodání.Kvalita zboží.

• Rychlost doručení

• Rychlost dodávky

• Zatím první zkušenost

• Slušné ceny, rychlé jednání.
    • Nezjistil jsem žádnou nevýhodu.

Obchod nabízí praktické produkty, rychle vyřizuje objednávky, komunikace se zákazníkem je vzorová, doprava objednaného zboží je bezproblémová.
    Proto obchod doporučuji ostatním zájemcům.

• široký výběr za optimální cenu
    • rychlé reakce
    • bezvadné doručení

• rozumné ceny
    • široká nabídka
    • dostatečný popis zboží

Skvělý obchod. Výborná komunikace,rychlé dodání,velký výběr zboží.

Obchod nabízí sortiment výrobků za snesitelné ceny, rychle veřizuje objednávky, komunikace se zákazníkem je perfektní, doprava dle zvoleného dopravce je bezproblémová.

Jako vždy, vše v pořádku. Děkuji

• Kvalitně zabaleno.
    • Kvůli velikonočním svátkům došlo po 6 kalendářních dnech, ale jen dvou pracovních, takže jsem s dobou dodání spokojená.
    • Český překlad japonského návodu je mnohem kratší a tím pádem méně výstižný.

Obecně doporučuji.