• akce

• Dobré ceny, velký výběr
    • Delší dodací lhůta

• Nízké ceny
    • Dlouhá dodací doba

Doporučuji objednat jen to co urgentně nepotřebujete - tj pouze věci do zásoby. Dodání skoro po týdnu. Vyplatí se pro pravidelné doplňování domácí lékárničky ale pokud na doručení spěcháte tak je lepší zkusit jiný rychlejší e-shop.

• Dostupnost zboží

• dlouhé dodací lhůty

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Delší doba dodání

S nákupem jsem spokojená. Zboží dorazilo v pořádku. Trochu delší doba dodání.

• ceny
    • sortiment
    • písemná komunikace sice s kratší prodlevou, ale jsou ochotní
    • naprosto tristní komunikace přes telefon - hovory nepřijmou a pokud to zkoušíte vícekrát za sebou, zablokují vás - prostě se nedovoláte
    • delší doba expedice

Lékárna s dobrým sortimentem, příznivými cenami ovšem s nemožností se dovolat na kontaktní telefon uvedený na webových stránkách lékárny a delší dobou expedice. Proti ostatním lékárenským e-shopům velká nevýhoda. Písemná komunikace (mail)s kratší prodlevou, ale jsou ochotní.

• dlouhá dodací lhůta, objednávka dorazila až po týdnu od objednání

• velmi výhodné ceny
    • široký výběr
    • dlouhá doba dodání

Doporučuji, pokud na zboží zrovna nespěcháte.

• dobrá cena
    • objednávám už po několikáté kvůli ceně, ale dodání pomalé

• dobré ceny
    • dlouhé dodací lhůty

• nekomunikují, dlouhá doba dodání zboží (stále na něj čekám, již 8. den)

• Delší doba doručení
    • Objednané zboží mělo datum spotřeby do konce měsíce
    • Nedostatečná komunikace ze strany obchodu

Bohužel s poslední objednávkou nejsem spokojená. Zboží mi dorazilo týden od objednání, což před Vánoci chápu, ale při předchozí objednávce dříve během roku byla doba doručení podobná, což v dnešní době, kdy je standardem doručení během 2-3 dnů, poměrně dlouhá doba. Když jsem psala na zákaznickou podporu s dotazem, v jakém stavu je moje objednávka, tak se mi sice omluvili, ale na dotaz mi neodpověděli, pouze konstatovali, že před Vánoci mají hodně objednávek místo toho, aby mi napsali, kdy bude má objednávka předána přepravci.
    Nejvíce mi vadilo, že produkt, který jsem si objednala, měl dobu spotřeby pouze do konce měsíce a nikdo mě na to dopředu neupozornil. Vzhledem k tomu, že jsem nákup uskutečnila v půlce měsíce a produkt dorazil 21.12., tak jsem prakticky neměla šanci produkt spotřebovat do konce měsíce. Tato informace nebyla ani na webu ani v e-mailu. Toto nepovažuji za férové jednání ze strany prodejce. Pokud se u produktu blíží doba spotřeby ke konci, zákazník by o tom měl být informován ještě před nákupem, aby si sám vyhodnotil, jestli produkt i za těchto okolností chce nebo ne.
    Z tohoto obchodu již nenakoupím.

• Dobre ceny
    • Slusny vyber zbozi
    • Delsi dodaci lhuty (posledni 3 zakazky vzdy odeslany/pripraveny k vyzvednuti az po nekolika dnech, i kdyz zbozi meli skladem/do druheho dne)

Kdyz nespechate, je to skvela volba. Je dobre pocitat s delsi dobou dodani (klidne i tyden na odeslani) a tim, ze Vam v mezidobi nebudou chodit zadne zpravy, z nichz by bylo jasne, ze Vase objednavka nikde nezapadla.

• Velký výběr sortimentu
    • Delší dodací doba.

• Přehledný e-shop, skvělé ceny
    • Delší doba dodání (cca 1 týden)

Vše dodáno dle objednávky, doporučuji

• nízké ceny
    • delší doba dodání

• Dlouhá doba dodání

• Nízká cena
    • Možnost rychlé platby
    • Dlouhá dodací lhůta- nedoporučuji !

• Velice dlouhá doba dodání
    • Komunikace obchodu

Velmi dlouho trvá než zboží dorazí a obchod ani sám od sebe nedá vědět, co se zbožím je, vy musíte zjišťovat, jinak nic nevíte.