• Zboží bylo rozbité
    • Nepřišla sms, jen mail
  • Tovar nedošiel druhý týždeň.

• V e-shopu je neodpovídající foto k sušičce ovoce. Na fotce jsou nerezová plata, ve skutečnosti jsou plastová.
    • A popis výrobku je příliš stručný a nejasný.

• Mám hodnotit obchod a zboží mi ještě nedorazilo.

Dle nedostatečného popisu produktu jsem musela zboží vrátit. Paní Hájková na prodejně byla ochotná. Snad mě peníze vrátí, ale s oběma poplatky za dovoz a poštu je 240 Kč v . . . . . . Věra

Náhradní plata k sušičce jsou na obrázku jiná než ve skutečnosti! Potřebuji ty na obrázku, ne jiná.

• Je srovnatelný s ostatními internetovými obchody
    • Obvykle jsou ceny produktů v internetových obchodech nižší než v kamenných obchodech.

Jako vzorek k odzkoušení produktu i internetového obchodu jsem objednal pouze 2 kusy. Vzhledem k nabízené ceně se s celkovou objednávkou obrátím na jiného dodavatele.

• Jediný dodavatel daného produktu, je-li to výhoda

• Nabízel jiné zboží, než které pak dodal.
    • Chybné zboží vyměnil za správné, ale v několikanásobně nižším množství.
    • Vratku peněz za nedodané množství zboží poslal v nižší částce, ani po urgenci rozdíl nedoplatil ani nevysvětlil.

• vyrobky
    • Komunikacia -katastrofa
    • Email-žiadna odpoveď
    • zastupce Fa-marian Randus-osobne sa zaručil že objednavku preverí-žiadna reakcia

Po tejti skusenosti NEDOPORUČUJEM sa vôbec obracať sa na uvedenu Firmu !!!!!
    Pre uplnosť Moja objednávka je č.140496

• Žádná komunikace se zákazníkem, nemožnost sledovat zásilku.

• dobrá cena
    • nulová komunikace

• Nevim
    • Nevim

Nedoporucuji

Zboží bylo při objednávce označeno jako "skladem". Po 2 dnech nečinnosti obchodu mi bylo, na telefonický dozaz, řečeno,že zboží bude nejpozději do 2 dnů odesláno. Následně mi byla zadslána zpráva, že zboží není skladem a předpokládaná doba naskladnění je cca 2 - 3 týdny. Objednal jsem jinde a do dvou dnů bylo zboží doma.