nemám zkušenosti s obchodem

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

tomuto hodnocení bohužel nerozumíme.
    Objednával jste 24.1.2023 večer, hned následující den (25.1.2023) jsme zboží odesílali přepravcem, zásilka byla doručena a převzata 26.1.2023.
    Budeme rádi, když nám sdělíte, s čím jste byl nespokojen.

Zdeněk
    za tým BRANDIT.CZ

• Byla odeslana jina brasna, nez byla objednana , pri komunikaci s obchodem ,zadna reakce

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

velice se omlouváme za pochybení. Kolega se vám již ozval a celou věc řeší tak, abyste brzy dostal správné zboží.

Zdeněk
    za tým BRANDIT.CZ

• Nikdy jsem nedal souhlas se zasíláním tohoto spamu!

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

za zaslání dotazníku z Heureky se omlouváme. Pomáhají nám zlepšovat naše služby. Chodí automaticky, nemusíte na ně vůbec reagovat. Na nastavení možnosti volby v systému pracujeme. Děkujeme za pochopení.

• Napsali že zboží dorazí do cca 22 dnů . Nyní asi 45dnů a stále nic ani info. Když už jsem volal asi po měsíci bylo mi řečeno že dodavatel. Tak nevím...

22.3. byla objednávka potvrzena. 2.4. přišel mail se žádostí o hodnocení. Bohužel není co hodnotit, Objednávka nedorazila.

• It’s been over a month and I still haven’t received the jacket. It will be summer by the time it comes.

Store is great. Shipping is not.

• Dlouhá dodací doba.

Zboží po 20 dnech ještě nedorazila, nikdo nereaguje na mě dotazy... již druhá zkušenost s tímto obchodem...ted se budu modlit, aby zaplacené zboží vůbec přišlo...Zmrzlik

Vážený pane Zmrzlíku.
    Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Na potvrzení objednávky jste měl u jedné položky, že zboží je momentálně vyprodané a objednané u dodavatele s dodací lhůtou cca kolem 16.10.2020.Bohužel z důvodu pandemie mají dodávky zboží od dodavatelů větší zpoždění. Současná situace postihla i naše zaměstnance, musíme pracovat v oslabení a to se projevilo, že momentálně nestíháme včas řešit všechnu mailovou komunikaci tak, jak bychom si přáli. Tímto se omlouváme, že jsme nestihli reagovat na Váš mail. Podle dostupných informací chybějící zboží by mělo dorazit v nastávajícím týdnu a obratem bude expedováno. Jen pro upřesnění, nevím o jaké druhé zkušenosti s našim obchodem mluvíte, protože toto je Vaše první objednávka, kterou jste u nás udělal, a o to nás víc mrzí toto zpoždění. Za ARMYSHOP.CZ - Jirka

• nekvalitní materiál a špatný střih 3/4 kalhot, u riflí lezou kapsy při chůzi ven

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

Vážený zákazníku, mrzí nás Vaše nespokojenost. Pro takové případy, kdy zákazník není spokojený se zakoupeným zbožím, má možnost zboží v vrátit v zákonné lhůtě a požádat o vrácení peněz.
    S přáním pěkného dne za BRANDIT.CZ - Jirka

Fotka kalhot nemá nic společného s tím, jaké vám dorazí domů.

Nikdo nedal vědět, že to bude trvat tak dlouho, takže se rozhoduji, že objednávku zruším.

• poslali mi úplne iný odtien bundy oproti ponuke na eshope.

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

Mrzí nás Vaše nespokojenost. Vnímání barev je zcela subjektivní názor, který je ovlivněn více faktory, např. zveřejněnou fotografií, nastavením monitoru přístoje, na kterém je prohlížena webová prezentace, a individuálním vnímání barev. Pokud zákazník po obdržení zboží shledává rozdíl v odstínu oproti původně vytvořené představě, může i bez udání důvodu zboží vrátit do 14 dnů.
    Za ARMYSHOP.CZ - Jirka

Objednávka potvrzena 11.2.,od té doby žádná reakce prodávajíciho,ani na nový mail.Tak to čekání vzdávám.

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

Omlouváme se za naše pochybení, že jsme neinformovali o nedostupnosti objednaného zboží.
    Za ARMYSHOP.CZ - Jirka

Dne 13.1.2019 jsem objedna bundu M65 Giant olivová, zboží skladem, objednávka potvrzena. Ještě v pátek 18.1.19 žádná zpráva o stavu objednávky, po nahlédnutí na e-shop jsem zjistila, že bundu není možno objednat. Na můj dotaz v jakém stavu tedy je objednávka, ze strany e-shopu žádná reakce. 22.1.2019 odstoupení od smlouvy a objednáno u konkurence. Doručeno do tří dnů. Po nahlédnutí do negativních recenzí na Heuréka.cz jsem zjistila, že případů naprosto identických s tímto má e-shop víc.

Zboží bylo doručeno, ale velikost neodpovídala udávané tabulce. Při výměně zboží obchod neodpovídal. Následně po tel. rozhovoru bylo zboží vyměněno, ale naúčtovaná znovu doprava. Takže jedny kraťasy jsou v závěru o 260,-Kč dražší. Špatná zkušenost.

• Přišla neobjednaná velikost, musel jsem poslat zpět, čekám na druhé kolo.

Na termín doručení jsem se musel informovat sám, následně mi bylo sděleno, že zboží není na skladě u dodavatele ani u výrobce.

• dělají si z lidí prdel

nekupujte, podvodníci

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

děkujeme za hodnocení. V případě, že máte nejasnosti s Vaší objednávku kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Přejeme hezký den za Brandit team Tereza.

Objednala jsem zboží, přišlo mi potvrzení objednávky a od té doby se nic neděje :(.

Reakce obchodu BRANDIT.CZ

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost s dodací lhůtou. Poprosíme Vás aby jste nás kontaktovala na zákaznické lince, podíváme se kde nastal problém a co nejdříve jej vyřešíme.

Přejeme hezký den za Brandit team Tereza.

• Boty Phantom Boots vypadají v reálu jinak nežli na obrázku v obchodu. Kůže je velmi nekvalitní, rychle se poškrábe a nelze žádným voskem navrátit do původního stavu. I při běžném nošení bez velké námahy pro boty, se začala odlupovad podrážka (během dvou týdnů nošení). Po chvíli nošení naskakují všude po nohách puchýře i přes původní vložky a dobrou velikost. (nepohodlné)