• Nedodali zboží.

Bohužel z druhé strany obchod žádný neproběhl, takže nijak.

Nechápu, proč mají internetové obchody u veškerého zboží status "skladem" když pak mají skladem starou bačkoru. V době počítačů, když vyskladním něco, tak se mi to hned načte do systému a není snad problém, zboží ze seznamu vyjmout.

• Obchod ukončil činnost.
  • Zboží jsem objednala skoro před měsícem a ještě nedorazilo. Navíc mi obchod poslal dotazník spokojenosti s nákupem, který prozatím neproběhl. ???

• Zakoupený kryt po týdnu rozpadl.

Reakce obchodu Boží kryty

pokud se Vám kryt rozpadl, pak se na nás neváhejte obrátit a my se pokusíme situaci vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Tým BožíKryty.cz

• ZADNEOBJEDNAVKA DODACI LHUTA

NEBRAT

• dodací lhůta je nepřiměřeně dlouhá a když už taková je tak by bylo slušné alespoň napsat , že zbožzí bude doručeno později

• Na webu nabízel možnost osobního odběru, ale při samotné objednávce se ukázalo, že osobní odběr není možný.

Neaktuální webová stránka, zavádějící informace.

• špatná komunikace ( pravá neví co dělá levá)

Negativní postoj zaujímám kvůli tomu, že komunikace se slečnou byla dost těžká a opakovaná. Volala jsem když mi přišly dva e-maily během tří minut, abych se ujistila jak to je s objednávkou. Slečna mi potvrdila, že email poslala a že pošlou další až bude zboží připraveno. Vysvětlila jsem jí, že mi poslala už i ten, ale zboží nebylo. Další výzvu po mailu jsem nedostala tak jsem volala tento týden zda už objednávka je. Odpověď? Právě jsem vám chtěla psát email...
    Poslední věc...abych nejela zbytečně podívala jsem se na pracovní dobu , kdy je možno vyzvednout zboží. Od 9:00. Přijela jsem tam ( dnes) a na dveřích bylo přeškrtnuto od 9:00 a nově od 10:00. Máte zákazníky za blázny?

• Dlouhá doba od objednávky zboží, k jeho vyzvednutí.Poplatky za osobní prevzení zboží

Chtěla jsem červený silikonový obal a přišel mi růžový, plastový a ještě ulomený.

• Vůbec nikdo se mnou nekomunikuje,nemůžu se dovolat na uvedený číslo a zboží mi vůbec za 10 dni nepřišlo!!!!

• dorazila jiná barva , objednána modrozelená , dorazila modrá

• sortiment který v jiných obchodech není
    • onemanshow

Dostal jsem poškozené zboží, které bylo poškozené, tak jsem jej obratem poslal zpět. Odstoupil jsem od smlouvy, ale ani po týdnu žádné peníze nepřišli.

• Prehlednost
    • Vyber
    • Tyden nikdo nereagoval na telefon ani na emaily, pote omluva ze meli technicke problemy
    • Odeslali zbozi na spatnou adresu

Pro trpelive oukej, jinak katastrofa

Dlouhá dodací doba, obchod se neozval, že je již objednávka hotová a na cestě, mail poslali až v ten den, kdy objednávka dorazila domu, což bylo za týden. Ke krytu slibují fólii na stejný typ telefonu - přišla fólie na jiný typ.

• Cena, ale k čemu to je, když zboží nedorazí.
    • Po 10 dnech jsem ještě objednané zboží neviděl.

Nespolehlivý obchod. Po 10 dnech mi stále nic nedorazilo. Na mail odpoví min. za 2 dny, někdy vůbec. Nemám zboží a už chcou recenzi? Haha

Reakce obchodu Boží kryty

je nám líto, že nejste s našimi službami spokojen. Na emaily odpovídáme každý všední den a zboží je odesíláno nejpozději do 2 dnů od přijetí objednávky, v drtivé většině následující den po přijetí objednávky. Pokud Vám nebyla Vaše objednávka doručena, pak se na nás neváhejte obrátit a situace se jistě vysvětlí.