• OBCHOD PŘEHLEDNÝ, CENY PŘÍZNIVÉ, DODÁNÍ RYCHLÉ.
    • OBJEDNALA JSEM SI DVA RŮZNÉ KRYTY NA TENTÝŽ TELEFON. JEDEN SEDÍ VÝBORNĚ A DRUHÝ BOHUŽEL VŮBEC NEDOLÉHÁ.

• protože měly co jsem potřebovala

nakoupila jsem proto že měly to co jsem chtěla moc velké skušeností nemám protože jsem nakoupila jednou v tomhle obchodě klidně bych ten obchod doporučila ostatním

• Velký výběr krytů.
    • Nebylo oznámeno, že zboží bylo odesláno, pouze přijetí objednávky.

• přehlednost

• Na webu nabízel možnost osobního odběru, ale při samotné objednávce se ukázalo, že osobní odběr není možný.

Neaktuální webová stránka, zavádějící informace.

• Chybí informace o sledování zásilky (podací číslo)

Ok

• zaměření na daný sortiment, kde je opravdu široká nabídka
    • v mém případě kdy kryt stojí cca 120,- tak poštovné nákup docela prodraží, takže bych uvítala více míst, kde by se dal vyzvednout osobně za menší poplatek...

• -blesková komunikace
    • -velice slušná úroveň zboží za super cenu

rozhodně doporučuji

• Velký výběr zboží
    • nevím o žádných

Vřele doporučuji.

• KOMUNIKACE OK.RYCHLE DODANI OK.KVALITNI VYROBEK ZA NIZKOU CENU OK.DOPORUCUJI.
    • NEVIM

DOPORUCUJI VSE OK.

• výborný sortiment zboží
    • o žádných zatím nevím

bezpečný nákup i s platbou převodem

• špatná komunikace ( pravá neví co dělá levá)

Negativní postoj zaujímám kvůli tomu, že komunikace se slečnou byla dost těžká a opakovaná. Volala jsem když mi přišly dva e-maily během tří minut, abych se ujistila jak to je s objednávkou. Slečna mi potvrdila, že email poslala a že pošlou další až bude zboží připraveno. Vysvětlila jsem jí, že mi poslala už i ten, ale zboží nebylo. Další výzvu po mailu jsem nedostala tak jsem volala tento týden zda už objednávka je. Odpověď? Právě jsem vám chtěla psát email...
    Poslední věc...abych nejela zbytečně podívala jsem se na pracovní dobu , kdy je možno vyzvednout zboží. Od 9:00. Přijela jsem tam ( dnes) a na dveřích bylo přeškrtnuto od 9:00 a nově od 10:00. Máte zákazníky za blázny?

• Rychlá komunikace
    • dostupnost zboží

Vše bylo vyřízeno rychle, o zboží mně meilem informovali a vřele doporučuji ostatním.

• melo by být poštovne zdarma

wigle wigle

Obchod je v pořádku i dodací lhůta je dobrá, dlouho jsem nečekala, a zboží přišlo tak jak mělo

Rychlé dodání objednaného zboží, kvalitní výrobek, doporučuji

• Dlouhá doba od objednávky zboží, k jeho vyzvednutí.Poplatky za osobní prevzení zboží

• Prehledny eshop. Dobre trideni zbozi. Rychle k nalezeni. Slusne SEO. Dostal mne k vam google pri hledani krytu na konkretni mobil.

Nakupujte tam.

• kvalitní služby, komunikace se zákazníky, spolehlivost, mohu doporučit !

Solidní internetový obchod

• - přívětivé ceny
    • - velice vítám cenu poštovného. U konkurence se s Vámi nebaví a za kryt za 100,- chtějí další 100,- za dopravu. Což si myslím je opravdu neadekvátní.