• Obchod se mi vubec neozval, na objednavku nereagoval.

• Spravili sa mi veľmi objednané topánky
    • Bez vysvetlenia mi obchod zrušil objednávku a bohužiaľ bol to posledný pár ...... Veľké sklamanie

Myslím že to chce viac korektnosti voči zákazníkom ... Ak bol nejaký dôvod na zrušenie objednávky bolo by vhodné ho aj zákazníkovi uviesť....

• Objednala jsem si zboží. Následně mi druhý den napsali,že zboží už není,ať si vyberu něco jiného.Píšu jim mail,na který NIKDO nereaguje.Píšu druhý, obdobná situace. Vyplňuji reklamaci,že odstupuji a chci vrátit peníze. Opět žádná reakce! Vůbec se mi takové jednání nelíbí. Takže já bohužel mám hodně špatnou zkušenost s tímto obchodem.

Vážená paní Jitko,
    Bylo vám nabidnuto náhradní zboží psala jste že nemáte čas , chtěli jsme vám nafotit šátky co máme na obchodě ale máme jich moc a na obchodě máme momentálně fronty ,kvůli rozestupum a nákupům online a naprosto nestíháme ,platba za šátek vám byla odeslána na vás PayPal účet ale děkujeme za toto milé hodnocení v tuto dobu to obzvlášť potěší,když se snažíme fungovat co nejvíc normálně. S pozdravem botybotky

na objednávku reágováno až po týdnu po telefonické urgenci s oznámením že objednané zboží už není

Reakce obchodu Botybotky

Omlouváme se, měli jsme dovolenou deset dní po vánocích, tak reakce trvala trochu déle.

Chaos nad chaos! Tam neobjednám ani žabky...

Reakce obchodu Botybotky

Vaše objednávka byla stornována z důvodu vyprodání zboží na obchodě , zboží bylo na i eshopu uvedeno 0ks počet ks je vidět u každé velikosti i přes to jste jej objednala, stane se, že se občas zboží doprodá na našem obchodě a někdo ho objedná ne eshopu, to není chaos, to je život, hlavně když máme akci s kupony Glami na 50% slevu, se zboží prodává opravdu rychle, mrzí nás to že jste nedostala své boty se slevou ale jak pořád říkáme, náš eshop obsluhují lidé, ne roboti, jak si stále někteří zákazníci myslí, žádný nákup jste u nás neuděla .

• Žádná informace ohledně dodání ani po 10 dnech po zaplacení. . .

Reakce obchodu Botybotky

obuv posíláme náhradní zásilka je zřejmě ztracena...

Nemohu hodnotit, zboží nedorazilo

Reakce obchodu Botybotky

zásilku jsme posílali hned mail i č.zásilky pro sledování online jste obdržel , vaše zásilka vám nedorazila, protože je nevíme proč někde na depu přes týden u ČP, kterou ani moc nedoporučujeme, máme zásilkovnu a dpd, kde máme i zvýhodněné ceny a takovéto problémy nevznikají, problém se zásilkou již urgujeme přes obchodního zástupce ČP, měl by jste ji mít do dvou dnů, pokud ne prosíme dejte nám vědět tel, nebo mail děkujeme
    Ikona stavu DR2104346476M

Typ zásilky: Balík Do ruky,
    Hmotnost zásilky: 0.0 kg,
    Výše dobírky: 0 Kč,
    Počet kusů: 1 kus

Ikona stavuIkona stavuIkona stavuIkona stavuIkona stavuIkona stavu
    Datum Událost PSČ Místo vzniku události
    12.8.2017 Přeprava zásilky k dodací poště.

12.8.2017 Výstup zásilky z SPU. 22200 SPU Praha 022
    12.8.2017 Vstup zásilky na SPU. 22200 SPU Praha 022

Obchod ma uvedene lzive rozmery kabelek tudiz neodpovidala me predstave a nic poradne do ni nedam.

Reakce obchodu Botybotky

byl vám nabídnut svoz, náhrada a vše co jsme mohli udělat pro kabelku která měla o 5cm míň ale nechtěla jste kabelka se vám líbí jen nechápeme hodnocení o lživých údajích, nebyl to záměr měříme vše osobně zřejmě jste asi v práci úplně bez chyby.

• Špatný popis zboží.

Potřebuji šněrovací boty, našla jsem je, ale šněrování je jen ozdobné a boty jsou nazouvací jako většina nabízených.Popisy jsou nepřesné a z foto není vidět jak to vlastně je. protože jsem si objednala ještě peněženku a s tou jsem spokojena, nechtěla jsem objednávku rušit. Měla jsem problém někomu boty prodat a teď žádné nemám. Mám nohu po úrazu a proto nazouvací botu neobuji. Vaše lajdáctví mi přineslo jen zbytečné starosti.

Reakce obchodu Botybotky

obuv jste mohla vrátit ve 14 denní lhůtě, vrátili bychom vám platbu nemusela jste je prodávat, všichni zákazníci to tak řeší, že máte nohu po úrazu nás mrzí ale nemusíte si na nás vylévat zlost, naše popisky sedí u těchto je asi pět fotek a že jsou nazouvací je tedy hodně vidět, jsou focené ze všech stran.
    Pěkný den Botybotky.cz

Velmi mne mrzelo, že boty dorazili v poškozené , doslova roztrhané krabici. Podrážky bot byli špinavé a odřené. Měl to být dárek. Bohužel však v tomto provedení jej nelze předat.

Reakce obchodu Botybotky

krabice se někdy poškodí při přepravě za to my doopravdy nemůžeme, podrážky určitě nebyly odřené a špinavé nebyly ani zkoušené na obchodě a zboží kontrolujeme vždy než odejde.

• Neodpovídá na otázky.

Reakce obchodu Botybotky

vaše recenze je trochu zbytečná na dotazy odpovídáme ale pokud se nás někdo ptá několikrát na každou s prominutím blbost, máme vyhrazeno neodpovídat, protože pak nestíháme obsluhovat zákazníky.

• Totální nekomunikace a lžou ze poslaly peníze zpet nic takového se nestalo

Nedoporučuji

Reakce obchodu Botybotky

na maily vždy odpovídáme vám i ostatním zákazníkům , nikdo vám nelže vaše objednávka ještě není ve stavu storno, navíc vaše reklamace bude opravena. Přišel by Vám mail po odeslání platby, platby za vrácené zboží vracíme do 14 prac.dní za reklamaci do 30dní. Přejeme pěkné svátky.

Zboží budu vracet, boty vypadají velmi levně, jako od Vietnamců.

Vážená paní,
    boty nevypadají levně boty jsou levné za 199kč, výroba je tam jasně psaná PL, což jsou lepší výrobci bot, než ČR není tam Vietnam, nebo čína jak píšete vy. Nevíme na co jste zvyklá ani nevíme co se prodává u Vietnamců ale děkujeme za názor.

• možnost levnějšího doručení přes doručovací pobočku v místě
    • Holínky barevně nevypadaly jako na obrázku a u bačkůrek nebyla vůbec možnost vidět barevnost, ale ani střih bačkorky, na ilustrativním obrázku byl úplně jiný typ bačkůrek

Reakce obchodu Botybotky

V popisu holinek je kávové barvy, barva backurek nejde vybrat protože výrobce HP cechtin vyrábí každý týden z jiných látek, také to uvádíme v popisu, jde zvolit pouze pro holčičku nebo chlapečka.

• špatná komunikace

hrůza
    neochota
    nespolehlivost
    zboží jsem vracela a bylo mi doručené spět protože paní tvrdila že ji nic nepřišlo a přitom nechala balík ležet na pště prostě si to nevyzvedla i když jsem ji poslala podací lístek fakt nejhorší jednáni co jsem doted zažila a to nakupuju přes net hodně

Reakce obchodu Botybotky

nám se ale nic nevrátilo!!!!! a žádný podací lístek jste nám neposlala paní anonyme. Nemáme tu žádné vrácené zboží, které by jsme se zákazníkem nedořešili. !!!!!!!

• Zboží vůbec nevypadalo jako na zobrazených fotografiích.

Katastrofické zboží!

Reakce obchodu Botybotky

Paní Aleno boty se nám dnes vrátili a nebylo na nich nic z vašeho katastrofického popisu, takže nechceme být zlý ale trochu se zamyslete než něco napíšete, příště si objednejte raději boty od Gucciho a ne z výprodeje aby jste nebyla zklamaná máme i kožené boty za dva tisíce, snažíme se vyhovět každému zákazníkovi ale nemůžeme ukojjit představy všech zákazníků.
    Botybotky

V eshopu jsem si objednala boty, platbu jsem odeslala ještě týž den... nejen že jsem musela eshop upozorňovat , že jsem již zaplatila jelikož platbu prý "přehlédli", když už konečně balík odeslaly tak úplně do jiného města. Do dnešního dne boty ještě nemám.

Reakce obchodu Botybotky

za chybu jsme se několikrát omluvili i jsme Vám volali , platbu jsme opravdu přehlédli, protože přišla ve večerních hodinách kdy už nekontrolujeme účty. Zásilku jsme odeslali hned po upozornění bohužel jsme se překlikli v podání zásilkovny, jsme jen lidé chybu jsme napravili a omlouvali se. Paní anonym je zřejmě úplně bezchybná, děkujeme za upozornění na ty naše, přejeme hodně milých lidí ve vaší práci asi tak jako jste vy. Děkujeme za hodnocení. Botybotky

ještě k tomu že boty ještě boty nemáte, máte číslo zásilky a můžete stav sledovat on-line nerozumíme vašemu sloganu do dnešního dne boty nemám.

• Žádný jsem nenašla
    • nabízené zboží se s realitou absolutně neshoduje!!!

klamavá kvalita zboží,..kdyby šlo o boty pro mě snad to I pochopím, ale objednávala jsem dětskou obuv a po rozbalení jsem byla slušně řečeno V ŠOKU!!!to co měli být dětské nazouvací, letní botky byl plastový hnus, s poškozeným obrázkem a tunou lepidla všude na botě!!!Po hodině nošení má syn otlačené cvočky a odřená obě kolena!!Takže tento obchod Nám byl čert dlužen,..
    Díky, nikdy více

Paní Mirko,
    vaše hodnocení je celé klamné crocsy disney, které jste koupila za 199,- jsou z lehkého materiálu, není to plast jak píšete ale materiál EVA, není možné aby váš syn měl otlačené cvočky jsou placaté ????? a odřená kolena jestli má, tak to opravdu není závada na obuvi ale chůzí. Nevím co vám byl čert dlužen, pokud jste zboží převzala a nelíbilo se vám mohla jste nám ho poslat zpět, vrátili bychom vám platbu. Lepidlo není možné aby bylo na botě je vyráběna v kuse a nikde se nelepí. Moje dcery i děti našich prodavaček, je nosí a ani žádné dítě, kde jim je rodiče koupili na obchodě s nimi nemělo problém. Máme je vyzkoušené na svých dětech , moje tří letá dcera je nosí a odřeného nic nemá. Možná by jste tedy měla hledat problém někde jinde. Vaše hodnocení je fejk.
    Botybotky.cz

• Inzerují zboží, které není a nebude k dispozici.

Reakce obchodu Botybotky

Opět reagujeme upozorňujeme vždy po objednávce že zboží může být prodáno na obchodě. Inzerujeme jen věci které máme skladem u velikostí 36 a 41, které jsou po jednom kuse jako ve vašem případě počet ks. skladem je vyobrazen na eshopu je potřeba nakupovat rychle naši zákazníci si tyto velikosti hlídají. Nemusíte nám kazit práci nesmyslnými negativy, děláme co můžeme opravdu nejsme roboti.

• Nenabízet na int.stránkách zboží , které není skladem.Aktualizovat stránky

Reakce obchodu Botybotky

nenabízíme nic co není skladem vše je skladem na našich obchodech. Bohužel se může stát že je zboží zároveň prodáno a objednáno z eshopu než jej stihneme stáhnout z eshopu. Na co upozorňujeme hned u objednávky. Botybotky.cz