Rychlá bezproblémová komunikace

Moje objednávka byla velmi rychle vyřízená.

děkujeme

• v klidu jsem si vybrala doma
    • nejdou vyzkoušet hned,jednou sedí velikost 37, jednou 38,u těchto bot to vyšlo

děkujeme.

Kabelka pěkná,ale neforemná, hodně tvrdá,pro mně moc velká na obrázku vypadala lépe,asi daruji v rodině

Dobrá nabídka, rychlé doručení.

• rychlé, dostupné, spolehlivé

• Vše v pohodě

Vše v pohodě - doporučuji.

Boty vypadají přesně, jako na fotografii, dostala jsem k nim i náhradní podpatky. Boty dorazili do týdne. Velikost také sedí perfektně.

děkujeme :)

• velice rychlé jednání

děkujeme. Botybotky

• Po zjištění, že mně boty byly malé mně ochotně paní poslala větší velikost a řidič si ty malé odvezl. Stačilo jen jedno zavolání. Díky moc

děkujeme

• boty mi přišly velice brzy do 2 dnu a hlavně velikost kterou jsem nemohla nikde sehnat

děkujeme

S nákupem jsem velice spokojena. Vše proběhlo v krátké době a zcela v pořádku

• Rychlost dodání.Zatím se k některým bodům nemohu úplně vyjádřit, zboží jsem zaslala zpět s prosbou o výměnu. Botičky jsou krásné, ale bohužel velice úzké, zkusila bych o číslo větší. Zatím větší nedorazily.

Reakce obchodu Botybotky

Děkujeme za hodnocení, vyměněnou velikost posíláme ráno, botky přišly v pátek teprve. Pěkný den, botybotky.cz

rychlý, naprostá spokojenost

• Při objednání jsem špatně vybrala velikost, došly mi menší boty, spojila jsem se s obchodem a ihned mi bylo sděleno, že mojí velikost zarezervují, ať pošlu ty menší boty zpátky a obratem mi pošlou mojí velikost.

Velmi ochotná a milá paní,která mi vyšla vstříc ve všem,
    co jsem potřebovala, rychlé jednání i dodání zboží.
    díky

děkujeme za hodnocení :)

• Rychle doruceni

Moc děkuji a mohu jen doporučit ,super jednání ,rychlé dodání :D děkuji Zemanová

děkujeme, hezké svátky