• Moje objednávka byla přijata dne 12.1.2023. Objednávku jsem zaplatil dne 12.1.2023 (přijetí peněz mi bylo potvrzeno mailem dne 13.1.2023). Zboží mi však bylo dodáno až 20.2.2023.

Zásilkovna je v místě bydliště.

Spolehlivost...

• dostupnost zboží
    • výběr
    • dodání v termínu, jak bylo stanoveno na webu
    • dobré balení

Velký výběr, přiměřené ceny a rychlé dodání i hůře dostupných titulů.

• Bozi jsem objednala před 10 dny zatím nemám žádnou zprávu a zboží nedorazilo
  • Podala jsem objednávku na L.S. Lowry kalendář, který mi byl doručen v přesném termínu v perfektním stavu. Vyřizování této objednávky mě
    Byla to moje první objednávka u Vaší společnosti a její doručení doručení bylo velice kompetentní. Pokud budu ptřebovat obrátím se na vás znovu.

• On Monday 14 I received confirmation of arrival of my payment (payment made via bank transfer)
    No other news of the whearabouts of my parcel during the whole week.
    On Saturday 19 I received a satisfaction survey. Obviously, I am not satisfied, because the survey arrival before the parcel arrival makes me think that perhaps my purchase has been lost.

• nemám o zásilce již 6 dní žádné info

Velký výběr, dostupnost, rychlé oddslání.

Dobrá cena

Už je to více než 14 dní co jsem si objednal knížky a e-shop mi nenapsal jedinou zprávu, nic. Pochopil bych, kdyby nebyly knížky skladem, a jejich doručení zabralo více času, co ale opravdu nechápu je to, že e-shop absolutně nekomunikuje..

Kniha došla v pořádku dle předpokládaného termínu doručení.

• Jiný obchod nemá tuto knihu za přijatelnou cenu.

• Dostupnosť špecialneho produktu
    • Zastaralá webstranka
    • Neštandartná komunikácia

• zajimava nabidka, ostatni mohu hodnotit az po (ne)doruceni
    • dtto jako u vyhody

Zatim se mohu tesit :-) A ja se rad tesim.

Dobrý obchod.

Od objednání uplynuly již 3 týdny (tedy více než avizované 2 týdny pro odeslání) a není jakákoliv informace o stavu zásilky.
    Nikde není uveden tel. kontakt, kde by bylo možné ověřit, pouze emailový kontakt.
    Z tohoto důvodu, možná zbytečně, ale v současné době nemám důvod být spokojená.

• Nemám co hodnotit, zboží nedorazilo, dodací lhůta byla delší než 28 dní....

zboží zatím nedošlo a nedostala jsem mail, který by situaci vysvětloval.