• Rychlé dodání, nyní i chlazeného zboží, což je skvělé.
    • Mražené i v těch největších vedrech bylo vždy zmrzlé na kost.
    • Parádní ceny za bezva kvalitu.

• Rychlý a spolehlivý
    • Není

• Rychlé dodání, vzdy kvalitni zboží

• Ryby, kvůli kterým jsem začala v Bon Food nakupovat, jsou doufám stále v pořádku a bez různých přidaných sajrajtů. Kupuji hlavně filé z tresky a to je výborné.
    • Vepřové ve vlastní šťávě - u výrobku napsáno klasická receptura kdysi oblíbené konzervy, ale bez vepř.kůží. --- na etiketě pak je mimo masa a koření také dusitan sodný, a dále zahušťovadla a stabilizátory (E407,E410,E415,E508). Fuj.
    • Vepřová paštika hrubá s brusinkami - na webu se píše: podle receptury starých mistrů --- na etiketě je kromě vepřového masa a jiných dobrých věcí také ještě rychlosůl - stabilizátor: dusitan sodný a antioxidant E316. Nevím, co by na to staří mistři.
    • Játrová paštika - uvedené složení na e-shopu: vepřové maso, sádlo, játra, koření. --- ale na skleničce je ještě navíc rychlosůl - stabilizátor: dusitan sodný!

Ryby jsou, doufám, stále ok. Ale jsem naprosto zklamaná z domácích paštik a rybích salátů. Prý vyrobené podle receptur starých mistrů. U rybího salátu je dokonce napsáno "Poctivé, bez KONZERVANTŮ a bez chemie a vyrobený z makrel, čerstvé cibule, hrášku, mrkve a majonézy. Tyto výrobky jsem koupila (paštik dokonce několik) právě proto, že jsem věřila, že budou poctivé, bez konzervantů. Takže mám pocit, že jsem naletěla a proto nebudu tentokrát chválit a doporučovat.

V Bonfoodu nakupuji již delší dobu a vždy jsem zatím velmi spokojena.

Angus flank steak je zoufalý, v nejširším místě tloušťka masa pouze 1 cm!
    Jinak kolem 5 mm.
    Z toho není možné udělat správný steak. Řezník, který maso připravuje by zasloužil propustku.
    Jako steak je maso nepoužitelné!

Opět bylo vše OK

• výběr zboží, to co jsme objednali bylo vždy chutné

dříve bylo možné si určit den dodání na měsíc dopředu, tak jak se to hodilo, aby byl někdo doma teď jsem měla jen jeden termín, který jsem sice věděla dopředu, ale pokud bych nebyla zrovna doma, nemohla bych objednat.

• Kvalitní ryby, spokojenost.

• Široká nabídka masa hovězí, vepřové a hlavně rybí což je velké +. Objednala jsem i paštiky, konzervy, zeleninu ,,, Výhoda platba hotově .

• Úžasné, skvělé a perfektní - rychlé a přehledné objednání, bezkonkurenční dodání rychlé, přesně v určený den a čas, doručovatelé pokaždé vstřícní a přesní. Tuto firmu máme již mnoho let jako dvorního dodavatele kvalitních a vždy výborných ryb lovených z volného moře. Využíváme i další nabízené výrobky této skvělé firmy.

• dobré ceny
    • kvalitní maso a ryby
    • velmi ochotní majitelé

Jsem dlouholetou zákaznicí internetového obchodu Bonfood a musím říct, že mě jejich služby nikdy nezklamaly. Bonfood je rodinný podnik s dlouhou tradicí, který se specializuje na prodej masa a ryb. Jejich dlouholetá zkušenost a vášeň pro kvalitu se skvěle promítají do každého kousku, který prodávají.
    Vždycky jsem se mohla spolehnout, že dostanu čerstvé a prvotřídní maso a ryby. Bez ohledu na to, zda jsem objednávala hovězí, vepřové, drůbeží maso nebo ryby, vždy jsem byla ohromena jejich chutí a čerstvostí. Oceňuji i recepty, které mají na svých stránkách. Proti konzervám pro psy náš labrador nic nenamítal:-)
    Při porovnání s jinými obchody jsem vždycky zjistila, že nabízejí konkurenceschopné ceny, aniž by to ovlivnilo kvalitu. Doporučuji Bonfood každému, kdo hledá prvotřídní maso a ryby za skvělé ceny a s vynikajícím servisem.

Vždy vše perfektní.

Má zkušenost s tímto obchodem je jen ta nejlepší můžu jen vřele doporučit

Kvalita i ceny SUPER !!!!!!!

• kvalita, cena, možnost vše vyřídit z domova
    • nevím o žádné

• Zboží je kvalitní

top kvalita ryb za fajn cenu

Co je nejdůležitější !! Kvalita zakoupených potravin. Mohu z první zkušenosti posoudit kvalitu hovězího a vepřového masa. Potvrzuji, že je to v úplně jiné kvalitě, než moje zkušenost nakoupeného masa v nejmenovaném supermarketu. Děkuji

• Rychlost,cena, kvalita